Co dneska pijete?

Magnolie1 11.8.21 21:31

@Hanka H no Hanka mi zrovna dneska říkala, abych jí zazpívala tu písničku, co jsme zpívala tenkrát s Tebou :lol:

Hanka H 11.8.21 21:35

@Magnolie1 To byl nezapomenutelný mejdan! Tome :srdce: !

Magnolie1 11.8.21 22:04

@Hanka H ano, zrovna dneska jsem to také říkala

otakara 12.8.21 10:07

@Frankie píše:
@otakara
Káva ovlivňuje mimo jiného Tvůj serotonin.
Máš ho vůbec dost?
Pokud by Ti škubalo ovšem po kávě (kofeinu) oční víčko, jasná známka, uber…

usudzujem, že hladina serotonínu je v poriadku, dokonca som o tom presvedčená :-) Ale občas treba hladiny skontrolovať, to je pravda! :-)

@Hanka H píše:
@Magnolie1 A co jste si zazpívaly? :hug: :rose: :srdce: :wine:

@Magnolie1

8-) dávnejšie so švagrinou Vierkou sme si dali na tajnáša zvyšky z našich dvoch fliaš whisky, ktoré sme mali v zásobe a mamina si to všimla a nás také staré, celkom zje…a, najprv sa opýtala, či sme aj spievali po ceste domov :cert: , až som sa hanbila
osvedčuje sa aj mne mať suché leto, alkohol mi nie je dobrý ani v kvapkách :klaun: :cert: - má to pre mňa mnohé benefity, ktorým dávam prednosť

Frankie 12.8.21 10:52

Mattoni multi s příchutí tropického ovoce a práškový vit. C.

otakara 14.8.21 20:01

dnes som si zvlášť dala záležať, voda voda voda, preložená dvomi kávami a teraz skorocelový čaj z maminej záhrady

otakara 15.8.21 11:59

skorocelom pokračujem, ale dnes bude aj šalvia - proti poteniu, ;-) aj keď som to práve pokazila štamprlíkom vínovice od suseda, ktorý sa revanšoval za natrhané dubáky

Frankie 15.8.21 15:02

@otakara
Včera jsem se doslova potácel, vyvracel, nahoru dolů, k tomu špatný pitný režim - nějaká hodně blbá sinusoida.
White Tea (Red Berries), White Tea od TEEKANNE.
xxx
Dnes doslova opak, stav naprosté blažené uvolněnosti, zmizelo fyzické napětí.
A na hlavu stále nic neberu. :think:
xxx
Představ si, na zahradě nam mezitím vyrostly dva sináky, maminka je hlídá i chodí zalévat. :lol:

Frankie 15.8.21 15:15

15/08/2021
Teekanne: Green Jasmine

otakara 15.8.21 21:06

@Frankie ten vrchný čaj s príchuťou mi chutí, ja nikdy nebudem ten správny užívateľ najlepšieho čaju, mám radšej tie menej zdravé čaje. :mavam:

Frankie 15.8.21 21:14

@otakara
V Lidlu jsem dnes nakoupil v rámci dozvuků Asijského týdne navíc 3 zelené čaje.

• Genmaicha, Bancha, Sencha.

První jmenovaný právě piji.

otakara 16.8.21 10:13

@Frankie videla som tam dnes čaje a nebol čas sa pri nich dlhšie zastaviť :cert: :klaun: https://www.youtube.com/watch?… - Nezastavujeme, máme zpoždění…
https://www.youtube.com/watch?…

a rovnako sa ponáhľam aj teraz doma, idem o. i. piecť narodeninovú tortu.
Ale myslím, prílišné ponáhľanie škodí, že?! ;-)
dnes - čaj z petržlenovej vňate, ten mi chutí veľmi, nemám síce opuchy, ale je príjemné ho piť

Frankie 24.8.21 09:24

Včera kysané podmáslí a celý den heřmánkový čaj, jeden hrnek za druhým.
To druhé povinně.

Frankie 24.8.21 09:26

Ráno hrnek kafe, pak zase kysané pomáslí a ochucené kefírové mlkéko.
Heřmánek připraven.

otakara 24.8.21 11:33

bola som dnes v lidli i v kauflande a bežný sáčkový čaj som nekúpila žiadny, hoci aspoň gingkový som kúpiť mohla, ten v dosahu nemám. Momentálne užívam petržlenovú vňať, rebríček, skorocel kopijovitý a púpavové listy, menej žihľavu. Toto všetko striedam.

Stránka:  « Předchozí 1 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 Další »
Váš příspěvek