Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

Magnolie1 31.08.18 08:11

@prokera já se jí musím zeptat, jak na to vlastně přišla :lol: , byla jsem tak konsternovaná, že jsem jen tiše zírala :lol:

prokera 31.08.18 09:22

@Magnolie1 No možná to taky někde vyčetla ;-) , v dámských časopisech se občas objevují různá doporučení :-D .

MagnolieS 31.08.18 10:34

@Magnolie1 @prokera Jo to by mě také zajímalo kde na to byla ;-) nechodí náhodou sem na ty zaručené kosmetické vychytávky? 8-O :lol:

Magnolie1 31.08.18 12:17

@MagnolieS Nechodí, ale zeptám se jí, kde co zase vyčetla :lol:

mimi 31.08.18 15:21

ja som tu vychytavku s navonanym vatovym tamponom v podprsenke, citala este niekedy v polovici 90. rokov v casopise Eva, pamatam, ze vtedy u nas uvadzali E. Arden Sunflowers, bola v tom casopise reklama a pri nej taketo tipy, okrem ineho tam pisali o vrstveni voni telovym mliekom, dezodorantom atd., no bola som stredoskolacka a taketo clanky som si dlho odkladala :lol: na vonavky nebolo, tak som aspon o nich citala.

bab58 07.09.18 21:21

Včera ve frontě na pokladnu, za mnou stojící pár, paní nervózně stepovala, jakoby se jí chtělo na záchod a při tom neustále opakovala „sakra, já to vím, … sakra, já jí znám, …“ a za každým sakra luskla prsty, pán s ruměncem v tváři se také ošíval, oba mně připadali jako dva dokonalí cvoci. … Když jsem konečně zaplatila a odcházela od pokladny, v tom mě pán oslovil, … prosím vás, čím to voníte?, … víte manželka je parfémová maniačka a nemůže si vzpomenout, jak se ta vůně jmenuje" … tak jsem paní řekla, že jsem vzala provětrat holubičky, … její reakce rozesmála nejen mě, ale i pokladní, … „já věděla, že bude něco z minulýho století“ :-D

otakara 08.09.18 09:10

@bab58 :-D jú, to sa mi páči, takáto situácia, na také sa nezabúda, však?
@mimi ! asi tak, nebolo, nebolo na voňavky, takto som si to kompenzovala aj ja a snívala som :-)

Jitka77 08.09.18 11:02

Tak už se přiznejte, kdo to stál v té frontě? :lol:

Myška1977 08.09.18 11:05

@Jitka77 chtěla jsem položit stejnou otázku. :-D

bab58 10.09.18 09:02

Děvčata, kdybych nebyla v časové tísni a nespěchala, určitě bych se s onou dámou dala do hovoru, protože to je jeden z mála zážitků. na který nelze zapomenout.

… přidám ještě jeden z kraje letošního léta. … Koupila jsem si do auta „voňák“, takovou tu lahvičku s vonným olejíčkem na šňůrce. Při odstraňování špuntíku jsem se trochu potřísnila, a tak mě vůně vanilky provázela ještě asi půl dne. ..... Trafikantka, moje letitá známá, mě místo pozdravu oslovila „.. ááá, Vanilla Fields, že se nemýlím?“ … no, někdy se i mistr tesař utne :-D

Padesátka nové Sicily za 310 doláčů :lol: :klaun: :pudl:

Yvraine 11.10.18 13:08

K poslednímu nákupu v Guerlain jsem jako dárek dostala sadu tří polštářků, co se dají navonět parfémem a založit do prádla. Můj manžel, který se na podobné věci normálně kouká s naprostým despektem jako na blbiny, tak mi chtěl okamžitě jeden polštářek zabavit, že si ho nastříká svým novým Habit Rouge Dress Code a dá si ho k obleku… 8-O :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 Další »
Váš příspěvek