Kadeřnictví

Garfield 22.5.09 19:39

kadeřnictví

Nevím, jestli se tu už někde kadeřnictví neprobírala, upřímně se přiznám, že se mi nechtělo až tak hledat :oops:

Mám vlasy do pasu a nosím je tak defakto od útlého mládí. Můj jediný pokus o změnu skončil stupňovitým sestřihem a mým následným brekem nad ztrátou vlasů, zmršeným účesem a neschopností kadeřníka.
Hledám kadeřníka, který mi poradí, co na hlavě můžu mít a nemůžu a následně taky vytvoří to, co si zvládnu doma sama udržovat. Nechci vyhodit prachy za účes, který mi bude držet 5vteřin, nebo po prvním umytí už nikdy neupravím do odpovídající podoby. Najde se dobrá duše, která mi poradí schopného kadeřníka v Olomouci, Ostravě, nebo v nejhorším případě, v Praze?

Stránka:  1 2 Další »
Spirit 23.5.09 22:02

Kadeřník je pro mě noční můra, pořád nemůžu najít Někoho, před kadeřníkem mívám podobné stavy jako před zubařem… Ale na rozdíl od zubaře vlasy pokaždé protrpím… Tak držím palce***

Alena 23.5.09 22:08

od kadeřníka chodím zásadně pod sprchu :lol: zatím jsem téměř za 25 let narazila na jedinou kadeřnici, od které jsem mohla jít rovnou do práce! ta se mi bohužel odstěhovala :cry: jinak to mám tak, že jedna hezky stříhá, druhá vyfouká super účes, ale se střihem jsem spokojená nebyla, třetí hezky stříhá, ale neumí smýt barvu z kůže, atd.. nedá se říct, že bych měla svojí kadeřnici roky - většinou se ráno probudím, zjistím, že mám vlasy jak dement a pak je mi jedno, kde mi vezmou, hlavně to musí být teď hned, i kdyby to mělo být v pánským :lol:

Garfield 23.5.09 23:24

No možná jsem trochu naivní právě tím, že si maximálně nechávám zastřihávat konce :( Mám trochu divné vlasy, normálně rovné,ale když trochu mrholí,nebo je vlhko, začnou se mi kroutit a dělat „anténky“ :roll: .Z toho vyvozuju, že mi jen tak něco držet nebude :? Ale dlouhé vlasy už mám celé věky a už mě to tak nějak unavuje, chce to změnu 8)

Spirit 15.3.10 21:28

Krásný večer, po opravdu DLOUHÉ době se vracím, pro všechny kteří stále marně hledají a jsou ochotni za kvalitu zaplatit, vím o opravdu dobrém kadeřnictví, kde Vás vyslyší a nebudou za každou cenu vyrábět to „co se teď prostě má nosit“ například řvavě barevná vrabčí hnízda u lidí kterým nesluší a tak podobně…
Tady je odkaz - objednací doby jsou bohužel delší. http://mishahairstudio.com/

melisaa 15.3.10 22:19
Garfield píše: …Najde se dobrá duše, která mi poradí schopného kadeřníka v Olomouci, Ostravě, nebo v nejhorším případě, v Praze?

A v Ústí, Liberci či Jablonci?? :lol:

Ta moje mi už leze na nervy! Když jí řeknu, že chci tak a tak a ať to sakra nedělá tou svojí unikátní prostřihávací metodou, nic, jako kdybych mluvila do dubu.. :angry: Možná jsem moc náročná a mám divné představy, ale radši jsem u ní už přes půl roku nebyla..

Juana 16.3.10 08:31

Levní nejsou, ale jsou dobří, hodně dobří http://www.alla.cz/

už jsem byla ostříhaná za víc peněz výrazně hůř.

Kamikaii 16.3.10 10:49
Garfield píše:
Ostravě

V Ostravě mám skvělou kadeřnici v salonu Cats, chodí tam i moje mamka a ségra. http://www.cats.kvalitne.cz/ Je to ta tmavovlasá vzadu druhá zleva. 605 85 00 17. Hledala jsem schopnou kadeřnici skoro třicet let :lol: jo a není drahá :wink:

Smidlik 16.3.10 10:57

Holky, oceňuju, že takovou informaci pustíte od světa, já si po dlouhých letech našla bezva kadeřnici, ale adresu bych zveřejnila jen pod pohrůžkou smrti :lol:

barbucha 16.3.10 11:58

Ty jsi dobrá :? Já takhle získala bezva kadeřníka od kolegyně - kdyby mi to taky neprozradila, mám prd :evil:

  • Citovat
  • Nahlásit
Smidlik 16.3.10 12:04

Ví to pár kamarádek, který to ze mě vyloudily, má pořád strašně narváno :|

Kamikaii 16.3.10 16:10

Noo jak je ta krize tak některým třeba zákaznice odpadly, těm vašim superluxushním asi nee :lol:

Garfield 16.3.10 16:49
Kamikaii píše:
Garfield píše:
Ostravě
V Ostravě mám skvělou kadeřnici v salonu Cats, chodí tam i moje mamka a ségra. http://www.cats.kvalitne.cz/ Je to ta tmavovlasá vzadu druhá zleva. 605 85 00 17. Hledala jsem schopnou kadeřnici skoro třicet let :lol: jo a není drahá :wink:

Ha! Děkuju za tip :wink: Sice mě zase momentálně stříhací záchvat přešel, ale až mě zase popadne, tak možná „kočky“ využiju :)

amygrant 25.4.10 22:44

Kadeřnice, to je téma samo o sobě. :speechless: Ještě nikdy jsem snad neodešla na hlavě s tím, co jsem chtěla. A to si myslím, že po nich zase až tak moc nechci. :D Sestříhat, aby to nevypadalo jako mikádo a šikmou ofinu. Lehce vyfoukat nahoře a konce lehce otočit směrem ven. Ofinu mám vždy lehce nad obočí, hlavu vyfoukanou jako lvice a na koncích zatočené lokny, že by se ani Marylin Monroe nemusela stydět. :speechless: Letím rovnou do vany a těším se, až to trošku doroste.

Mandarinka 19.8.12 10:41

Kadeřnictví v Praze 6

Vyhrabávám staré téma. Přestěhovala jsem se do Prahy 6 a nevím, kam ke kadeřnici. Jsou jich tu mraky, skoro na každém rohu jedna. Do teď jsem chodila k rodinné přítelkyni, která zná můj styl a ví, že jsem zoufale nemoderní. Pěkně mi vlasy odlehčila, vynechala tužidlo, řekla si o 250 Kč a šla jsem dom. Teď ji mám ale daleko. Máte nějaké tipy?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek