Brno

mmaat 1.12.19 17:21

@prokera souhlasím, ale ta naše je hrozná posera, ona ven ani nechce. Bojí se každé nové věci, co přinesu, lekne se i igelitky na zemi. Návštěvy nám nevěří, že nějakou kočku máme, protože když tu někdo je, tak nevystrčí nos. Za osm let tohle neudělala, s výjimkou případu, kdy spadla z terasy. Strávila tenkrát noc v nejbližším křoví, kde jsme ji našli. Už jsem vymýšlela katastrofické scénáře.

chimaera 1.12.19 18:10

@Renusatko Ale sakryš, tak to je vážně škoda:(((

chimaera 1.12.19 19:04

@mmaat Přesně to samé mi udělal náš kočičák, když byl ještě malý - bydleli jsme pod střechou, byly vedra, takže celou noc otevřené dveře na terasu a ráno kočič nikde. Měla jsem čerstvě vymknutý kotník, jednu berli, kocour tak plachý, že si návštěvy myslely, že si kočku vymýšlíme. Hopkala jsem po jedné noze celý den okolo domu, volala do ochraptění, katastrofické scénáře… a v noci nad ránem se u postele ozvalo „mňau“. Musel v noci před střechu vlézt do bytu k sousedům, schovat se, když vstali, samozřejmě všechno pozavírali - a odvahu vylézt dostal až zase v noci.
Plně chápu:)

Renusatko 2.12.19 10:18
@mmaat píše:
@prokera souhlasím, ale ta naše je hrozná posera, ona ven ani nechce. Bojí se každé nové věci, co přinesu, lekne se i igelitky na zemi. Návštěvy nám nevěří, že nějakou kočku máme, protože když tu někdo je, tak nevystrčí nos. Za osm let tohle neudělala, s výjimkou případu, kdy spadla z terasy. Strávila tenkrát noc v nejbližším křoví, kde jsme ji našli. Už jsem vymýšlela katastrofické scénáře.

Tohle přesně máme doma :lol: , takže se nedivím.

mmaat 2.12.19 10:44

@chimaera @Renusatko takže nemáme takového exota, jak jsem si myslela :lol:

1rožec 8.1.20 00:20

#Vonět_Krno

@chimaera @mmaat @prokera @Katie88 @Jitka77

Ahoj,

chystám se 18.1. navštívit Brno a setkat se s @Rosa N. Pokud byste měli chuť na mini sraz, rad se s Vámi setkám (třeba u kafe).
Vezmu s sebou pár vůní, v případě zájmu i pár zajímavých odstřelů či vzorečků (ale žádné žně).

Napište, pokud budete mít čas chuť a přání, co mám přivézt.

Budu se těšit! ;-)

Přemek

PS: A na neděli se chystám do Prahy… snad také na mini sraz (a v autě budu mít místo, ale bez zpáteční jízdy).

mmaat 8.1.20 10:39
@1rožec píše:

Ahoj,

chystám se 18.1. navštívit Brno a setkat se s @Rosa N. Pokud byste měli chuť na mini sraz, rad se s Vámi setkám (třeba u kafe).
Vezmu s sebou pár vůní, v případě zájmu i pár zajímavých odstřelů či vzorečků (ale žádné žně).

Budu se těšit! ;-)

Přemek

PS: A na neděli se chystám do Prahy… snad také na mini sraz (a v autě budu mít místo, ale bez zpáteční jízdy).

Já se zúčastním velmi ráda! Zřejmě tedy jen Brno, do Prahy přijedu někdy příště. :palec:

Magnolie1 8.1.20 12:10

@mmaat to doufám, že do Prahy někdy příště :-)

mmaat 8.1.20 12:17

@Magnolie1 Peti, určitě jo, ale na otočku se mi nechce. Mám v Praze dvě velmi dobré kamarádky, tak bych to evtl. spojila s jejich návštěvou a přespáním. :-)

Magnolie1 8.1.20 13:30

@mmaat no jasně, ono taky až bude lepší počasí, aby sis Prahu užila

Katie88 8.1.20 13:56

@1rožec
Díky za pozvání! :-) Plánujeme ale hory, takže kdyby se nakonec jelo až v neděli, dorazím ráda :-)

mmaat 8.1.20 15:03
@1rožec píše:

Ahoj,

Budu se těšit! ;-)

Přemek

@Renusatko co ty?

1rožec 8.1.20 18:14

Ahoj @Katie88

Počítám, že v Brně budu v sobotu. Do Prahy pojedu až v neděli.
Jedině, když by nikdo nechtěl do Prahy vzít, jel bych třeba i sobotu večer… podle situace.

Sraz v Praze bych počítal krátce po obědě.

1rožec 8.1.20 18:30

Update:

Předběžný plán:

SOBOTA

• do Brna bych chtěl dorazit v sobotu 18.1. dopoledne
  • ještě bych se chtěl stavit ve VaVaVoom, kde zavírají ve 12:00
  • asi bych tam šel/setkal se s @Rosa N. + pokud se někdo přidá
  • poté jsem otevřen návrhů a sraz může být kdykoli odpoledne

NEDĚLE

• ráno bych rád vyjel, abychom byli před polednem ve stověžaté
  • osobní setkání, mini sraz či sraz (podle zájmu) po poledni
  • domů každý sám

Napište mi, co budete chtít vzít sebou, odkaz na mou poličku pošlu v DM.
Chtěl jsem dát odkaz sem, ale zablokoval mne web Arome. (Mám ji na konkurenčním serveru, ale v DM odkaz funguje). Nebo koukněte na nick Svěženkář.

Minimálně bych chtěl vzít 3 vůně s rebarborou a nějaké svěženky. Jinak mám nepřekvapivě spíše pánské vůně. A vezmu vzorečky (snad zajímavé).

Rhubarb & Citrus Cologne (4160 Tuesdays)
Le Pamplemousse (Miller Harris)
Eau de rhubarbe écarlate (Hermès)
Rhubarb My Love (The Zoo)

Budu rád, když pozvete další aro-mačky (po slovenky) a aromaniaky z Brna (a nejbližšího okolí).
Rád Vás poznám osobně!

Přemek

@1rožec píše:

Ahoj,

Vezmu s sebou pár vůní, v případě zájmu i pár zajímavých odstřiků či vzorečků (ale žádné žně).

Budu se těšit! ;-)

Přemek

Příspěvek upraven 09.01.20 v 10:06

prokera 8.1.20 19:41

@1rožec Díky moc za pozvání ;-) :rose: ! Bohužel teď nezvládám zhola nic :-? , syn má v té době maturák.

Stránka:  « Předchozí 1 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 143 Další »
Váš příspěvek