Co jste dnes měli dobrého?

MagnolieS 14.05.19 12:59

Zatim zadna slava, banan, jablko, ovci jogurt a ten byl :srdce: a ceka me tycka flapjack a s vlaskymi orechy, i ta je chutove moc povedena.

otakara 15.05.19 15:48

keďže som včera nemala čas variť, dnes som si do práce vzala plastovú dvojmisku na ohriatie v mikrovlnke-hotové jedlo-Billa-Moravský vrabec, sladkokyslá kapusta/zelí, kúsky mäsa, šesť maličkých knedlí, porcia stačila, ale nesmiete byť moc vyhladovaní. Na prehodenie chuti mi tiež stačilo.

Renusatko 15.05.19 16:56

Dělám si na zítra zapečenou cuketu s tuňákem, vejce, mozzarellou, a sušenými rajčaty.
Podle https://www.instagram.com/p/BlACM-WA0q1/
Vůbec se mi její stránky moc líbí, kdyby mi tak někdo takhle vyvářel :-D

Hanka H 15.05.19 17:02

Bulgur s podušenou směsí - cibule, lilek, paprika, rajčata, bylinky (a poslední lanýžové bonbony ze Dne matek :-* ).

Renusatko 15.05.19 20:26

Večeře :andel: . Nějaký nedostatek sacharidů, tak jsem to pěkně doplnila

otakara 22.05.19 09:03

@Renusatko zistila som, že taký pomaranč zjedený aj neskoro večer mi robí celkom dobre, búra to môj dlhoročný zvyk jesť ovocie prakticky len ráno, nehoní ma po ňom mlsná a dokonale ma uspokojí 8-)
dnešná večera však bude parená brokolica s bryndzou a vajíčkom, rajčinový šalát, tiež pre mňa dokonalé ;-)

Renusatko 22.05.19 09:49

@otakara Tak já se nevyhýbám žádným jídlům. Snažím se ta nějak dodržovat příjem sacharidů za den, ale sním je klidně o půlnoci. Naopak jsem zjistila, že se mi po nich mnohem lépe spí.

Rosa N. 22.05.19 10:07

Renušátku, Ty zníš jako „provocateur“ ;-) :lol:

Renusatko 22.05.19 10:45

@Rosa N. Tak víš, že já razím heslo, že jídlo nemá hodinky :lol: :lol: :lol:

Rosa N. 22.05.19 12:31
@Renusatko píše:
@Rosa N. … jídlo nemá hodinky :lol: :lol: :lol:

mám (na sobě) holínky ;-)

Můžu projít kaluže,
mokro ke mně nemůže.
( vodotěsnost pomůže,
vodu krásně přemůže)

@otakara :rose: , @kamooo :-* ako sa to prosím povie po slovensky
(+ trebárs synonyma či iné tvary :hug: holínky do lesa - gumcle, gumáky

příp. pršiplášť, pláštěnka.. :o)

..a kaluž? :o)

kamooo 22.05.19 13:29

@Rosa N. No gumáky, jasné a potom pršiplášť a mláka…tak len tú mláku si netrafila :palec: :rose:

;-)
Rosa N. 22.05.19 14:17

@kamooo ďakujem Ti veľmi pekne, Zoľko :palec: :-)
„mláka“ slyším prvý raz v živote :hug:

Byla jsem na obědě s tátou. Dala jsem si lososa do nosa tralala s grilovanou zeleninkou
a než tatínek přišel, spořádala jsem přílohovej salát s parmezánem. :o)

otakara 26.05.19 11:58

@Rosa N. :palec:
Dnes som nachystala zdravotnú mrkvovú polievku s ovsenými vločkami - Johanka včera mala nejaký žalúdok „na vode“, omáčku z cukiny, paštrnáku, uhorkový šalát s citrónovou šťavou, rizoto s ryžou/pšenom - cícerom a farebnou paprikou - inšpirácia, aby ste vedeli - Mačingová. Popoludní bude banánový koláč a že je dobrý, to sa chválim
avokádo+banán+karob - krém na poobedňajšiu zájedku, verím, že bude mať úspech, ahoj všetci :-)

Hanka H 26.05.19 13:41

Konečně se mi podařilo udělat steak z tuňáka tak, aby se nevysušil - musím se pochválit :palec: ! A k tomu domácí americké brambory. Chtělo by to něco sladkého :think: .....

Frankie 26.05.19 14:30

@Hanka H
Právě tohle právě teď realizuji:
Třídruhová zmrlina z Lidlu - stracciatella, hazelnut & pistachio. :pankac:
Chladně Vřele doporučuji!

Stránka:  « Předchozí 1 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 768 Další »
Váš příspěvek