Komplimenty

prokera 13.11.18 12:48

@Magnolie1 :palec:
@mmaat Mě se taky líbí, jak to Péťa má psáno :-) . Nejsem moc na nějaké básnické příměry a různé pohádky, podle toho si vůni neumím představit :oops: , ale takhle ano ;-) .

mmaat 13.11.18 14:26

@prokera vidíš, a já mám zrovna ty básnické příměry ráda. :-D Ideální je kombinace obého. :-)

Brach 13.11.18 22:48

Dnes kompliment od kolegy v práci. Prý pěkně voním- byl to SUN, který jsem od léta nevytáhla…a musím říct, že je mi teď příjemnější než v létě

Magnolie1 17.11.18 14:54

Nevím, zda je to kompliment, dcera si půjčila do hospody moji Lilac love a sklidila pochvalu od jednoho mládence, že voní jako Nivea, poněkud mě to překvapilo :lol:

Beverly 17.11.18 15:06

@Magnolie1 :-D vzhledem k tomu, že bez Nivey si neumím život představit, bych to považovala za kompliment par excellence…

Brach 27.11.18 22:25

Dnes s ekolegyně v práci ptala, cože to mám za parfém, že to krásně voní,ale prý to tak často nenosím - Coco mademoiselle edt

Yvraine 30.11.18 13:54

Dnes jsem dostala kompliment na Cuir Beluga od pani na bezpecnostni kontrole, kdyz jsem si sundavala kabat.

noslenka 30.11.18 14:34

Dnes jsem já dala kompliment. V obchodě cizí paní. Už jak jsem procházela mezi regály,citila jsem tu jedinečnou vůni. Ale majitelku jsem nenašla. Až po chvíli o několik regálů dál intenzivní závan vůně - rozhlednu se a neomylně zamířím k cizi paní. Pozdravim,rikam že paní nádherně voní (na vteřinu mě
napadlo,že mě pošle do háje) a hned se ptám,jestli je to ono. Jasně že je, jiná taková není :Bacarrat Rouge 540.. Musím říct,ze ta paní byla moc milá,krásná a ta vůně jí sedla jak ulitá. Střední věk, oháknutá jak ze žurnálu..no tak 3 min jsme tam spolu kecaly :-D Zlepšilo mi to náladu ;-)

deniz 04.12.18 11:23

Tak v neděli jsem u nás v práci pochválila dvě vonící dámy já. A v duchu jsem tipovala Bottegu Venetu… Nicméně voněly Coco Mademoiselle a Baccarat Rouge, která je tu teď hodně zmiňovaná.
Skoro bych řekla, že to snad musel být někdo odtud z arome :-D . Přiznejte se, kdo byl v neděli v útulku v Opřeticích :-D

elisa 04.12.18 19:08

Za celý letošní rok jsem dostala jen 3 komplimenty:
1. Na Voile Blanche (Il Profumo) od nadřízené.
2. Na Paris (Balenciaga) od manžela.
3. Na Silver Rain (La Prairie) od dcery.
Moc pracuji, zřejmě se ke mě nikdo jiný nepřiblížil na dostatečnou vzdálenost. :-)

Korsicanka 04.12.18 21:06

@elisa Příště se přiblížím:) Ale nesmí to být v parfumérii :lol: A ta Voile Blanche mě potěšila :palec:

Yvraine 10.12.18 19:22

Nevím, jestli to byl tak úplně kompliment, ale já to tak rozhodně beru :-*
V sobotu jsme byli s manželem na vánočních trzích, navoněla sem se ráno Angélique Noire a k adventní atmosféře krásně ladila. V jednu chvíli mezi stánky se začal manžel rozhlížet a čichat odkud se line ta krásná vůně vánočního cukroví, pak zjistil, že to je můj parfém se slovy: „Jo, to voníš ty.“ Akorát to řekl poněkud zklamaně… hledal to vánoční cukroví, které se nekonalo :lol: … ale nakonec si alespoň spravil náladu čerstvě upečenými kokoskami :-D

Barbberry 12.12.18 18:37

@Yvraine Muži a deti majú radi jedlé vône.  :-)

Tiež som schytala dnes kompliment, bola som na pošte a posielala vianočný balíček pre jednu pani, ktorú som si vybrala cez Vianočný zázrak, čo je obdoba Ježíškových vnoučat. Pani na pošte urobila : "Mmmmmmmmm, to vonia. :inlove: " Ostala som zaskočená lebo v balíčku nič nebolo, ale asi zacítila mňa. Zliala som sa s Penhaligons Tralala + troška do vlasov Plum Japonais. Len ma zaskočilo, že to vonia zrejme ako pečivo.

Stránka:  « Předchozí 1 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu