Bělící zubní pasty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Jitka 13.11.13 21:42

@slunickoJ
Kupuji ji v internetových obchodech, zatím jsem ji jinde neviděla. Stojí 85,– Kč a opravdu funguje. Třeba tady:
http://www.happyhemp.cz/…i-pasta-75g/

Tassia 13.11.13 21:59

Rembrandt - bieliaca pasta by stála za vyskúšanie, výrobca píše o vybielení o tri stupne. To je dosť slušné. :think:

slunickoJ 14.11.13 08:19

@Jitka děkuju!! :kytka: určitě vyzkouším.

yunnan 14.11.13 13:58

@slunickoJ
Zubní pasty Siddhalepa kupuji v Praze v Kotvě v Biooo.

slunickoJ 14.11.13 15:07

@yunnan á, tím lépe, nemusím objednávat :dance: Děkuji děkuji :kytka:

Juana 14.11.13 15:48

Více méně všechy bělící pasty obsahují pečící sodu, takže to člověku akorát naleptá sliznice a podráždí zubní krčky. Vybodla bych se na to, požádala bych zubaře o pískování pokud mám hodně barevné zuby a nebo bych se smířila s takovou barvou jakou mám, protože za to mi ty bělící pasty nestojí - fungují minimálně a navíc dráždí.

Tassia 14.11.13 20:13

@Juana Súhlasím s tebou, akurát pieskovanie ti zúbky vyleští a mierne odstráni pigmentové škvrny, ale nebieli, robí mi to dentálna hygienička 2× do roka. Na vybielenie by som požiadala zubára o odborný zákrok, napr. Môj zubár mi to zatiaľ odmietol urobiť z dôvodov ako píše @Juana:D

Dagmarr 15.11.13 09:44

@Tassia
Můj zubař bělení také úplně zavrhuje. Je mu 68 a je to můj otec :lol: . Už jsem vyhrožovala, že půjdu jinam, ale raději jsem nakonec používala právě zubní pasty. Rembrandta jsem měla několikrát a účinek nic moc, spíš tedy nic na to, jak je drahý. Teď mám nějaký Signal a možná trochu…? Ale mám hodně citlivé krčky a dost rozbitou sliznici v puse. Takže končím a vracím se k pastám nebělícím, zato zklidňujícím krčky a dásně.
A musím tatínka poprosit o heřmánkovou kůru na krčky. Že jsem používala bělící pasty mu raději říkat nebudu 8) .

Juana 15.11.13 11:17

No jo no, ono totiž taky existuje něco jako přirozená barva kosti a pokud člověk nemá sklovinu zabarvenou vnějšími vlivy (léky, kouření, čaj apod.) tak s tím nic nenadělá. Já mám sklovinu úplně průsvitnou a navíc jsem dost bledá, takže tam nikdy nebude takový kontrast jako u lidí tmavší pleti a ačkoli mám zuby bělejší než mnozí z nich tak to vypadá, že je mám žluté a když se k tomu vybere ta správná barva rtěnky tak se ondatra může jít klouzat.
Nene, tělo včetně zubů má sloužit až do smrti, nehodlám ho úmyslně huntovat a zajistit si tak v lepším případě přecitlivělost zubů, v horším případě klapáky v padesáti.

Popelka 15.11.13 12:24

Tak to jsem nevěděla !! Vy ano ??

Když budete kupovat zubní pastu, sledujte barevný pás na spodní části obalu . Vyberte jen takovou, která má zelenou nebo modrou barvu.
Existují čtyři druhy:
Zelená: přirozený obsah; modrá: přirozený obsah s lékem; červená: přirozený + chemický obsah; černá: čistě chemická reakce

barbucha 15.11.13 12:31
@Tassia píše:
Rembrandt - bieliaca pasta by stála za vyskúšanie, výrobca píše o vybielení o tri stupne. To je dosť slušné. :think:

Ani náhodou! Jsou to vyhozený prachy.
Vyzkoušela jsem už kdeco, od pasty až po domácí bělení.

Mám žlutou sklovinu odjakživa, a jediný, co mi trochu pomůže (t.j. výsledek je vidět), je právě to pískování. Tak o jeden odstín…

• Citovat
  • Nahlásit
Tassia 15.11.13 13:43

@Popelka
Dobrá informácia, používam hlavne Elmex a Sensodyne (na ďasná a citlivé zuby). Bola som práve dnes na dentálnej hygiene, zavrhla mi bielenie úplne. Že nech som rada, že mám svoje prirodzené zuby. Vekom sa sklovina stenčuje a presvitá cez ňu zubná dreň, ktorá má žltejšiu farbu. Vravela, že prišla k nim mladá dievčina, čo si z USA doniesla nejaké bieliace pásiky a mala po nich také citlivé zuby , že jeden rok si nedala do úst zubnú kefku, ako si ich čistila neviem, nepýtala som sa, ale možno prstom.
@Dagmarr - :palec:, tak to súhlasím so všetkým.

barbucha 16.11.13 23:02

Já mám vlastně, co se „bělícího“ účinku zubních past týče, úplně nejlepší zkušenost s obyčejnou Colgate Max White (s mikrokrystaly). Rembrandt se s ní nedá vůbec srovnat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
jarucha 16.11.13 23:50

Za pastu Rembrant jsou jen vyhozené peníze. Účinek žádný.

• Citovat
  • Nahlásit
janicka24 17.11.13 10:51

Ty jo holky,já na Rembrandt nedám dopustit,vybělil mě zuby fakt o 2 stupně.
Ale přijde mě,že víc bělí zuby ten modrý myslím…ten červený je na fleky od kávy,vína atd.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu