Jakou vůni vám nadělil Ježíšek?

Danilejka 25.12.17 20:21

Loewe - Aura :srdce: a hned štědrých 120ml.

Od srpna jsem ji pořád zazdívala a teď jsem šťastná, že jí mám.

Manželovi Boss Bottled. Po tu dobu co jsme svoji jsem mu dala vůni několikrát a nesešlo se s úspěchem, ale tentokrát to klaplo :-) řekla jsem mu několikrát, že vážně krásně voní, jsem z té vůně unešená. Tentokrát se skutečně zalíbila i jemu, tak mám radost ????

porjk 25.12.17 21:59

@Venea Nojo no,z Berlína :-? Moje brzy snacha mi udělala radost. V létě jsem se zmínila,že mi dochází a ona si na to vzpomněla,když tam pracovně zavítala a koupila pod stromeček. Ale někdo tu psal,že ji lze koupit přes nějaký český shop,který nakupuje v Německu.

Tanulik 26.12.17 10:38

Jour d’Hermès Gardenia Hermès

L'Eau d'Issey Pure Issey Miyake

Obidve kvetinkové , svieže , zelené … teším sa im veľmi .

Biely kvet 26.12.17 19:39

@Tanulik To Ti prajem! Sú určite krásne.....a aj obrázky si vybrala pekné. Aj ja by som sa chcela dostať do štádia, keď budem vedieť vyberať parfumy uvážlivo ako Ty! A mať trpezlivosť počkať si na ne… :inlove:

Tanulik 26.12.17 19:45

@Biely kvet Jarka , peknučké sú , fakt sa im teším . Už aby bola zase jar a jarná záhrada bude " chodiť " zo mnou :lol: Aj Tvoje sú krásne , pozerala som … ;-)

Lucinela 26.12.17 20:06

@Tanulik
Gardenia je krásná, tu znám. Já jsem dostala spoustu pěkných dárků, ale vůni jsem si odklikla sama na jedenklik, měli za moc pěknou cenu Orchidée Vanille /Van Cleef/.

Lucinela 26.12.17 20:10
@Biely kvet píše:
Mne nadelil Cierge de Lune - Aedes de Venustas a Violet Blond - Tom Ford.
Manželovi Aoud Café - Mancera, ale u nej mám silné podozrenie, že nie je pravá. Nemá naspodu krabičky správny batch kód a uzáver je poničený akoby od vyliatej vône..Hodím foto do správneho vlákna a poprosím kompetentných o posudok. V najhoršom ju vrátim.

Cierge de Lune mě neskutečně láká, kdybys odprodávala vzoreček, stavím se do fronty :hug: .

Frankie 26.12.17 20:21

@Biely kvet

Omlouvám se, že na to reaguji nevyžádanou radou, ale tu tzv. podezřelou láhev neprodleně (bez meškání a meditování) vrať v zákonné lhůtě bez udání důvodů, kup novou jinde…

Biely kvet 26.12.17 20:22

@Lucinela Poslala som Ti SZ a všimla som si, že si ešte nečítala moju staršiu správu. :-)

Biely kvet 26.12.17 20:24

@Frantatata Ja som práve o radu žiadala aj v inom vlákne. Preto ďakujem! :-)

Hanka H 26.12.17 22:20

Ježíšek mi nadělil ikonu všech ikon - Chanel N°5 EdP - děkuji :hug:

Makiiii 27.12.17 08:52

Spiritueuse Double Vanille (Guerlain) v nádherném balení. Stávám se na ní závislou, od Štědrého dne nepoužívám nic jiného.

Biely kvet 27.12.17 09:00

@Makiiii Markétka, Ty si hotová vanilková princezná! :inlove:

lenka225 24.01.18 19:23

Moje maminka od kamarádky dostala Poison (Dior). Krása!! :D Také ho jednou koupím! :srdce:

Beverly 24.01.18 20:57

@lenka225
Tak to ti garantuji, že jestli se tady budeš inspirovat, koupíš toho mnohem víc (kdyby na chleba nebylo) :-D
Vítáme tě na arome :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další »
Váš příspěvek