Black list Arome

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Medojedka 11.06.14 14:53

Uživatel/ka vune-liberec nabízí v inzerci imitace značkových parfému, což je na Arome zakázáno. Navíc se jedná o hromadný prodej na Arome rovněž zakázaný .

Admin Arome.cz 19.06.14 06:13

Tento příspěvek sem dávám všem, kdo do vlákna přispívali, později jej smažu, protože zde nemá co dělat:

Zdravím všechny,

bez ohledu na předmět diskuse, kterou jsem si zde pročetla, na Black list tento Off topic prostě nepatří. Zvláště starší a zkušené členky/členové dobře ví, že takové příspěvky na BL psát nemají, ani na ně zde reagovat.

Proto jsme se rozhodli při neutěšení současné situace postupovat příkřeji, co do udílení dočasných banů (při hádkách v diskusi). Věřím, že to přispěje k rychlejšímu vyřešení.

Díky za pochopení,

(odpovědi mi SEM prosím nepište, ať je nemusím zas mazat)

Josefina

Admin Arome.cz 19.06.14 14:39

Rozhodla jsem se zablokovat uživatelku chlist pro její dlouhodobé neplnění závazků ve vláknech s hromadnými nákupy.

Pokud s ní máte nevyřešené obchody, dejte mi vědět SZ či na mail.

Josefina

EDIT: případně na jiné její komunikační kanály, které zde sama uveřejnila a my je v této výjimečné situaci ponecháváme v diskusi: http://www.arome.cz/…ankovani/88/?…

olilla 25.07.14 19:01

Včera jsem žádala o zařazení uživatele Jedi na Black list a zároveň o zablokování jeho inzerátů, kde nabízí přebytky vůní z porcování, které ovšem neproběhlo a bylo většinou zaplaceno. Děkuji

Jedi 01.08.14 17:17

Již vše rozposláno, omlouvám se za zdržení.

apartmany-cica 23.12.14 21:01

Ethan uzivatelka mi pri výmennom obchode poslala falzifikát vôni a následne si ma zablokovala!

micuska6 28.12.14 20:04

@Jedi patri sem za porcovanie Creed Aventus. Zjavne vonu nedodal a nevratil peniaze.

Lorenzo 07.02.15 20:05

Ano já se připojuji ke stížnosti na Jediho který mi nedodal již zaplacenou Creed Aventus

Chandler 11.02.15 16:59
@Mikesh píše:
ahojte ja musim vsechny durazne varovat pred nickem rabbit-heart, pouziva dle adminky vic nicku, i na modnim pekle, je uz na cerne listine
zbozi si prevzala /nove baleniOmnia/ , neuhradila, nekomunikuje / uz pet tydnu- co si vyzvedla parfem na poste…/, dluzi mi pres 1,000 Kc za balicek odeslany napodruhe bez dobirky, protoze pusobila velice slusne, a nechtela jsem , aby nesla 2× vyssi nakladu na dobirku, nereaguje ani na urgence poslane postou, zpravy na arome necte, nereaguje ani na maily adminky, vsechny varuji pred vsemi nicky teto zlodejky!!!!! jmenuje se:
Andrea Miklová
Přichystalova 1045/54
779 00 OlomoucRozhodne ji nic neposilejte, prijdete o svuj parfem a jeste ji zaplatite postovne

Tady nejspíš pracuje:
http://www.olomouc.eu/…drea-miklova

Medojedka 11.02.15 17:07

Asi sem patří i Kateřina14 . Od 11.1. se na Arome nepřihlásila, profil ale stále má. Nezaplatila za objednané a převzaté vzorky ani po pakované výzvě v SZ. SIce po dvou negativech s ní asi nikdo nebude obchodovat, ale pro jistotu ji uvádím i zde.

Admin Arome.cz 23.09.15 16:41

Uživatelka bublinkavpudinku je duplicitní s Kateřina14

Maruška

Admin Arome.cz 26.10.15 16:54

Zablokován nick wunsch, duplicitní s Lenka Ambrožová

Maruška

Phalaen 26.10.15 18:42
@Admin Arome.cz píše:
Uživatelka bublinkavpudinku je duplicitní s Kateřina14Maruška
Škoda, takovej hezkej nick :D .
74SLena 26.10.15 18:57

Mě spíš zaráží ta Lenka Ambrožová. Já už bych z těch nicků měla guláš.

paty 26.10.15 18:58

Zablokován nick wunsch, duplicitní s Lenka Ambrožová

Ta osoba je neuvěřitelná 8o Po kolikáté už sem vlezla? :roll:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek