Fórky

Frankie 1.5.20 11:10

V ruském obchodě:
„Můžete mi navážit půl kila něčeho k jídlu?”
„Ano, přineste si, navážím!”

Frankie 1.5.20 11:12

Jak se v Rusku léčí AIDS?
Akupunkturou.
Na těle vyberete tři body a pak už jen pořádně zatlačíte na vidle.

Frankie 1.5.20 11:16

Poznáte slovenský pětiboj?

1. šprint do krčmy
2. slovenská hádzaná
3. hod tyčkou
4. orientačný beh domov
5. zápasenie s opicou

Micky_F 6.5.20 18:42

Jeden z černého humoru (omlouvám se těm, kteří ho nemají rádi, já ho ráda mám):

Jede sanitka. V ní řidič, lékař, sestřička a student na praxi. Jedou a najednou z ničeho nic řidič pouští volant a chytá se za krk. Dusí se, oči má někde na čele. Sestřička nelítostně popadne lékárničku a praští řidiče do hlavy. Tomu hned přestane záchvat, chytá volant a jedou dál.
Najednou lékař padá na podlahu, chytá se za krk, válí se na podlaze a přitom se dusí. Sestřička zas popadne lékárničku a praští vší silou lékaře do hlavy. Ten se hned zvedne, posadí se a jedou dál, jak kdyby se nic nestalo.
Student v praxi celý v šoku se obrací na lékaře: „Jsem ve 3. ročníku a znám jen teorii, žádná praxe, ale v životě jsem neslyšel o takových symptomech a metody léčby jsou natolik zvláštní, že jsem totálně zmatený. Můžete mi to aspoň trochu vysvětlit?“
Lékař flegmaticky odpovídá: „To neřeš, sestřičce se včera oběsil manžel, tak si z ní děláme prdel…“

Frankie 6.5.20 22:11

Lékař v nemocnici:
Jedno zranění je smrtelné, ale ta ostatní vyléčíme.

Frankie 6.5.20 22:18

o

Rosa N. 13.5.20 15:44

..tak lišky dobrou noc..?!

Táhne Brňák vozík s olovem, potká ho pražák
a ptá se ho: „To je volovo?“.
Na to Brňák odpoví: „Ne ty vole, to je moje!“

:-)

Pražák pije v Brně vodu na Zelňáku z kašny a přilétne Brňák: „Kamo, nechlašči tu vodu, chčijó do toho morgoši!“
Pražák na to: „Promiňte, co říkáteé? .. já jsem vám nerozuměl, já jsem vod Prahy.“
Brňák: „Pane, pite tu vodu pomalu, je studená.“

:srdce:

Přijde úchylný pražský mladík do lékárny a přeje si: „Helé, dejte mi, prosím, jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke svý dívce. Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru. Anebo ne! Dejte mi tři! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře.“. Tak se také stalo. Mladý úchyl přišel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se. Když ho dívka vyprovázela, ptala se: „Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd, že jseš takovej zasmušilej?“ „Ne, oběd byl výbornej, ale kdo by si byl pomyslel, že tvůj otec je lékárník.“

:sweet: :choco: :-*

„Prosím vás, jak se dostanu na Václavák?” „To jste měla jet ještě čtyři zastávky tramvají.” „Ale mně řekli, že musím vystoupit zde.” „Nezapomínejte, že jste v Praze. Ten, kdo vám radil vystoupit, určitě stál a vy jste určitě seděla.”

:lol: :-P
Frankie 13.5.20 16:36

@Rosa N.
Víte, jak vzniklo město Brno?
Tak, že praotec Čech vylezl na horu Říp a řekl:
„Brrr no!!!” :lol:

Frankie 13.5.20 16:37

To už tu bylo, ale stejně… 8-)

Maďar v Praze vystoupí z auta a ptá se kolemjdoucího:
„Hol van a kijárat az autópálya Brno?”
Ten se otočí na kámoše a říká:
„Odbočka na dálnici kam???”

Frankie 13.5.20 16:42

TCHÝNĚ CHTĚLA NĚJAKOU MOTIVAČNÍ TAPETU NA STROP DO LOŽNICE :-)..

Frankie 13.5.20 16:48

Dva bezdomovci popíjí ředidlo a ten jeden povídá:
„Pij rychle, už se stmívá.“

Frankie 22.5.20 20:00

Asi už všichni viděli…

Frankie 22.5.20 20:01
:-D
Stránka:  « Předchozí 1 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 Další »
Váš příspěvek