Black list Arome

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
hafik 26.10.15 19:50

@paty To je drzost, co? :cert: Ta ženská je horší, než bumerang :poblion:

haschm 24.12.15 11:52

smazaní uživatelé

Nevím zda jsem vybral správné vlákno, ale dnes jsem zjistil, že byli smazáni uživatelé GENTLE a SASA, dlouhodobě validně přispívající členové. Nečtu zde zdaleka všechno, takže mi to mohlo uniknout - proč-. Víte někdo co se stalo? :nevim:

paty 24.12.15 11:55

@haschm sasa se nechala smazat sama

haschm 24.12.15 11:57
@paty píše:
@haschm sasa se nechala smazat sama

No já mám podezření že Gentle asi taky, jen mě to překvapuje a mrzí, když lidé,kteří mají co říci, budou mlčet :(

prokera 24.12.15 12:28

@haschm je to skoda, ale pokud je to jejich volba, nikdo s tim nic nenadela:(.

Medojedka 24.12.15 12:58

@haschm Takové dotazy asi sem . Sasa byla na Arome od r. 2007.

Katie88 08.09.17 12:42

UPDATE

UPDATE pro @Eunika a ostatní:
Slečna, co měla zájem o Hypnotic se mi tento týden ozvala, že byla po dobu neozývání se v nemocnici s něčím urgentním. Rozhodla jsem se jí věřit. Zásilku mi poslala. Edituji tento komentář, ať tu její jméno a údaje nevisí. Je to sice málo pravděpodobné, ale nakonec může se to stát každému z nás a to je pak blbý :-(

Příspěvek upraven 14.09.17 v 20:44

Eunika 08.09.17 13:26

@Katie88
Hypnotic Poison, myslím, že ohromně stála o původní verzi. Také mě na Arome, přes SZ, několikrát oslovila, ale komunikace z její strany byla „zvláštní a pomatená“, když to napíšu jemně.
Nedávno jsem ji zaznamenala na Vinted. :think: Pokud na ni narazím, pošlu Ti odkaz a třeba to s ní vykomunikuješ tam.

Děkujeme za upozornění! :kytka:

Katie88 08.09.17 15:02

@Eunika

Máš pravdu, říkala, že Hypnotic byl lepší dřív… Jako já už ho nějakou dobu nepoužívala, ale pořád se 30ml dalo klidně někde prodat. Ona mi slibovala Angel, kterej jsem ještě nezkusila, takže hlavně kvůli tomu mě to mrzí…

Určitě pošli, když narazíš, ještě bych tu kapitolu nechtěla uzavřít…

Děkuju! :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek