Brno

Renusatko 13.5.19 18:40

Já bych většinu víkendů vyřešila. Minimálně neděli vždycky, ale zrovna dvě navrhované soboty ne. :lol:

chimaera 13.5.19 18:49

Neděle můžu taky, skoro všechny - možná jsem jen zvyklá z rodiny, že cokoliv má být, chtějí to v soboty. Možná je to tak všude a proto v soboty málokdo může:)
Nastřelte mi tedy, prosím, kdy kdo může a zkusíme dát něco dohromady :kytka: Nebo můžou být dva srazy - další pro ty, kdo mohou jen v pracovní dny…
Prostě už se mi po vás stýská.

alibi 13.5.19 20:59

@chimaera 8.6. by mi to možná mohlo vyjít taky

anybor 13.5.19 21:11

Klidně duo sraz, protože se mně taký stýská. A co se vůní týká - se nevyvíjím :-? bez těch voňavých schůzek.

lilithc 13.5.19 22:51

Pokud by většině vyhovovala neděle,tak se přizpůsobím.

alibi 14.5.19 14:45

Dr. Hauschka v Doteku slunce
aneb jak jsem se vydala očichat Kerosene

https://alibi-notes.webnode.cz/…at-kerosene/

Katie88 14.5.19 15:55

@Renusatko No to by bylo velký překvapení! :lol: :lol:

Já toho teď mám taky dost i ve všední dny, takže se taky nemusíte ohlížet na mou osobu :-)

Katie88 14.5.19 16:00
@Katie88 píše:
@Renusatko No to by bylo velký překvapení! :lol: :lol:

Já toho teď mám taky dost i ve všední dny a neděle prostě záleží, takže raději na mě nehleďte a když mi to náhodou vyjde, ráda přijdu :-)

A teď jsem to tady krásně zasekala, omlouvám se :lol:

mmaat 15.5.19 13:07

Většinou můžu všední dny i víkendy, tak až se na něčem dohodnete, dejte vědět. :-D

Renusatko 15.5.19 16:13

A co teda kvůli mně nějaká neděle? Jakákoliv :rose:

chimaera 30.10.19 19:36

Holky (kluci?), objevila jsem báječnou Sarah Jessica Parker Stash a prostě se musím zásobit. A líbí se mi tak moc, že si myslím, že ten, kdo má rád dřevité a pryskyřičné vůně, do ní klidně může jít naslepo - chcete se přidat k objednávce? Pak můžeme někde udělat malou předávací akci a minisraz - půjdu do ní i sama a nebude mi líto poštovného, ale stejně tak ráda se o tu radost podělím :hug:

Příspěvek upraven 05.11.19 v 05:36

Jitka77 30.10.19 20:04

@chimaera Šiš, to bych si padesátku vzala, o téhle vůni uvažuju už dlouho!

chimaera 31.10.19 08:22

@Jitka77 Jasný, můžu i poslat:) :rose:
Ona je totiž víceméně pořád (pro nás) nedostupná a když někde je, bývá rychle pryč.

Jitka77 31.10.19 08:56

@chimaera Co jsem nedávno koukala, na oficiálním eshopu SJP zaslání do ČR nabízejí, ale tam se s cenami plus poštovné snadno dopočítáš do tisíců a to se mi napoprvé a naslepo moc nechtělo. Brzdí mě taky zmínky v recenzích o unisexovém nádechu a šalvěj ve složení, to na mojí kůži obvykle nedopadá dobře, ale fakt jsem o ní přemýšlela horem dolem loni i letos a přinejhorším toho brouka definitivně vyženu z hlavy :-)

50 ml si tedy určitě vezmu, můžu určitě i někam dojet (a vzít třeba By the Fireplace na očichání, ta dostala zase mě), já jen nejsem správný srážecí a družící se typ, tak jsem zatím nikde nebyla, ale Brno není problém :unicorn:

chimaera 31.10.19 09:43

@Jitka77 On to je unisex, ale spíš ve smyslu, že se přiřadit nedá - určitě ho může na sebe vzít žena, která netrvá na tom, aby její vůně byly vyloženě ženské. V některých recenzích jsou zase stesky, že je málo „chlapská“. Ta dřevitost je totiž nasládlá a šalvěj není trpce svíravá šalvěj lékařská, ale spíš aromatická šalvěj muškátová. Příliš se nevyvíjí, ale SJP zkrátka stejně zase ukázala, že zajímavá vůně se dá udělat i s omezenějším rozpočtem. Prý to byla první vůně, se kterou přišla, ještě před Lovely, ale investoři do toho nechtěli jít a báli se, že se výdaje na ni nevrátí (není to vůně pro nosy zvyklé jen na drogérkový mainstream).
Asi teď nedám dohromady nějakou rozumnou recenzi, to by chtělo chvilku klidu, který teď nemám, ale myslím, že za tu cenu to prostě vůbec není marný kup.

Nejsem si jistá, jaké tam mají skladové zásoby - nechám tomu čas do večera a pak objednám.

Moc ráda bych Tě viděla naživo, to víš, že jo :hug:

Stránka:  « Předchozí 1 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 159 Další »
Váš příspěvek