Co jste dnes měli dobrého?

Frankie 11.01.19 19:26

@Renusatko
Ano, pro rozpékání pečiva může posloužit rovněž.
Mám ho v kanclu, opravdu je hezký, přinejmenším na pohled.
Skoro se stydím napsat, mňáááám, dnes 5 topinek s jelení paštikou s brusinkami.

otakara 12.01.19 03:52

Dnes si do práce beriem tarhoňu-tak veľkú chuť som mala na ňu, už som nemohla vydržať a vysnívala som si k nej nejakú šťavu, ani mäso by nemuselo byť. Nakoniec som prichystala sójové kocky, maličké, s dubákmi, pórom a trochou horčice, chuť omáčky je však zaistená bujónom so slepačou príchuťou, trochu dekadentné, ale dobré, občas. Beriem i nakvasenú cvikľu s kalerábom. Dúfam, že to nebude moc cítiť, aby ma kolegovia nehnali""…

Frankie 12.01.19 08:30

Včera po cvičení dušena zelenina s panenským olivovým.

MagnolieS 12.01.19 12:40

@otakara Nakvašená cvikla, děláš si ji sama? Asi mě zajímá ;-)
A tarhoňa jsou těstoviny -takový drobky?

Já mám na dnešek v práci zbytek ze včerejška parádní špecle z Penny se sušeným hovězím masem a čerstvou kapii a trošku parmazánu :inlove:

Hanka H 12.01.19 12:47

@MagnolieS Tarhoňa jsou opravdu takové drobky - a kupuji ji v Lidlu - balíček za cca 10,– Kč. Výborná k jakémukoliv guláši, něčemu se šťávou … Špecle (také z Lidlu) jsem měla včera, budou i dneska a asi i zítra - k tomu směs krůtí játra, baby špenát, cherry rajčata, kapie a hnědé žampiony. Ochucené bazalkou - mňam :-* .

otakara 12.01.19 16:37

@Hanka H @MagnolieS Áno, zeleninu si pripravujem sama, ale väčšinou v menšom množstve, je to potom raz-dva, ak by som natláčala väčšie množstvo do nejakého súdka, či pohára, to by ma ani nebavilo, na to treba aj čas. Takto si nachystám množstvo, asi 1 kg, ktoré sa dá ľahko a hlavne rýchlo natlačiť, rovnako ako keď sa chystá kvašené zelí. Nabudúce kaleráb do cvikly nedám, radšej ho skombinujem s inou zeleninou. Pomer prísad - asi takto: 1 kg zeleniny, cca 100g cibule, 1% soli=11gr. Nastúhaná zelenina sa napevno natlačí, až vyjde šťava, nechá sa na mierne teplom mieste stáť. Po pár dňoch sa pohár odloží do chladu. Na nete je veľa návodov, niektoré i s použitím vody.

Verda2 13.01.19 16:08

@MagnolieS

Napíšeš prosím odkud je ten větrník? Měla jsem naposledy takový podobný z cukrárny Větrník z Řečkovic, ale ten tam stojí 49,– Kč. A mají ho tedy moooc dobrý :-) I ostatní zákusky a chlebíčky tam dělají „poctivě“, žádné náhražky.

MagnolieS 13.01.19 18:52

@Verda2 Kubánské náměstí, bývalá cukrárna Eliška ta byla :srdce: nově pojmenovaná Lilly

otakara 14.01.19 07:58
@Hanka H píše:
@MagnolieS Tarhoňa jsou opravdu takové drobky - a kupuji ji v Lidlu - balíček za cca 10,– Kč. Výborná k jakémukoliv guláši, něčemu se šťávou … Špecle (také z Lidlu) jsem měla včera, budou i dneska a asi i zítra - k tomu směs krůtí játra, baby špenát, cherry rajčata, kapie a hnědé žampiony. Ochucené bazalkou - mňam :-* .

Takéto niečo podobné budem pripravovať aj ja, nechala som sa inšpirovať. :inlove:

Verda2 14.01.19 10:25

@MagnolieS

Děkuji :rose:
Já si (nevím proč ) myslela, že jsi z Brna, tak proto jsem se (s mlsnou nadějí :-P ) ptala a psala jsem o Větrníku v Brně. Tak to až pojedeme na výlet do Prahy :inlove:

MagnolieS 14.01.19 11:46

@Verda2 Zajímavý, já si zas myslela, že jsi pražská :rose: :-D i když větrník z Řečkovic mi malinko v hlavě zadumal :think: ale hned to přešlo, myslela jsem si asi na nějaký Řečkovice kolem Prahy :lol:

Verda2 14.01.19 11:53

@MagnolieS

Tak třeba když si zase Ty uděláš výlet do Brna, tak si jej můžeš osladit. :srdce: :wine:
Mají tam fakt široký výběr a všechno výborné :rose:

Frankie 15.01.19 13:16

Půl kila velkých ostružin, vlastní úroda z minulého roku.

otakara 19.01.19 00:26

nestačila som - teda včera, ryža s červenou paprikou a hráškom, s vegan škvarkovou nátierkou, s majoránom to dávalo pocit, že jem kašu po zabíjačke, kvasená zelenina, mrkva

Frankie 19.01.19 09:06

Žampióny s vejci na topince.

Stránka:  « Předchozí 1 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 Další »
Váš příspěvek