Komplimenty

Reklama

ninaninuš 17.08.17 11:31

Syn: " mama, dnes môžem prvý krát povedať, že mi voniaš"
Ja: čo že? to nám ale trvalo :inlove:

Life Threads Gold

otakara 21.08.17 17:35

Dnes som dostala aj aj pochvalu od kolegyne, sediac v aute prehlásila, že veľmi pekne voniam - L´Eau de L´Artisan 

Lucinela 22.08.17 20:31

Nevím, dá-li se to brát jako kompliment, ale dcera mi asi na 100 m sdělila, že jsem provoněla celou ulici a že jsem fakt hrozná Flowerbomb Rose Explosion - moc děkuji dobré duši Arome :andel: .

Makiiii 22.08.17 21:40

Dnes jsem v práci dostala milý kompliment na Le Plus Beau Jour de ma Vie (Guerlain) a skvěle mi sedla. Ráno 4 střiky a voněla jsem až do 15:00 hod., kdy jsem nepatrně přiživila, abych voněla až do večera. :srdce:

Makiiii 28.08.17 13:27

Krásný kompliment v práci na Sun (Jil Sander) od paní uklízečky, která mi chválí vůně poměrně často. Dnes jsem ji také navoněla. Bylo vidět, že má radost. Prý otestuje, jaké budou ohlasy, pokud pozitivní, určitě si ji pořídí. Škoda že mým kolegyním - úřednicím, které denně přicházejí do styku s lidmi, vůně nic neříkají. Jedné absolutně vůbec a druhá používá Avon, kterým se ale sleje kompletně celá. Nedávno jsem to počítala, kolikrát se stříkla - věřte nevěřte, bylo to celkem 18×!!! 8-O Díky Bohu za Avon, kdyby měla LVEB, už ležím někde v kómatu. I když, v takovém množství by toxicky působily snad všechny vůně, nejen Avon.

Brach 28.08.17 14:23

@Makiiii 18× najednou nebo přes celý den??? to je teda hnus velebnosti

alibi 28.08.17 14:34
@Makiiii píše:
Díky Bohu za Avon, kdyby měla LVEB, už ležím někde v kómatu.

kóma pobavilo :) jinak gratulace ke komplimentu

Makiiii 28.08.17 15:59

@Brach 18× najednou, a to dopoledne, odpoledne oblak přibližně stejné intenzity, ale střiky už jsem nepočítala. Navíc, kupuje si jedle sladké vůně, táhnou se za ní jako růžový, sluncem roztopený, bonbon. Zamoří celou kancelář. V zimě to ještě jde, ale v tomhle počasí se toho strašně dlouho zbavujeme. Už jednou jsem jí řekla, že někdy je méně více, ale ona razí opačné heslo, když má parfém, musí být cítit na sto honů. Jednou jsem jí na Vánoce darovala odstřik L´Instant Magic, strašně jí voněl, upozornila jsem ji, že u této vůně max. dva střiky s tím, že jsem tušila, že budou min. 4, ale ona se s ním cákala tak, jak je zvyklá, čímž mi Magic úplně zprotivila, vrátila jsem se k němu až téměř po roce. Od té doby, ač jí ode mě voní cokoli, nedám ji ani kapku, po spotřebování si to stejně nekoupí, jen mi vůni znechutí.

Brach 28.08.17 19:17

@Makiiii to je normální kunhuta takhle otravovat život kolegyním v kanceláři......to si vůbec nedovedu představit, jak bych tohle vydržela. V životě jsem nedala tolik střiků!! Já max.6 u Wish a bylo to teda strašny, skoro jsem si ji zprotivila...­....ale ani u Avonu to teda nepochopím...­..typuju nevkusně oblečena stará pana :-P
já bych dávno ležela v komatu i po tom Avonu

Arome renet 28.08.17 19:24

@Brach já typuju vysolárkovanou blondýnu s umělýma fosforovýma nehtama :lol:
@Makiiii to je o zdraví ! Tak jak konfilikty nevyvolávám, tak tohle bych v klidu nezvládla. Cítím s tebou :hug:

Makiiii 28.08.17 19:43

@Brach @Arome renet Nerada se hádám, takže tiše mlčím. Mám totiž obavy z toho, že i ona by mohla namítat, že jí mé vůně nesedí, ač jsem v aplikaci střídmá, nemám žádné zabijáky a ona sama, příp. kolegyně sedící hned vedle mě, mi vůni i několikrát pochválila. A @Brach je s popisem „kunhuty“ (což mě velmi pobavilo) blíž, není to sice stará panna, ale nevkusná mařena a všechnochtějící selka, co nezavře hubu a tahá domů i ty nejhnusnější otlučené sklenice na víno, které jsme chtěli v práci už několikrát vyhodit, ale doma mají všechno nej. Uf, to jsem si teď ale krásně ulevila. :andel: :lol: Velmi se omlouvám za OT.

Brach 29.08.17 18:19

@Makiiii no vidíš, já to tušila, kunhuta ;-)

Brach 29.08.17 18:32

@Biely kvet - u nás doma výraz pro hloupou, hašteřivou a nevkusnou ženskou

Miranda24 29.08.17 18:36

Taky máme v práci ,,kunhutu,,má vůně jen z Avonu,a vše co není z Avonu,tak jsou podle ní těžké vůně…nechci shazovat Avon, ale co na to říct…nejspíš je zo závist.Aaua nobile Iris,že by byla těžká vůně?Je tak krásná… :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama