Komplimenty

Reklama

Danilejka 24.10.17 12:02

@prokera Já to dělám taky. Je mi líto, jak ta vůně ubývá a říkám si „nebudu jí mít moc na potom“… Zvlášť u limitek, nebo vůni, které si neplánuji koupit. Pak si zase říkám, že ve skříni mi moc parády neudělá a na co jí tedy mám :-D

ZPĚVAČKA 24.10.17 12:26

@prokera tak, tak - nic bychom si upírat neměly, jelikož nikdy nikdo neví, co mu druhý den nachystá,....­.nechci ale sýčkovat,…pěkný den

prokera 24.10.17 13:05

@ZPĚVAČKA Ale takhle to přesně je, člověk nezná dne ani hodiny, tak na co pořád vše odkládat 8-) ? Žijeme tady a teď, platí to pro všechny :-) . Od zítřka začnu víc protáčet mé oblíbence, vlastně jsem trochu začala už včera :-D .

Makiiii 24.10.17 18:38

@prokera To krédo se mi Peti moc líbí. :palec: A máš naprostou pravdu!

mmaat 24.10.17 19:15

@Makiiii viď ;-)
Nepřestávaji mě fascinovat ty červené palce v naprosto nevinných příspěvcích, skoro to vypadá, jako když tu skáče nějaký :pudl: a je mu jedno, kam šlápne. Škoda, že nejsou růžové :lol:

Hanka H 24.10.17 19:51

@mmaat Na palce jsem se ptala nedávno ve vlákně pro admina - a světe, div se, žádná odpověď :lol: . Růžový pudl je horší než trpaslíci - ten vleze úplně všude! :pudl:

prokera 24.10.17 20:03

@Makiiii ;-) Jsem se do toho natvrdo opřela :inlove: . A jsem zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :think: ? Počítám, že už zítra mi začne být líto těch odstrčených, obyčejnějších chudáčků :-D . Nejhůř jsou na tom u mě ovocenky, ty si opravdu nechávám jen z roztahovačnosti 8-) , ale skoro je nenosím , jen výjimečně na noc, na doma, o víkendech a když mám rýmu :-D (abych si neplácala své miláčky).

mmaat 24.10.17 21:06

@Hanka H já už si na toho růžového pudlíka tak zvykla, že by mi snad i chyběl :-D

Wiolka 25.10.17 12:23

Dnes kompliment od zákazníka na novinku od Muglera - Aura. :-)

Arome renet 31.10.17 13:59

Mě dnes pochválila účetní, že pěkně voním. Joyeuse Tubéreuse. Teď v chladu drží jak přibitá a vanilkové tóny jsou velmi příjemné. A to jsem si myslela, že nejkrásnější je na jaře.

Brach 01.11.17 09:20

Dnes ráno syn povídá: „co to máš, hezky to voní !.“.......byla to obyčejná vanilka- olejíček od Frais Monde, který jsem si dala ráno po sprše. V létě ho nesnáším, cítím nemocnici, ted to taky není žádná sláva. Po hodině jsem to nevydržela a přestříkla Eau De Shalimar ;-)

Danilejka 05.11.17 18:06

Včera večer na srazu přátel na narozeninové oslavě mé kamarádky jsem dostala hned dva komplimenty, což mě uvedlo do rozpaků, jako už dlouho nic.

První pochvala byla právě od kamarádky, na Angel EDP, který už jsem na sobě měla pár hodin, byl příjemně rozleželý :hug: a to hned při objetí na přivítanou.
A druhou jsem dostala na barvu/tón mého hlasu. Slečna, kterou jsem ten večer viděla poprvé mi sdělila, že mám tak příjemný projev, že si myslela, že pracuji ve škole, nebo školce s dětmi.
To nepracuji, ale vlastně nebyla daleko, dělám v sociální sféře :-)

To mě mile překvapilo :-)

ZPĚVAČKA 05.11.17 20:00

Tak to je zvláštní, chci také začínat pravdou, jako Ty Danilejko......cha
Včera jsem byla na školním srazu po 35 letech, a až při loučení a objetí s jedním kolegou, mi řekl krásně voníš,…co to je a byla to Coco mademoiselle EDP.
Fakt se drží spíše u těla, než aby šla do prostoru, i tak je krásná

Danilejka 05.11.17 21:24

@ZPĚVAČKA to moc potěší a od mužského obzvlášť, že? :)

Coco M. vnímám jako tělově intimní, ale vůbec ne nenápadnou.
Tak to jsem vážně moc ráda, že si (s ní) spolu rozumíte :-)

Hanka H 06.11.17 18:58

V poslední době jsem zase konečně obdržela i komplimenty :-D

• nedávno na rentgenu od sestřičky na Bas de Soie (Serge Lutens)
  • dneska v Kauflandu přes pult s uzeninami :-D od prodavačky na Aoud Café (Mancera) - ta si dokonce vyžádala přesný název vůně a i přes nevoli fronty za mnou si to zapsala - jenom doufám, že do toto papíru nezabalila nějakému strejcovi tlačenku :lol:
Stránka:  « Předchozí 1 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama