Hodnocení pošt

Ada 26.12.09 22:30

Hodnocení pošt

Zde můžete chválit či hanět konkrétní poštovní úřady.
Ano, můžete si tu vylít vztek, ale vyvarujte se prosím zbytečné obecné diskuze na téma „jak je ta naše ČP strašná“, ať není téma moc monotónní ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
macska 27.12.09 00:05

jupííí :-)

Už jsem se zmínila, jak mi od Maričky šel balíček menší oklikou přes Mariánské lázně a Plzeň? Myslely jsme, že je zádrhel třeba v psč, ale když balíček konečně dorazil, byla adresa správně.

Vaníčkova, Praha 6 - ze tří přepážek pravidelně otevřené dvě, z nichž jedna vyřizuje jen telegramy a poštovní schránky, tj. nic. Pokaždé fronta nejmíň na půl hodiny.

Naopak, co nám na venkově vyměnili listonošku, nemůžu si stěžovat. (Když nepočítám poštmistra v trenkách viděti, měsíc špatný sex míti :lol: )

Alena 27.12.09 10:49

pokud můžu porovnat větší městskou poštu a naší obyčejnou vesnickou poštu, která má sice otevírací dobu jen 1 hod ráno a jednu hodinu odpoledne, na plné čáře vítězí vesnická pošta!! Určitě záleží i na ochotě místní poštačky, ale celkově vezme vždy všechno k odeslání bez keců a vyřídím vše u jednoho okénka…
Jinak musím ČP docela pochválit, jak zvládla vánoční nápor bez komplikací - alespon co můžu posoudit já. Balíčky mi chodily téměř každý den a v 90% bylo jeden den odesláno a druhý den jsem již balíček měla.

Mitzi 28.12.09 22:31

Strašně MOC chválím dvě pardubické pošty.
Poštu na Třídě Míru, kam lítám zásadně ve 3/4 na 7, protože ji mám 2 minuty od domu a na balíčkách (přepážky 12, 13) jsou úžasné ženské! 3 ze 4 perfektní a jedna normální. Nejen že obslouží bez řečí i se 6 kousky, ale hlavně!! ony mi řeknou, že tam něco mám, i když o tom nevím (= nemusím tam druhý den s lístečkem znovu).
A druhá skvělá pošta je v Globusu. Mají tam otevřeno ještě o 30 minut dýl a navíc taky celý víkend. Takže využívám k odesílání. Ženské na balíčkách (pravá přepážka) jsou taky naprosto perfektní, usměvavé, příjemné, umí poradit… mám prostě kliku :lol:

domenica 28.12.09 22:53

Já musím pochválit dvě pražské pošty:
Praha 7, Letenské náměstí - otevřeno do 19.00, v sobotu do 13.00 hod. Ale hlavně: naše paní pošťačka je jako z pohádky: milá, hezká, usměvavá, vždy zvoní u dveří bytu, zásilky nenechává u sousedu …
Praha 1, Josefská - standartní, malá, slušně fungující pošta

Špatná není ani pošta v Jindřišské ulici - v provozu denně od 02.00 do 24.00 hod … :D Už jsem jí párkrát navštívila v noci (odeslání daňového přiznání, zaslání školních povinností … :D :D)

Mitzi 28.12.09 23:42

Já myslela, že jsem jediná, kdo odesílá Přiznání 31.3. (nebo 30.6.) v 18:59 :D a ono ne :lol:

domenica 28.12.09 23:48

Mitzi, když budeš podávat v Jindřišské, ve 23.59 hod, tak i s odečtením času na cestu, nějaký ten čas navíc získáš :D :D

Mitzi 28.12.09 23:57

Obávám se, že to jsem se neměla dozvědět :lol: :lol:

:oops: OT :wink:

pichjit 3.1.10 09:03

Praha 10, OC ParkHostivar , otevřeno denně i o víkendech (SO,NE 9-14 hod.), dvě přepážky, obě většinou fungují a dobře, takže fajn možnost.
Hlavní pošta v Jindřišské - o víkendech hojně využívám a také hlavně dopoledne naprosto rychlé vyřízení.
Praha 10, Milánská 418 - ztrácí se většina zásilek, které nejdou doporučeně, kromě malých vzorečků. Odstřiky jak kdy, podle velikosti balení, přišla jsem o dva, pošta z ciziny, obyčejně zasílaná chodila jen asi tak dva měsíce, od předloňského podzimu bylo vše odcizeno a dle naší doručovatelky si tu ztěžují lidé na krádeže celkem hojně, i když na přepážkách sedí ve většině slušní milí zaměstnanci a paní doručovatelka je opravdu ochotná a moc hodná. Jinak vzhledem k velikosti sídliště je pošta malá, často obdařená neskutečnými frontami, pátky jsou naprosto nepoužitelmné dny.
Od té doby co se mi několik věcí ztratilo chválím poštu v Jablonci nad Nisou - Kokoníně , kam si nechávám zasílat a neztrácí se opravdu NIC!

Ada 4.1.10 10:18

Podobná „noční“ pošta je i v Brně, vedle hlavního nádraží.

Částečně chválím poštu v Křížové v Brně, tři roky jsem bydlela v jejím obvodu, poštu mi nosila skvělá pošťačka, co mohla, to vzala, a co nemohla, to mi hlásila (když se mě v úterý zeptala, jestli jsem si v pátek vyndala ze schránky lísteček na balík, tak mi její pamatovák docela vyrazil dech :) ). Samotná pošta je taky ok, i když od doby, co tam zavedli lístečky s číslama, jsou tam větší fronty, spíš je to zpomalilo než zrychlilo.
Nicméně právě na téhle poště mi někdo několikrát vykradl obálky se vzorky, které jsem odesílala, a to i doporučené… nevím, jestli tam ten zloděj ještě pracuje, protože jsem vzorky začala posílat odjinud a už bych tam nešla.

Třídírna a pošta Opavská - dům hrůzy. O vánocích úzké hrdlo, kterým propadávají obyčejné balíčky nejdřív po týdnu. Snaha doručovat balíky nic moc, když jste náhodou doma, tak dobrý, ale když ne, lísteček se k vám dostane až za dlouho oklikou nebo taky vůbec… Dovolat se tam nikdy nelze. Zaplaťbůh aspoň výdejna se přestěhovala do nové budovy, kde jsou příjemnější lidi než ve staré výdejně.

Řečkovická - Medlánecká pošta 621 00 - když jsem tam volala kvůli opakovanému doručení balíku, nestačila jsem se divit - nejenže ten telefon zvedli, ale byli milí a ochotní. Na poště se zatím nečísélkuje a tím pádem to tam odsejpá. Doručovatelka podle zatím kusých zkušeností funguje dobře.

melisaa 4.1.10 10:52
pichjit píše:Od té doby co se mi několik věcí ztratilo chválím poštu v Jablonci nad Nisou - Kokoníně , kam si nechávám zasílat a neztrácí se opravdu NIC!

Jablonec je nej!! (Já vím, že není, ale mám ho ráda, tak mě těší, že je tu něco hodné chvály :D )

dracatko 4.1.10 12:06
Ada píše: ..... Řečkovická - Medlánecká pošta 621 00 - když jsem tam volala kvůli opakovanému doručení balíku, nestačila jsem se divit - nejenže ten telefon zvedli, ale byli milí a ochotní. Na poště se zatím nečísélkuje a tím pádem to tam odsejpá. Doručovatelka podle zatím kusých zkušeností funguje dobře.

Potvrzuji - obálky se ani neztrácí, ani nevykrádají. Balíkáři jezdí a poctivě zvoní a když nejem doma, tak lísteček dají do schránky buď rovnou ten den nebo maximálně druhý. Na poště to většinou valí rychle i přes časté fronty (ono, když se tam schází pošta z Medlánek, Řečkovic, Mokré hory, Jehnic a Ořešína, tak je to pochopitelné), když stojí, tak ne vinou pracovnic. Když se jim zřídky něco nezdá, tak sice frknou, ale stejně zásilku vydají nebo pošlou :-)

Sára 4.1.10 12:41

Mě se zatím taky nic nikdy neztratilo ani nebylo vykradené a naše pošťačka je úplně úžasná a poctivá a to kolikrát musí tahat ty balíčky co jsou doporučeně a když ji to náhodou nevejde do brašně (to je hlavně cizina) tak na mě zazvoní a omluví se, že to mám na poště ale většinu fakt donese nebo dokonce čekala u baráku, protože věděla, že ve 12 h chodím pro malou do školky - některé nejsou navíc ani doporučeně - třeba Fragrancex posílá obyčejně, do stejné bývá z Ebay , už jsem ji jednou dala tašku s čokoládou a vzorečky a miniaturou parfémku Lacoste pour Femme, protože když vidím jak se táhne s tašou, zima nezima, vůbec ji to nezávidím.

pichjit 4.1.10 12:54
melisaa píše:
pichjit píše:Od té doby co se mi několik věcí ztratilo chválím poštu v Jablonci nad Nisou - Kokoníně , kam si nechávám zasílat a neztrácí se opravdu NIC!
Jablonec je nej!! (Já vím, že není, ale mám ho ráda, tak mě těší, že je tu něco hodné chvály :D )

Jen si ji pochval, mě tam chodí věci k sestře a vyplatí se mi to!
Balíková služba je u nás ale 100% (Praha 10 Milánská), když mne balíkář nechytne a není doma ani sousedka, klidně sem za hodinu přijede znova, takže jsem neměla balík uložený na poště ani nepamatuji.

Garfield 6.1.10 19:56

Také si na naši poštu nemohu stěžovat,balíčky i obálky chodí v pořádku. Snad jen jednou se mi stalo, že jsem jen zahlédla balíkové auto jak odjíždí a ve schránce byl lísteček,ačkoliv nikdo nezvonil, ale to byla výjimka.Na poště jsou většinou ochotné ženské, jen jedna je protivná a té se důsledně vyhýbám :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek