Jakou vůni vám nadělil Ježíšek?

Movela 27.12.16 22:24
@Arome maky píše:
CAFÉ ROSE
Letos jsem asi byla mooc hodná…a bylo to překvapení o kterém jsem neměla nejmenší tušení

Také si na ni brousím drápky, moc se mi líbí, gratuluji.

Matysek_69 27.12.16 22:39

By Kilian - Straight to Heaven
Ježíšek vyslyšel moje přání :kytka:

Tanulik 28.12.16 11:14

@Makiiii Ďakujem Markétka ,Ty vieš, ako som po ňom túžila ;) Je skutočne krásny a budem si ho užívať plnými dúškami . Tak som sa rozhodla - žiadne šetrenie ! Už aby bola jar :dance:

Arome renet 28.12.16 12:02

Krásné vůně jste dostaly :palec: Ať se Vám dobře nosí.

Tanulik 28.12.16 13:35
Arome renet 28.12.16 14:08

@Tanulik La Tulipe je krásná, já bych do jara nevydržela :lol: :mavam:

Tanulik 28.12.16 14:19

@Arome renet No ja som tiež celkom !!! nevydržala :P :P To vieš , že som ju poriadne poskúšala a tešila som sa a tešila / a mám k nej aj krémik na ruky a to je paráda , tak voňavé ruky som dávno nemala :P / . Ale nosiť ju budem až k jari , teraz mám také " teplejšie " na programe . A hlavne , chcem niečo vypotrebovať úplne na nulu , aby som si mohla kúpiť niečo nové :roll: . Zase sa chcem vrátiť tak k 10-12 kusom na poličke a ozaj si užívať vone , ktoré sa mi páčia a ktoré rada nosím . Dúfam , že sa mi to podarí , lebo tento rok som nejak " zblbla " . Počet sa síce navýšil , ale tie ozaj moje, je len polovica z nich :think:
Pekný , voňavý a príjemný nastávajúci rok :hug: Táňa

sisa.b 28.12.16 15:39

@Tanulik blahoželám k La Tulipe :kytka: Viem, že si po nej dlho túžila :)
A polička sa ti veru slušne rozrástla na niekoho, kto sa tu zaprisahával, že treba maximálne dve vône :mrgreen: Ale tu tomu všetky rozumieme :hug: Keď do toho raz človek spadne… tak sa ocitne (slovami micušky) v pekle, ale krásnom a voňavom :D :srdce:

Tanulik 28.12.16 17:12

@sisa.b Ďakujem , túžila som po nej fakt , tak , ako po málo voňach , proste ma opantala a držala a držala … no a veru idem redukovať , lebo naozaj, točím desať voni celý rok a zbytok ostáva a smutne pozerám niektorým na dno a nie a nie vypotrebovať . :roll: A nechceééééém padať viac a viac do voňavého pekla / ale je tam asi nádherne voňavo :think: /, chcem si len užívať vone , po ktorých s láskou , každé ráno šiahnem .
Krásny voňavý nový rok ! :hug: Táňa :srdce:

Arome renet 29.12.16 07:48

@Tanulik Táni, také Ti přeji vše krásné a voňavé v novém roce,hlavně zdraví! Mě se nic nedaří spotřebovat. Velmi často se pro nějakou vůni nadchnu, koupím a za chvíli mám nutkání koupit další s pocitem, že ta další bude lepší :zed: :mrgreen:

Eunika 29.12.16 10:15
@Arome renet píše: Velmi často se pro nějakou vůni nadchnu, koupím a za chvíli mám nutkání koupit další s pocitem, že ta další bude lepší :zed: :mrgreen:

To bude asi nějaká epidemie :lol: , také to tak mám.

Arome renet 29.12.16 10:19

@Eunika To jsem ráda, že v tom nejsem sama. Tak na lepší zítřky a vše nejlepší v novém roce, Mílo :hug: :mavam:

Eunika 29.12.16 10:24

@Arome renet
Děkuji, Reni, také přeji vše nejlepší v novém roce a hlavně ty lepší zítřky prožité ve zdraví. :srdce: :mavam:

Červánek 29.12.16 11:17
@Eunika píše:
To bude asi nějaká epidemie :lol: , také to tak mám.

@Arome renet
Devcata mam to podobne jako Vy, mozna jen trochu jinak,

ze ta dalsi je uz FAKT P.O.S.L.E.D.N.I. :mrgreen:  :mavam:

Preji Vam rovnez lepsi zitrky v roce 2017 - hodne zdravi hlavne

a zdravy rozum v nakupech vuni :kytka:

jinak Jezisek letos neskudlil - 3 vune na ceste z 3 ruznych obchodu, z nichz 1 se mirne detektivne zapletla, jiz je ale v naprave

A ty vune?
Cuir de Russie (le Necessaire) od Le Jardin Retrouve (ta zapletena a v naprave)
Rubj edp od Vero Kern s vyuzitim darkoveho voucheru 15€ + sleva na postovnem 13€
Oud Assam od Rania J (do tretice)
at zije ten zdravy rozum - asi budu dochazet ambulantne na PL v nasem meste, ktera ma udajne velmi dobre vysledky s shopaholiky :pankac:

Martula 29.12.16 11:58

@Červánek Sylvi, to je moc pěkná nadílka :) Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek