Fórky

Rosa N. 28.11.18 11:12

@Frankie :-P dobře, píšu si. :o) )))

Frankie 10.12.18 23:50

Lekár má v noci upchatý záchod. Manželka hovorí: „Zavolaj inštalatéra.“ „Teraz v noci?“ „Keď ťa volal inštalatér v noci, tak ty si šiel.“ „No dobre.“
Zavolá inštalatérovi. Tomu sa nechce, ale lekár ho presviedča: „Keď niekto zavolá mne v noci, prídem. Aj k vám som došiel v noci, keď ste ma potrebovali!“
Horko-ťažko presvedčí inštalatéra. Ten za pár minút dobehne. Príde k záchodu, hodí tam dve tabletky a hovorí: „Ak sa to nezlepší do rána, zavolajte mi.“
:-)

Frankie 13.12.18 06:09

Jak se modlí Bill Gates?
Ve jménu Otce, Syna i Ducha Svatého, Enter.

Frankie 13.12.18 06:12

Přijdou takhle ženské houfně (autobus to napasoval výlohou do kosmetického salónu) do nebe k nebeské bráně a tam narazí na Svatého Petra. Všechny chtějí samozřejmě do nebe a tak musí podstoupit zkoušku. Svatý Petr říká:
„Která z vás měla styk před tím, než byla plnoletá, odchod!“
Zvednou se asi tři ženy a odcházejí.
„Která z vás byla nevěrná aspoň jednou svému muži, odchod!“
Zvedne se zbytek kromě jedné a jdou směrem k peklu. Najednou Svatý Petr volá:
„Hej, vraťte se ještě!“
Tak ženy utíkají zpět celé šťastné, že si to rozmyslel, a Svatý Petr říká:
„Tu hluchou vemte sebou taky!!!!“

Frankie 13.12.18 06:17

„Ako si sa mal na tom liečení?“
„Prvý večer bol zoznamovací večierok, hneď som tam zbalil super babu. Popili sme nejaké vínko, večera a nakoniec sme skončili v posteli. Asi po dvoch hodinách super sexu sa tá ženská strašne rozplakala a hovorí: ´Som taká sprostá, doma mám celkom pekného muža, dve krásne deti, čo to tu robím?´ Tak aj ja som zostal celý smutný a hovorím si: ´Veď aj ja mám doma celkom fajn manželku a tiež dve veľmi pekné deti.´ Tak som posmutnel, až som sa tiež rozplakal.“
„No a čo bolo ďalej?“
„No nič, tak sme jebali a plakali celé tri týždne!“

Stránka:  « Předchozí 1 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 436 Další »
Váš příspěvek