Co dneska pijete?

otakara 01.07.18 19:38

@ippolita pod Veľkou Javorinou :-) , dnes je už mierne slnečno, aj keď chladnejšie, trochu svieti slnko, ale mne takéto počasie vyhovuje, horúčavy ťažko znášam :mavam:

Brach 01.07.18 20:06

koloidní stříbro- už 14 dní

ippolita 01.07.18 22:09

@otakara
Ja totiz nie som na Slovensku, tu v Anglicku je teraz velmi horuco a ja to tiez nedobre znasam, takto ma byt este tyzdne a mesiace. Neviem sa dockat jesene.

Frankie 02.07.18 07:54

Teplá voda s citrónem, 2 kávičky s kořením.

otakara 02.07.18 09:19

@ippolita :-) :mavam: , domnievala som sa, že v Anglicku také dlhotrvajúce horúčavy ani nebývajú ;-) , ale, samozrejme, to tak nemusí byť, ako práve čítam od teba, jedno je fakt, že od mala prílišné dusno a teplo ťažšie zvládam. Ja dnes pijem znova svoj obľúbený čaj z gingka, veľká šálka a popoludní v práci to bude podobné, viac teplej vody a čaj tiež - harmančekový.

Frankie 02.07.18 09:33

jasmínový čaj je připraven do láhve pro výlet na kole.

ippolita 02.07.18 22:33

@otakara
No, nebyvaju tak casto a intenzivne, ale tento rok je vynimka. Ale oni tu cely rok, kazdy rok - ze vraj nemaju skoro ziadne leto, co je nezmysel - stale dostatocny pocet horucich dni maju, len nie su az take vysoke teploty ako vo zvysku Europy. Mna horucava a vela slnka deprimuje aj psychicky - nic sa nedeje, kazdy sa sprava „lazo-plazo“, ludia sa exponuju, smrdia, hmyria na miestach, kde by inak neboli, su hlucnejsi, a dni su dlhe, takze clovek si menej oddychne. Jar mi nevadi.
Dnes pijem kavu s kozim mliekom, kokosovu vodu, cistu vodu, nejaky detox caj „na plet“, cierny caj, trochu kefiru.

otakara 02.07.18 23:33

@ippolita hm, kozie mlieko piješ, si zvyknutá? Lebo ja si neviem privyknúť, ani by som ho nevypila. Ako som povedala, tak som aj robila, pitný režim dnes bol dobrý, dávala som si pozor. Niekedy mám také dni, že ani nedokážem dohnať deficit. :-)

Frankie 03.07.18 06:30

Obligátní půllitr teplé vody s citrónem při čtení příspěvků na arome.

otakara 03.07.18 08:15

@Frankie Pre mňa niekedy lepšia verzia ako čaj, táto teplá voda, hlavne v teple mi ohromne pasuje.

ippolita 03.07.18 11:59

@otakara
Kozie mi chuti, nie som velmi citliva na chute, ale je pravda, ze toto moje je z krabice z obchodu, cerstve od susedovej kozy by asi chutilo inak:), pila som aj take predtym, a ma to trochu tu organicku prichut, ale v kave sa to strati. A navravam si, ze je zdravsie, ale ci je to pravda, to neviem. Mlieko ako mlieko, len teraz trochu exerimentujem, lebo nieco mi sposobuje naduvanie uz nejaky cas, myslela som, ze je to normalne mlieko, ale ked som ho vysadila, asi to nebude ono, najskor som si vyrobila citlivost na lepok v pecive a sladkostiach.
Dnes pijem tradicnu kavu, potom mineralku, mozno zeleny caj a vodu s trochou aloe vera.

otakara 03.07.18 23:20

@Frankie @ippolita tak som aj pokračovala, ešte som vypila jednu menšiu šálku čaju s gingkom a potom už len voda a voda. To kozie mlieko nezvládam, nedá sa. Mne prekáža aj keď tvrdý syr je niekedy cítiť chlievom, ani nie vôňou, ale podchuťou, zakúsnem, žujem a zacítim. A je koniec jedenia.

ippolita 03.07.18 23:22

@otakara

:lol: no, chlievom, to je pravda - spravne si to nazvala. Ale ja to beriem akoze rustikalny styl.

Frankie 04.07.18 07:14

Dopňoval jsem tekutiny již v časném ránu, padla Mathoni minerálka celá.
Nyní 1/2 litr teplé vody s citrónem a pak hurá na kávu.

otakara 04.07.18 07:34
@ippolita píše:
@otakara:lol:
@ippolita píše:
@otakara:lol: Ale ja to beriem akoze rustikalny styl.
:lol: :lol: dobré!!
@Frankie ako to čítam, tak ja ťa už nedobehnem. To si toho stihol! Chcela som sa pochváliť, že dneškom začínam s bobkovým odvarom na tri dni. Už som raz spomínala, že mi chuťou pripomína nejaký drink bez alkoholu…len či nebude toho detoxu príliš, keď sa snažím užívať pestrec v drvenej forme, dvakrát za deň :think: popri tom zapíjam aj väčším množstvom vody
Stránka:  « Předchozí 1 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 326 Další »
 Váš příspěvek