Komplimenty

Reklama

Danilejka 29.08.17 18:47

Dnes mi byla pochválena Prive Rose Alexandrie (Armani). To mi udělalo radost. Já už jí na sobě pomalu přestávám cítít a na poště ji slečna cítila i za přepážkou.
Dva střiky za ucho a asi udělala parády :-)

Makiiii 29.08.17 19:37

Dnes vešla má nadřízená do kanceláře, kde zastupuji kolegyni, takže mám kancelář sama pro sebe a kunhuta mi tam ničím nesmradí a povídá: „Vám to tady ale krásně voní.“. Beru to jako kompliment. Měla jsem na sobě Shalimar Cologne (Guerlain).

@Danilejka Privé Rose Alexandrie je obecně velký sběrač komplimentů. Já ji tedy na sobě vnímám opravdu celý den a okolí také, bez rozdílu na to, kolik je venku stupňů. Letos mě překvapila, kdy při 35 stupních krásně držela.

Danilejka 30.08.17 22:54

Dnes mi manžel po dlouhé době řekl, že moc hezky voním. Díky Lacoste Pour Femme.

I já jsem se s ní cítila dneska příjemně :-)

adaja111 31.08.17 11:09

@Makiiii
ten by som ti aj ja vychválila do nebies :andel: :andel: …moja kolegyňa mala pokušenie kúpiť si Shalimar (Mexičana) na základe môjho vychválenia, už som sa tešila, že ho budem cítiť aj na niekom inom, nie len na sebe…a…ona NIČ!!…Nakoniec vzdala kúpu :cry: :cry: …škoda, preškoda… :poblion:

svata22 04.09.17 13:34

Po dlouhé době dnes kompliment a to od kolegyňky " jéé tady to krásně zavonělo, jako sladké mandličky" - ORCHIDEE VANILLE :inlove: :inlove: ,

mimi 12.09.17 08:49

vcera od kolegu IT: „s tebou do kancla vosla aj prijemna vona, zase nieco nove?“ :-D bol to Tous eau cologne.
(pozna moju vonavkovu maniu, pred deviatimi rokmi na mojej prvej zahranicnej sluzobke so mnou trpezlivo obehal snad vsetky florentske parfumerie)

Danilejka 12.09.17 12:59

@mimi to musí být prima chlapík :-)

Dnes jsem dostala pochvalu na Cuir Belugu (Guerlin) od naší dětské Dr., když jsem byla s žížalou na očkování.

Je vážně krásná, podle složení a recenzí jsem očekávala, že to bude skvostná vůně, ale že až takhle… :andel:

Biely kvet 12.09.17 14:04

Dnes sa kolegyňa v práci pýtala, že čo to tu vonia? Niektorá tam utrúsila, že to bude určite Jarka…„Ty máš nejaký nový sprej?“ a ja na to: „Nie, to mám parfém“. A kolegyňa na to" Ahá, parfém!", ale keby ste videli, ako sa pri tom zatvárila…akože sa robím dôležitá alebo čo. Takže neviem, či to bol kompliment, alebo im to vadí, že používam parfémy. Inak bol to jeden strek Quand Vient La Pluie, ale voňal úžasne. Mňa to vždy nabije energiou a je mi ľúto, že ostatné sa stavajú k tomu tak vlažne, bez záujmu…ale veď nemôže byť každá parfémová maniačka. :-D

Tanulik 12.09.17 14:13

@Biely kvet Jarka , keby si robila so mnou , chválim Tvoju voňu kždý deň !!! :-D Práve som mrkla na Tvoju poličku , utešene sa Ti to tam rozrastá ;-) :inlove:

… a voniam si už druhý deň Gabrielle - dostala som vzorček a dnes sa mi páči viac ako včera :lol:

Biely kvet 12.09.17 14:51

@Tanulik Teba by som chcela mať ako kolegyňu, vzájomne by sme sa chválili. :lol: :lol: :lol: A na tú Gabrielle som zvedavá, ale čo som zatiaľ čítala, nie sú na ňu moc kladné ohlasy. Ale veď, ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Asi je veľmi jemná, však? Nič pre mňa. No veď uvidím, hádam budem mať možnosť ju niekedy skúsiť. Zoznam pre Ježiška sa rozrastá, nemám pravdu? Ešteže sú tie Vianoce! 8-)

Tanulik 12.09.17 16:26

@Biely kvet Rozrastá , rozrastá ! Ale jeden / hlavný :-P / " Ježiško " mi Gabrielu pochválil , len ja mám v pláne už iné , veď vieš ;-) A tú Pontevecchio W , tú teda " nespustím " . Tú určite chcem a ešte je v " pevnom pláne " aj Osé :oops: :-D , ale sľúbila som si , že do konca roka, aspoň dve vyradím z poličky :think:

No a ja teda neviem , či sa Tebe Gabrielle bude páčiť … na nej totiž nič zaujímavé nie je :cry: , len je taká pekne nositeľná .

Biely kvet 12.09.17 16:31

@Tanulik Osé majú od včera znova na Notino, 1 ks, ale už za 150 eur! :cry:

alibi 12.09.17 16:34

@Biely kvet U nás je na Notinu taky 1ks a vidím ho tam přes heureku za 2910,– před slevou. Mám Ti ho koupit a poslat?

Biely kvet 12.09.17 16:39

@alibi Skúsim pozrieť aj ja cez Heuréku, ďakujem, si zlatá. :inlove:

Stránka:  « Předchozí 1 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama