Komplimenty

Reklama

Arome renet 08.11.17 17:09

Dnes kompliment od nadřízené na Gabrielle. Nečekala jsem, že by si někdo všiml. Jen dva střiky na krku a prý voní celá vyšetřovna :-)

Danilejka 08.11.17 17:25

@Arome renet to je milé, když je to ostatním příjemné :-) konečně taky pochvala na Gábi..

Dnes mi manžel pochválil Perdizione Nobile 1942. U něj „hezky voníš“ je pro mě vážně pocta :-)

Lillly1 08.11.17 18:44

Dneska kompliment na Dark Purple Montale. Mě se taky moc líbí :think:

deniz 10.11.17 14:14

Alien Essence Absolue - dnes od slečny doručovatelky, že mám krásnou voňavku a jak se to jmenuje :-)

vlastina9 10.11.17 14:24
@deniz píše:
Alien Essence Absolue - dnes od slečny doručovatelky, že mám krásnou voňavku a jak se to jmenuje :-)

Na tuhle krásku jsem už taky dostala kompliment asi 2× :inlove:

Danilejka 10.11.17 19:26

Dnes hned dvě pochvaly na Angel Muse :-)
Od paní na poště, co stála za mnou (pochvala od neznámého člověka mě potěší vždy moc, ale nestává se často). A druhou od maminky, u které jsem dnes byla na návštěvě s dětmi.

Já věděla, že to bude láska :rose:

deniz 11.11.17 06:15

@vlastina9 Alien EA je jistota, líbí se hodně (-:
@Danilejka Angel Muse je moc povedený a taky má úspěch u mého okolí, mám to stějně - je to láska. :inlove: Ještě se nakonec stanu Muglerovou fanynkou :think:

Misha17 13.11.17 19:13

Dnes som dostala prvy kompliment na Mon Précieux Nectar :hug: od byvalej kolegyne, s ktorou som sa stretla po roku a privitala ma so slovami: jeeeej ty nadherne vonias :-) a ja som nechapala, lebo ja ju na sebe necitim ani len pol hodinu…

Danilejka 14.11.17 14:33

Dopoledne jsem při návštěvě kamarádky dostala kompliment na Angel Muse

„Jeee, Ty tak krásně voníš. Za Tebou se to úplně line, to je nádhera. Čím to voníš?“

Tak to mě potěšilo. Tolik pochval jako na Angel Muse jsem ještě nedostala.

Ivette7 18.11.17 10:26

Dnes ráno v obchode pochvala od pani predavačky za lahôdkárskym pultom na Kobako „Niečo mi tu dobre zavoňalo, niečo z dávnych dôb“. Povedala som jej, že je to stará vôňa aj názov, ale nič jej nehovoril.
Potešilo ma to, lebo to bola moja prvá pochvala nie od rodiny, alebo kamarátky. Kúpila som ju naslepo a nosím ju väčšinou na doma, alebo do obchodu, teraz ju vytiahnem aj inam, aj mne sa páči.

Danilejka včera v 15:27

Poprvé jsem na sobě měla Bal d'Afrique (Byredo) a hned dostala pochvalu od kamarádky. Pochovala jsem si jejího šestiměsíčního syna a když si ho pak vzala na zpět říkala :
„Ondrášku, teda ty od té tety krásně voníš“.

To mi udělalo radost :srdce:

mimi včera v 21:46

Vcera pochvala od nadriadenej, „hmmm ty pekne vonis, co to je“? Boli to mixnute english pear and freesia a mimosa and cardamom.

Stránka:  « Předchozí 1 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama