Co jste dnes koupily parfémového?

Yvraine 23.01.19 17:19

@Jitka77
Ad včeličkové flakony - já tam vidím včeličkové flakóny jenom ty velké 250 a 500 ml. Tak nevím :think:

Jitka77 23.01.19 17:33

@Yvraine Vidíš, dívat se na velikost mě nenapadlo - tak to nejspíš běžnou distribuci nezasáhne :think: Bylo by i divné vydávat zároveň novou odnož v domečkovém flakonu, kdyby je chtěli zrušit, to je fakt. Ale hrklo ve mně, když jsem to tam uviděla 8-O

@lilithc Couture je místo třešně malinová a jak si ji vybavuju, je tam dost dominantní pačuli a je o něco míň sladká než většina této řady. S domečky to nakonec nejspíš nebude tak zlé :hug:

Dayyo 23.01.19 17:39

Tak já mám nejraději ze všech LPRN , která má na krabičce „Ma premiere robe“…akorát jsem ji odklikla na Elninu a jsem zvědavá , co přijde: pokud mají jen starý ilustrační obrázek, tak asi půjde zpět, protože tu klasickou LPRN moc nemusím.( čímž asi myslím edt,ale mám v tom tak trochu zmatek ve všech těch šatičkách). A ta Hippie Chic se mi také líbí a Black Perfecto moc nemusím.
A kdybych sem nepřišla, tak jsem asi nic nekoupila,ale zas e jste mě navnadily ;-)

lilithc 23.01.19 17:56

@Jitka77 Děkuji. :-)

@Dayyo Jsem na tom stejně.Jen jsem si tady teď připomněla,že jsem pořád uvažovala o Insolenci,která se mi jeví jako hodně sladká,ale teď jak se ukazují zřejmě poslední kusy ve starých flakonech,tak ji asi odkliknu s tím,že v ní snad časem najdu větší zalíbení.Ve včele už bych ji teda nekoupila.

Jitka77 23.01.19 18:39

@Dayyo Ma Premiere Robe jsou ty původní šatičky - s tím, jak začalo odnoží přibývat, se v každém názvu kromě označení vůně (Fraiche, Intense, Legere) objevil přídomek popisující typ šatů (Ma robe sous le vent, Ma robe petales atd.) a původní šatičky tak v jisté fázi dostaly taky své specifické označení. Takže nápis Ma Premiere Robe znamená dvě věci: že jde o původní verzi (tj. 2012), a to její novější šarže (protože v prvních letech, kdy tyto šatičky byly jediné, žádný přídomek nepotřebovaly). Aspoň tolik jsem vydedukovala ve chvíli, kdy jsem začala pátrat, proč nově zakoupený flakon voní o tolik jinak než starší odstřik. Vedla jsem tehdy poměrně obsáhlou korespondenci se zákaznickou podporou Notina, protože v té době měli ještě na stránkách starou fotku a já jsem si v první chvíli myslela, že jde o nějakou další odnož.

Dayyo 23.01.19 20:56

@Jitka77 Jitko, moc díky za osvětlení. Jsem zvědavá, co mi dorazí za vůni: třeba složení uvádí na elninu u té Ma premiere robe úplně jiné , než mají u LPRN Edp na notinu.
Já mám miniaturku LPRN,kde je právě ten nápis Ma preimiere robe a je naprosto úžasná.
Dám pak vědět ;-)

Vlado13 24.01.19 12:57

Dnes som mojej priatelke kupil jednu z mojich topiek,sexi chutoviek…:) Paco Rabanne Olympea Intense…:) A vcera som si ja urobil skromnu radost s vonou od Diesel Bad intense…:)

síma_rýma 28.01.19 14:06

ahoj koupila jsem dva parfemy chanel no5 jeden tester a jeden normal, kazdy ma ale jinou barvu, ten starší tuším že rok 2014 je o dost tmavší, je to mozne? :think:

Myška1977 01.02.19 09:32

Rituals Fleurs de L'Himalaya - slepák a dopadlo to dobře. :-)

A mám ohromnou radost, že jsem pro kamarádku sehnala Chloé Love edp. Je to její signature a zatím neobjevila náhradu. Nenapadá vás podobná vůně, kterou by mohla vyzkoušet?

MagnolieS 01.02.19 10:59

@Myška1977 Mně se vůně Rituals moc líbí, ale bohužel výdrž mě zklamala, po cca 2 hodinách necítím vůbec nic, testuju poctivě na Floře každých 14 dní.
Pánská, která mi vůbec nepřijde pánská :-D Oasis de Verte se mi líbí asi nejvíc.
Onlíbila jsem si jejich bytové vůně, tam je intenzita parádní :inlove:
Na Chloe Love jsi byla kde?

Myška1977 01.02.19 11:36

@MagnolieS Chloe Love jsem ulovila na Vinted… nový tester.

Rituals mně dnes dorazila, tak teprve testuju… ale první dojem dobrý.

Příspěvek upraven 01.02.19 v 11:38

somon 01.02.19 11:40

@MagnolieS Chloe Love je na Cosmu, tuším i Intense, cena věru lidová :cert: eau Florale je tam

Stránka:  « Předchozí 1 2185 2186 2187 2188 2189 2190 2191 2192 2193 2194 2195 2200 Další »
Váš příspěvek