Blbé dotazy kosmetické

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 105 Další »
Marianna 5.1.12 23:04

Mě už je i blbý to rozdávat. Když dám kamarádce průběhu dvou let snad dvacatery stíny, tak si musí myslet, že jsem a) magor, b) nevím co s penězma. Tak to teď lifruju do vícero odbytišť, aby o skutečném množství nevěděl nikdo. 8)

Camellia 6.1.12 07:11
hryzalka píše:
Prosím, jde někde v ČR /nejlépe e - shop/ koupit kosmetika, tedy oční stíny Puppa?
Mám od nich dvě sady, začínají docházet a pro mě je to prostě jednoznačně nejlepší značka, co se stínů týka, jen to najednou nikde nemohu objevit, ještě před třema rokama to na mě vyskakovalo, teď už ne, díky.

Třeba tady http://www.vmd-drogerie.cz/…0/0/3/1/9/0/?…, ale obchod neznám

paty 6.1.12 10:28

VMD je spolehlivá drogerie,často tam nakupuju.

Suniang 6.1.12 18:43

Holky prosim Vas, mate nektera zkusenost s kosmetikou Juvena? Prisel mi vzorecek od xparfemu jako darek ..

monafa 6.1.12 21:57

Ahoj,
já jsem pár krému otestovala a nebyly špatné.Zkoušela jsem řady pro suchou,starou citlivou pleť :) .Myslím,že je docela žádaná,jakmile se od ní něco objeví za dobrou cenu,hned je to pryč.

Suniang 6.1.12 22:41

Ahoj monafo, diky :)

hryzalka 8.1.12 21:45

Děkuji

beatrix 22.1.12 18:41

@Marianna: Trpím podobným problémem - křečkuju doma všechno možný a pak rozdávám :roll: Ale ten pocit, když si člověk kupuje něco novýho…to očekávání..napětí… :twisted: (Brouzdání online drogérkama…nebo kamennýma mezi regálama..ale tam už je všechno takový okoukaný…) :roll:

Juvenu jsem měla vzoreček masky a byl naprosto dokonalej, bohužel ji pak nějak přestali vyrábět a následně mě u nové řady odradily ceny. Ale budu dál pošilhávat, třeba budou akce. :cert:

Marianna 28.1.12 22:18

No právě. Když ono to, co má člověk doma, už není tak zajímavý, jako když na to chodí denodenně civět do nějakýho e-shopu nebo na fotkách nějaký blogeríny. :twisted: Mám to doma a šup, už šmejdím, co dalšího bude objektem touhy. Ještěže to platí akorát o kosmetice a ne třeba o chlapech! ;)

Další dotaz: Kde kupujete dražší dekorativní kosmetiku - např. Lancome, Dior, Estee Lauder atd.? V kamenných parfumeriích, třeba Sephoře, když má akci sleva 20 % na vše? Nebo na aukru? Ale tam je to o náhodě, nemají třeba zrovna odstín, co chci. Jahoda? FragnanceX? Jak je to teď s tím clem? Vyplatí se tam ještě vybec nakupovat? Nebo objednáváte z nějakých ofic. stránek výrobce?

Alena 28.1.12 23:18

já nakupuji v kamenkách, když jsou slevy, hodně jsem brala z jahody ( ted už bohužel díky clu ne ) a jinak dekorativku a krémy občas vezmu i na aukru - samozřejmě jen věci, které znám, na slepáka bych např. make up nebrala, když si nejsem jista odstínem. Ale takové serum od Clinique jsem kupovala v Sephoře v akci za 1200.-, z jahody vyšel na tisícovku a před 3 měsíci jsem ho sehnala na aukru za 800.- - to samé množství!

Lila 28.1.12 23:19

Omrknu http://travel-value.cz/…ew/specials/ a pak poprosím někoho, kdo zrovinka letí. Někdy je tam opravdu o hodně levněji. Taky jsem teď dost značkové kosmetiky za slušné ceny objevila na parfums.cz :mavam:
A na aukru jsem to taky několikrát riskla. Super Aqua Serum od Guerlain jsem vydražila za 690,–- 30ml.

EvulinkaH 31.1.12 12:30
Marianna píše:
Taky máte doma takový zásoby všeho nebo vedete systém „až jedna věc dojde, koupím novou“? Já jsem asi hovado, ale nedávno jsem si koupila snad už osmou tvářenku, stíny ani nepočítám, tělových mlík mám snad pět, sprchových gelů z různých akcí přibližně deset a tak bych mohla pokračovat.Nejhorší jsou ty zaručený tipy tady z Arome nebo od kamarádek. Musím mít všechno. :roll: Teda skoro. Kdybych to všechno vyskládala vedle sebe, tak mi manžel nutně musí zabavit počítač, peníze a zamknout mě doma na dva západy.

Mám to stejně. Mám totiž až panickou hrůu z toho, že by mi něco mohlo dojít a navíc hodně věcí kupuji v akci, protože plnou cenu se mi za to nechce dávat a pak nekup to, když je to tak levné :lol:

EvulinkaH 31.1.12 12:32
Marianna píše:
Mě už je i blbý to rozdávat. Když dám kamarádce průběhu dvou let snad dvacatery stíny, tak si musí myslet, že jsem a) magor, b) nevím co s penězma. Tak to teď lifruju do vícero odbytišť, aby o skutečném množství nevěděl nikdo. 8)

Kdyb náhodou někdo odmítl, tak já křeček :lol: se dobrovolně hlásím :mavam:

StrayBullet 8.2.12 15:05

Máte někdo dobrý tip na přípravek proti šupinkování pleti? Zkoušela jsem Idealist a sice má perfektní okamžitý účinek v podobě hladké pleti, ale dlouhodobě mi moc nepomáhá :think: Mám problematickou pleť, takže ucpané póry, T-zona atd. a přípravky proti tomu mi pleť jenom vysušují. Snažím se hodně čistit (raději čistícím mlékem, občas peeling) a hydratovat (Cetaphil), ale na čele se těch šupinek prostě nemůžu zbavit!

eva1960 8.2.12 15:25

ohledně jahody - clo i DPH vám vrátí za jahody zpět na účet. Nedávno jsem to vyzkoušela. Kupovala jsem TriActiline za cca 600 Kč vyměřili mi na to 310 Kč, byly v tom ale i služby pošty. útržek o zaplacení jsem oskenovala a poslala na jahodu a došlo mi oznámení, že mi částku vrací zpět. Za týden jsem ji měla na účtu.
Na jahodě mají na tyto případy i zvláštní sekci. Je to myslím v dotazech.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 105 Další »
Váš příspěvek