Komplimenty

Dayyo 11.02.19 00:04

@Danilejka Já na Mon EDT sklízím jednu chválu za druhou a nějak jsem si ji oblíbila tak, že ji v podstatě nosím celou zimu. Na rozdíl od EDP není prostě tak ukřičená ;-)

Yvraine 13.02.19 19:41

Mám z včerejška jeden (ne)kompliment, ale jsem optimistka, tak píšu sem ;-)
Přišli jsme s manželem večer domů, ten začal chodit po bytě a stěžovat si, že jsem si zas zapálila purpuru (cokoliv vonného po bytě nerad), bránila jsem se, že jsem nic nezapalovala a už vůbec ne purpuru, co jsem nikdy doma ani neměla… Nakonec přišel za mnou do kuchyně a prohlásil, že to voním já… tedy můj parfém.
Schválně, jestli uhádnete, která exkluzivka od Guerlainu mu evokovala purpuru… :think:

Chudinka Gourmand Coquin… a to se na mě rozvoní do suchého, teplého kakaa s trochou vanilky a rumu… prý purpura… csss :cert:

otakara 13.02.19 23:08

dnes pochvala a kladná reakcia na Maze Al Haramain . Myslím, že som to s ňou trochu prehnala, myslíte, že počas dňa sa trochu skľudnila? Ale nie, aj po niekoľkých hodinách bola rovnako razantná. Nabudúce, teda zajtra dám trochu menej. :think:

Lucinela 14.02.19 16:26

@Yvraine
Ani nechtěj vědět, jaký nekompliment jsem na Gourmand Coquin dostala já od žáků. Prý - smrtí to tady, jako by se někdo poblil z něčeho sladkého a na Cuir Belugu - jé, ty jsi měla k obědu buchtičky s krémem :cert: ? No, jestli by to jednoho nezabilo, takové krásné vůně :lol: .

Lucinela 14.02.19 16:28

@Dayyo
Mon EdT jsem zkoušela včera v Brně a dávám si dohromady materiály na recenzi. Povedla se, není tak prvoplánově líbivá jako Mon EdP. A hodně se mi zalíbila Florale, včera se na mně nádherně rozložila, úplně mi přivolala jaro :-) .

Yvraine 14.02.19 16:37

@Lucinela
Přijde mi, že někteří lidé (povětšinou parfémově moc nezainteresovaní) si nějakou vůni spojí s něčím, co je pro „aromačky“ naprosto překvapivé a nepochopitelné. Napadá mě, že by to mohlo být i tím, že zatímco aromačky mají hodně načicháno a jednotlivé akcenty znají, tak parfémy nepolíbená veřejnost si prostě daný čichový vjem nemá k čemu zařadit, a tak si to spojí s něčím jiným třeba na základě vzpomínek, emocí atd.
Co myslíte?

Biely kvet 14.02.19 17:23

@Yvraine Máš pravdu, a hlavne tie gurmánske vône môžu ľahko evokovať nejaké - najmä sladké jedlo. :choco:

Stránka:  « Předchozí 1 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu