BB krém, make-up a podkladová báze - jak je používat společně?

Andrejaa 1.3.19 11:55

BB krem, makeup a podkladova baze

Zdravím, přešla jsem na přírodní kosmetiku. Používala jsem dekorativní kosmetiku od Yves Rocher (podkladova báze, makeup,pudr..). Pak jsem se dočetla, že je dobrý sypký minerální makeup. Jelikož mi již docházela kosmetika od YR, dívala jsem se na ty minerální makeupy a při té příležitosti jsem si pořídila jsem tonizacni krem (bb creme, přesně MOSSA), minerální makeup od ZAO (ten univerzální bílý), podkladový krem pod makeup atd…používám buď jen ten bb crem s korektorem a následně ten minerální makeup nebo jen ten bb crem s korektorem bez makeupu. Zajímalo by mě, kdy mám použít tu podkladovou bázi pod makeup. Jestli pod bb crem nebo minerální makeup. Když si dám jen bb creme, zda dát pod něj tu bázi i kdyz budu používat minerální makeup nebo nebudu. Děkuji za radu. Zatím jsem s touto kosmetiku spokojená. Necítím na obličeji žádnou zátěž. Děkuji za rady.

okmakeup 1.3.19 15:14

Dobrý den,

určitě by bylo dobré, kdybyste mi poslala přímo celý název kosmetiky. Podkladová báze se používá na krém ještě před BB krémem nebo make-upem, prodlužuje výdrž, pleť chrání, vyhlazuje nebo sjednocuje barevný tón - záleží na typu báze. Určitě také záleží na tom, jakou máte pleť. Pokud máte pleť mastnou nebo smíšenou, kombinace krému, podkladová báze a BB krému nebo make-upu by mohla být až moc výživná, bála bych se lesku a ucpávání pórů.

Pochopila jsem správně, že používáte kombinaci BB krému a make-upu? Obvykle se používá jen BB krém nebo make-up.

Hezký den, Karolína

Andrejaa 1.3.19 18:37

Děkuji za odezvu. Nejdříve pošlu odkazy na kosmetiku. Zde je bb krem https://www.biooo.cz/…-p-9741.html
Zde podkladova báze https://www.biooo.cz/…p-10212.html A ještě sypký make up https://www.biooo.cz/…-p-9359.html

Mám smíšenou pleť. Používala jsem a ještě mám krém od Nivei (podkladový hydra krem pod makeup), ale uz nedávám, přijde mi to moc. Mohu používat třeba na moc jako hydrataci přes noc)

Ten makeup používám místo pudru.

Váš příspěvek