Blbé (parfémové) dotazy

gentiana 11.08.09 11:11

Blbé dotazy

Občas se stává, že někdo potřebuje zjistit něco, co do žádného tématu nehodí a nestojí to za vlastní vlákno: V kolika velikostech se vyráběla Eau de Zeleninová polévka? Myslíte, že si ji mám koupit? Kdo po mně chtěl vzorek? atp.
Takže, na co tu není vlákno, nebo co za vlákno nestojí, patří sem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1135 Další »

Reklama

Tak já bych tedy dala první blbou otázku. Nevíš, Gentiano, nebo někdo na foru, jestli se dá ještě sehnat Parure, třeba na E Bay?

gentiana 11.08.09 12:12
Zdenka Holčíková píše:
Tak já bych tedy dala první blbou otázku. Nevíš, Gentiano, nebo někdo na foru, jestli se dá ještě sehnat Parure, třeba na E Bay?

Dá. Ne moc často a hodně draho.
Nicméně, Nitchevo od Juveny je na Parure prvních 20 minut docela podobné, pak se změní na Knize Ten a pak vyschne:D

Myskamauska 11.08.09 12:12

proč se na ten ebay nepodíváš? :conf: …aha,s křížkem po funuse :wink:

gentiana 11.08.09 12:13
Lyonella píše:
http://health-beauty.shop.ebay.co.uk/i.html?…

To je jenom piksla, už jsem se ptala. Tedy, to první, co vypadá tak impozantně.

Děkuji. Takže ještě maličkost - našetřit.
ALE S AROME?!

gentiana 11.08.09 12:18
Zdenka Holčíková píše:
Děkuji. Takže ještě maličkost - našetřit.
ALE S AROME?!

Muhehe. Proto cizí poličky zásadně neprocházím, protože bych chtěla taky. Stačí mi to, co chci sama:D

too Myskamauska
Já jsem totiž trochu takový pštrosí typ. Někdy mám strach. Někdy bývají následky nedozírné.

too Gentiana
Však já se taky dopracuji. AŽ TO VŠECHNO POŘA'DNĚ OČICHA'M!!!

Myskamauska 11.08.09 12:44

…pro mě bývají následky nedozírné až po odkliknutí :D …koukání přežívám ve zdraví :D

Mě stačil poslední měsíc u Háfíka. Dosud jsem na sebe byla hrdá, jak statečně čelím konzumu, ale brát už parfémy na dluh - začínám o sobě pochybovat. Bože, jak hluboko jsem klesla!

Šari, už frčím na poštu!

gentiana 11.08.09 13:32
Zdenka Holčíková píše:
Mě stačil poslední měsíc u Háfíka. Dosud jsem na sebe byla hrdá, jak statečně čelím konzumu, ale brát už parfémy na dluh - začínám o sobě pochybovat. Bože, jak hluboko jsem klesla!

Taky mám vyžraný účet. Ale už jen asi čtyři plánované nákupy (drahé) a dám si pauzu. Aspoň měsíc:D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1135 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama