Co jste dnes koupily parfémového?

Tana1112 11.01.19 11:20
@Lucinela píše:
@Tana1112
Táničko, můžu se zeptat na tvé dojmy a hlavně výdrž? Já jsem okouzlena z Venice (psala jsem tady na ni recenzi). Děkuji :rose: .

Luci, mám ho na cestě. Až se pořádně sestříkám z flakónu a nejen z mini odstřiku, napíšu své dojmy. Jinak Venise je kouzelná, souhlasím :srdce:

Hanka H 11.01.19 11:24

@Lucinela Tuším, o čem píšeš. Já si ale vždycky říkám, co za tou cenou stojí :think: , a proto nenakupuji. Možná jsem divná, ale zkazilo by mi to radost ......

Lucinela 11.01.19 12:02

@Hanka H
A tak to mně ne, až tak dalece nechci uvažovat. A co za tím stojí, si umím představit, ale nepředstavuji :-) . Chanel mainstream a spousta nikovek se mi zdá předražených (o Dioru nemluvě). Ale Chanel mi sedí, voní snad odjakživa a ta cena mi připadá seriózní a odpovídající. Např. za Chanci Eau Vive (která se mi moc líbí, ale je tam velké ale) je 1 800 za 100 ml cena tak akorát, jak rychle je pryč. Ale můžu si ji užít :-* . Ty to máš jinak, mám ráda velké vůně, ale nevymykají se obvykle i svou líbivostí. A v poslední době mi to fakt vadí, když mi někdo řekne, co to tady smrdí, když jsem za odstřik dala tisícovku a já si sice lebedím, ale ta zpětná vazba mi chybí a radost z vůně je pryč. Takže tak to mám já…

mmaat 11.01.19 14:56

První dojem nebyl nic moc, ale začíná se zlepšovat. :-)

Aromaterapie včera v 13:11

Dneska dorazila Miss Dior 2012 a Miss Dior Blooming Bouquet. Obě dvě jsou nádherné :-).

Jitka77 včera v 13:26

@Aromaterapie Krásné přírůstky :hug: Miss Dior 2012 jsi prosím tě ulovila kde? Myslím EdP…

lilithc včera v 13:36

Dnes Shalimar Cologne a L´Instant Magic. Cologne jsem používala v létě a teď jsem náhodně zjistila,že mi v zimě ty citrusy voní lépe.Jiskřivěji.

Aromaterapie včera v 13:47

@Jitka77 Děkuji :-). 2012 jsem ulovila tady v inzerci, 30ml celé balení i s krabičkou.

Jitka77 včera v 16:08

@Aromaterapie Tak to je gratulace dvojnásobná :palec:

@lilithc Závidím… Shalimar Cologne na mně není skoro cítit, zachytila jsem z ní při zkoušení z odstřiku jen tolik, že je opravdu pěkná :hug:

lilithc včera v 16:37

@Jitka77 Na mě jeden čas také nebyla cítit.Než jsem ji v úterý odklikla, tak jsem ji znovu zkusila a zase měla v sobě tu sílu jako kdysi.Tak nevím co všechno na tento jev může mít vliv. :-)

Myška1977 včera v 17:32

Dnes dorazily…
Shalimar Cologne
Van Cleef & Arpels Feerie edp (přiznávám, že hlavně kvůli flakonu… nutně ho „potřebuju“, dokud se dá sehnat… vůně spíš na domácí relaxaci)
A hlavně Simone Cosac Osé :srdce: … zkoušela jsem ji minulý týden a od té doby jsem bojovala sama se sebou a včera jsem to vzdala a odklikla. :-D :inlove:

Ivette7 včera v 18:01

Dnes mi prišli L´Instant Magic a telové mlieko Modern Muse. L´Instant Magic strašne slabo cítim. @lilithc Ty ako ho cítiš?

lilithc včera v 18:40

@Ivette7 Já jej teda cítím hodně ale může v tom hrát roli,že to asi nebude moje krevní skupina a to pak tu vůni vnímám strašně silně.Kéž by to tak bylo i u těch,které miluji. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2178 2179 2180 2181 2182 2183 2184 2185 2186 2187 2188
Váš příspěvek