Blbé (neparfémové) dotazy

JosefKamil 3.6.19 18:46

Mně taky na Ali nenaskakuje poštovné, většinou vidím free shipping.

MagnolieS 3.6.19 19:03

Tak co dělám blbě??? :-? :nevim:

Myška1977 9.6.19 20:47

@MagnolieS já mám taky vše jako obvykle… většinou free shipping
Podívej se, jestli jsi něco nezaškrtla ve vyhledavacím filtru.

MagnolieS 9.6.19 22:36

@Myška1977 Aha, já filtr vůbec nenastavuju :think:

EvulinkaH 18.9.19 09:27

Řeším dilema, prosím o názor, jak byste podobnou situaci řešili vy.

Objednala sem si nějaké zboží, samozřejmě vůně, z jednoho neznámého e-shopu. Proto jsem zvolila platbu na dobírku. Vůně jsou zde za hodně dobrou cenu oproti konkurenci. Protože jsem zde objednávala poprvé a obchod má relativně smíšené recenze, tak jsem zvolila platbu dobírkou, přestože toto stálo cca 170 Kč (při platbě předem by bylo zdarma). V obchodních podmínkách mají, že posílají Českou poštou. A ejhle, kontaktovala mě jiná dopravní společnost. Nechala jsem to přesměrovat na výdejní místo, protože chtějí platbu pouze hotově. Danému e-shopu jsem psala, že jsem zvolila jiný druh dopravy a že tímto porušují vlastní pravidla. Pět dní se nedělo nic, tak jsem napsala druhý e-mail. Dnes došla arogantní odpověď, že to tak poslali proto, že poslání ČP by stálo o 400 více a to by zákazník asi nechtěl platit, pokud mi to tak vadí, nemám si to vyzvednout. A teď mám vyzvednout výhodné vůně (cena cca poloviční) a riskovat komplikace nebo nevyzvednout? :think:

Kjitka 18.9.19 19:56

@EvulinkaH já nějak nechápu rozdíl na dobírku a hotově
chtělas platit kartou?
pokud to chceš, zaplať v hotovosti
jinak se holt na to vykašli

EvulinkaH 19.9.19 10:23

@Kjitka tak nechtěla jsem předem posílat peníze nějaké firmou, se kterou nemám žádné zkušenosti. Nemusela bych ty peníze už nikdy vidět, případně dlouho z nich dolovat. Spíš mi jde o to jednání eshopu. :think:
Ale tím, jak jsem to vypsala, jsem si utřídila myšlenky.

MagnolieS 19.9.19 11:02

@EvulinkaH Přemejšlím od včera co na to říct, já bych asi vůbec neobjednala, poloviční ceny jsou varující už samy o sobě.
A jak jsi se rozhodla? nevyzvednout - si myslím …

lilithc 19.9.19 12:29

@EvulinkaH Já bych na tvém místě vyzvedla.Poloviční cena by rozhodla.A pak bych jim napsala mínění o jejich jednání.Přece by měli mít informaci o poště za 400,– uvedeno v podmínkách dopravy a poštovného.
A hlavně bych jim na Heuréce udělala řádnou reklamu. :-)

Yvraine 27.9.19 12:53

@EvulinkaH
Při takhle úžasné komunikaci obchodu a smíšených recenzích bych se na to asi vykašlala. Jednak by mi radost z parfému dost kalila celá zalezitost okolo a pomalu bych se bála, co to bude za vůně, nemusí to být vyloženě fake, ale jak jsou staré, jak byly skladované atd. Seriozní obchod si představuji dost jinak.

MagnolieS 6.11.19 17:41

Dotaz na naše milé Slovenky :-*
Co jsou vystreté nožky 8-O Šílím z tý paní Drexler ve Stardance :dance:

lilithc 6.11.19 18:39

@MagnolieS Nejsem Slovenka,ale řekla bych,že nožky jsou hodně vystrčené. :-)

Tanulik 6.11.19 18:48

@MagnolieS @lilithc … som Slovenka :-) . Nepozerám tento program , ale podľa popisu sa jedná o pohyb noh a význam " vystreté nožky " je asi taký , že dotyčná tanečnica tančila , alebo netačila s rovnými nohami … vystreté nožky sú proste rovné , natiahnuté nohy . Ak nie sú rovné , tak sú nevystreté . :-D :-D

Hanka H 6.11.19 18:50

@MagnolieS Také nejsem Slovenka, Stardance jde mimo mě, ale v této souvislosti by mohlo jít o nožky hodně natažené, narovnané, propnuté, prostě někde v prostoru. :think:

MagnolieS 6.11.19 19:19

Díky, také už jde SD mimo mě, ale sjížděla jsem letošek v práci, abych byla trošku v obraze :dance:

Stránka:  « Předchozí 1 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477
Váš příspěvek