Blbé dotazy kosmetické

Ronna 8.2.12 19:06

StrayBullet, nezkusilas s tím čištěním na chvíli přestat? Možná právě tím čištěním pleť neustále narušuješ, takže praská a vytvářejí se šupinky. Buť to zkus na sucho okartáčovat nějakým jemným kartáčkem nebo to naopak nech v klidu. Taky jsem měla šupinky, musela jsem přestat nosit pudr, ten to jen zvýrazňoval. Nějak jsem to pak přestala na chvíli řešit a tolik pečovat o pleť a ono to zmizelo samo.

verunka2201 8.2.12 19:09

Ještě k tomu DPH a clu: dodací služby se do toho zahrnují pouze tehdy, je-li vám balíček doručován DPD, DHL, PPL apod. Pokud to jde jen a pouze poštou, nesmí se poštovné zahrnout do základu pro výpočet DPH.
Takže např. z amerického eBay prodejci nejčastěji posílají jejich poštou USPS, takže za to vám celnící DPH napařit nemůžou. Jak nebo čím to chodí z Jahody nevím.

beatrix 8.2.12 19:16

StrayBullet - souhlasím s Ronnou s tím čištěním, po hrubých peelingách mám obličej nix moc, ale nejvíc mně pomohl ten Cetaphil emulze - chce to fakt poctivě ráno a večer a mezitím máznout něčím lehounkým, jak se ucpou póry, tak to má člověk tendenci čistit a vysušovat a jede znova. Já si teď pořídila lehkej krém od La roche-posay a čistím mlíkem od lush a physiogelem (kterej je to stejný jak cetaphil…) a musím říct, že dobrý. Jako peeling se dá použít i dermacol gommage http://www.kosmetika-elnino.cz/…cleanser.jpg což má takový gumový kuličky a vůbec to obličej neodře, je to s čajovníkem, tak by to mělo být ok. Snáší to i má suchá citlivka 8)

Insolence 8.2.12 19:17
StrayBullet píše:
Máte někdo dobrý tip na přípravek proti šupinkování pleti? Zkoušela jsem Idealist a sice má perfektní okamžitý účinek v podobě hladké pleti, ale dlouhodobě mi moc nepomáhá :think: Mám problematickou pleť, takže ucpané póry, T-zona atd. a přípravky proti tomu mi pleť jenom vysušují. Snažím se hodně čistit (raději čistícím mlékem, občas peeling) a hydratovat (Cetaphil), ale na čele se těch šupinek prostě nemůžu zbavit!

Mám podobnou pleť, co popisuješ, Cetaphil mi ucpával póry ještě víc, používám teď zelenou řadu od Biodermy a jejich Sebium hydra se mi zdá mnohem lepší, než Cetaphil.

beatrix 8.2.12 19:19

Insolence: Cetaphil emulze ucpával? Krém jo, ten je příšernej, ale u emulze se docela divím. To aby člověk vyzkoušet metrák výrobků, než zjistí, jestli zrovna jemu sednou… :think:

StrayBullet 8.2.12 19:29

Děkuji za rady všem :kytka: Trošku se mi to zlepšilo, když jsem přešla z čistících gelů na mléka a problematické místo je hlavně prostředek čela, tam se mi i nejvíc ucpávají póry, vznikají hrbolky … no děs! Ještě asi může být problém to, co zmiňovala Ronna. Jsem zvyklá nosit pudr nebo pěnové makeupy, co taky zpudrovatí a to asi hodně vysušuje pleť, i když pod to používám krém. Určitě vyzkouším doporučované přípravky, jen ta Bioderma mi kupodivu moc nesedla. Používala jsem ji před pár lety, přesně tu zelenou řadu, a pleť křičela, že chce něco jiného :mrgreen:

StrayBullet 8.2.12 19:32

Jinak ten hydratační krém od Cetaphilu mi nepřijde špatný, vyzkoušela jsem jich spousty a tento jediný mi právě přišel, že mi tu pleť udrží hydratovanou docela dlouhou dobu. K té emulzi, je normálně dostupná v lékárnách? Hned bych si ji běžela zítra v Brně koupit :)

Insolence 8.2.12 20:14

S pěnovým make-upem to byla u mě katastrofa, tak na tom možná něco bude. Ale faktem je, že si dělám neustále pokusnýho králíka. Teď mi nejvíc vyhovuje tekutý make-up od Avene.

beatrix 8.2.12 20:39

StrayBullet: Buď ho objednávám tady http://www.samoleceni.cz/…oyante-200ml a vyzvednu v té lékárně přímo v brně v tescu u nádra, takže neplatím poštovný, nebo ho mají vždycky v té lékárně ve Vaňkovce vzadu - jinde většinou slibovali objednat, ale to sem sháněla před rokem, od té doby využívám tyhle dvě možnosti. Mně ten krém hrozně mastil a pak se začal sloupávat, i když byla maličká vrstva. Na ekzem dobrej, ale na mazání mi nesedl vůbec.

StrayBullet 8.2.12 21:58

Beatrix: Moc děkuji za informaci :kytka: Zítra udělám nálet na Vaňkovku :mrgreen:

beatrix 8.2.12 22:12

Nemáš vůbec zač. Navíc to je jedna z mála lékáren, kde mají fakt velkej výběr kosmetiky lékárenské a dělají tam občas i všelijaký ty akce, takže je dobrý to tam omrknout :twisted:

EvulinkaH 9.2.12 19:30
beatrix píše:
Insolence: Cetaphil emulze ucpával? Krém jo, ten je příšernej, ale u emulze se docela divím. To aby člověk vyzkoušet metrák výrobků, než zjistí, jestli zrovna jemu sednou… :think:

JJ, a kolik peněz to stojí… a když už konečně přijdeš na ten NEJ a pak výrobce „inovuje“ recepturu nebo zruší výrobu…to bych vraždila :twisted: :twisted: :twisted:

RoSa 12.2.12 20:16

Jeden blbý kosmetický:
Taky vám teď v těch mrazech tak elektrizují vlasy?
Jakožto stará konzerva používám stále stejné produkty (šampon a kondicionér od Bonacure Schwarzkopf, tužidlo a lak Wella, hřeben jsem taky nezměnila), a při rozčesávání mám vlasy do všech stran, jak když strčíš prsty do zásuvky 8o

Může to mít souvislost? Začalo to tak před týdnem… jo a čepici nenosím!!
Pro představu: vypadá to podobně jako na tomto obrázku
http://www.fotoparta.cz/…le_image.jpg

Lady A 12.2.12 20:29

Mám přesně ten stejný problém - elektrizující vlasy. Mám vysoký načechraný límec u bundy. Už jsem se ptala v obchodě, jestli existuje nějaký prostředek proti tomu, ale prý nic takového není. Takže když přijdu do práce, tak češu a lakuju.

verunka2201 12.2.12 20:59

Mně se to taky děje, tuším, že je to z šál anebo možná ze svetrů. Spíš ty šály. Taky bych něco na to ocenila :?
I když mě elektrizujou vlasy dost často z různých věcí, i z kartáčů a hřebenů (i jinak perfektní Tangle Teezer mi to dělá)…

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 105 Další »
Váš příspěvek