Komplimenty

Dayyo 11.02.19 00:04

@Danilejka Já na Mon EDT sklízím jednu chválu za druhou a nějak jsem si ji oblíbila tak, že ji v podstatě nosím celou zimu. Na rozdíl od EDP není prostě tak ukřičená ;-)

Yvraine 13.02.19 19:41

Mám z včerejška jeden (ne)kompliment, ale jsem optimistka, tak píšu sem ;-)
Přišli jsme s manželem večer domů, ten začal chodit po bytě a stěžovat si, že jsem si zas zapálila purpuru (cokoliv vonného po bytě nerad), bránila jsem se, že jsem nic nezapalovala a už vůbec ne purpuru, co jsem nikdy doma ani neměla… Nakonec přišel za mnou do kuchyně a prohlásil, že to voním já… tedy můj parfém.
Schválně, jestli uhádnete, která exkluzivka od Guerlainu mu evokovala purpuru… :think:

Chudinka Gourmand Coquin… a to se na mě rozvoní do suchého, teplého kakaa s trochou vanilky a rumu… prý purpura… csss :cert:

otakara 13.02.19 23:08

dnes pochvala a kladná reakcia na Maze Al Haramain . Myslím, že som to s ňou trochu prehnala, myslíte, že počas dňa sa trochu skľudnila? Ale nie, aj po niekoľkých hodinách bola rovnako razantná. Nabudúce, teda zajtra dám trochu menej. :think:

Lucinela 14.02.19 16:26

@Yvraine
Ani nechtěj vědět, jaký nekompliment jsem na Gourmand Coquin dostala já od žáků. Prý - smrtí to tady, jako by se někdo poblil z něčeho sladkého a na Cuir Belugu - jé, ty jsi měla k obědu buchtičky s krémem :cert: ? No, jestli by to jednoho nezabilo, takové krásné vůně :lol: .

Lucinela 14.02.19 16:28

@Dayyo
Mon EdT jsem zkoušela včera v Brně a dávám si dohromady materiály na recenzi. Povedla se, není tak prvoplánově líbivá jako Mon EdP. A hodně se mi zalíbila Florale, včera se na mně nádherně rozložila, úplně mi přivolala jaro :-) .

Yvraine 14.02.19 16:37

@Lucinela
Přijde mi, že někteří lidé (povětšinou parfémově moc nezainteresovaní) si nějakou vůni spojí s něčím, co je pro „aromačky“ naprosto překvapivé a nepochopitelné. Napadá mě, že by to mohlo být i tím, že zatímco aromačky mají hodně načicháno a jednotlivé akcenty znají, tak parfémy nepolíbená veřejnost si prostě daný čichový vjem nemá k čemu zařadit, a tak si to spojí s něčím jiným třeba na základě vzpomínek, emocí atd.
Co myslíte?

Biely kvet 14.02.19 17:23

@Yvraine Máš pravdu, a hlavne tie gurmánske vône môžu ľahko evokovať nejaké - najmä sladké jedlo. :choco:

Lucinela 16.02.19 18:34

@Biely kvet
To je úplně přesné - větrníky, věnečky a jiné zákusky, ale buchtičky s krémem to bylo na mě fakt moc :choco: 8-O

elisa 23.02.19 16:35

Hromadně sbírám komplimenty na Melograno od neparfémových kamarádek - s údivem a obdivem; arome-kamarádka ho střídmě pochválila, i když ho spletla s Coco; v práci se ozývají hlasy, že v poslední době v kanceláři hezky voní něco jako zelený čaj (neopravuji, nehlásím se). Polička mi po období minimalismu opět narostla, ale nosím prakticky pořád Melograno, říkám si, že je vysloveně zimní.

MagnolieS 23.02.19 17:35

@elisa ahoj :kytka: je fajn jak si ty vůně na nás různě sedají a vyvíjí se.
Mě ta vůně neuchvátila :think: ani značka jako celek, evokuje mi lehké kolínské vody … ale vybrala jsem si v Dea Orh jiné dva poklady :inlove: a chystám se tam znovu jen tak na čichanou hlavně na Ormonde Jayne tak Melograno znovu zkusím.

elisa 23.02.19 19:30

@MagnolieS Ahoj, no, já jsem si odtud nakonec odnesla jen to Melograno a obnovený zájem o retro vůně. Řekla bych, že na mě celkově vůně sedají dost zvláštně a málo co se na mě rozvoní, o to mám větší radost, když na něco takového natrefím, v opačném případě nosím zásadně na oblečení - šále, kabátě. Pracuji kousek od toho Dea Orh, ale od večírku jsem tam byla jednou, na jaře se tam stavím pro nějakou jarní pecku.

otakara 08.03.19 07:11

ahoj, aromáci, vrátim sa znova k mojej srdcovke - Aromatics Elixir , momentálne si brávam edt, edp oddychuje v košíku a aj tak tie negatívne reakcie môjho partnera neprestávajú, či je čerstvo nanesená, či je nanesená striedmo, či je nanesená dávnejšie, negatívna reakcia je vždy, vo výrokoch je síce opatrný, ale vždy ho niečo "štípe v očiach, štípe v nose, núti ho kašľať, naposledy na túto vôňu reagoval po asi dvanástich hodinách od nanesenia, kedy som si ju už skutočne užívala, rovnako i dcéra i blízke okolie - okrem neho…preto sa zdráham kúpiť tu v inzercii ponúkanú Aromatics Elixir limitku, lebo… :think:

Hermesfan 08.03.19 07:18

@otakara

ja zažívam dlhoročné peripetie s AE, opakovane kúpené a predané, páči sa mi nesmierne ale už po pár dňoch nosenia ma táto vôňa dusí, preniká každou bunkou a celým bytom. Mám aj Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel čo je gélova forma, ale je to zhruba to isté snáď trochu jemnejšia.

otakara 08.03.19 08:32

@Hermesfan no čo myslíš, :hug: ja o nej dobre viem, tiež už som sa chcela natisnúť k tebe, či ju nepredáš, a to je v inzercii ešte tá limitka! :inlove:

otakara 08.03.19 08:39

ja postupne znižujem dávky i strategické nanášacie miesta a hádam sa to poddá - u nás doma - inde, vo svete" ak som medzi ľuďmi, je viac-menej znášaná, hlavne po viacerých hodinách od nanesenia. Som si však istá, že nie každému vonia, myslím, že sú však viacerí, ktorí ju len trpia.
A vlastne, spomeniem, na začiatku týždňa som vošla do cudzej kancelárie /ja pracujem vo veľkej dielni-priestore, možno veľkosti aj toho futbalového ihriska, :-P / hneď ráno a jeden otvoril okno, potom ho zavrel, potom znova otvoril, zneistela som a rovno som sa spýtala, že či ho neobťažuje moja vôňa, či som to s ňou neprehnala a on, že niéééé, čo nebolo až tak presvedčivé, na čo sa ozvala ďalšia mladšia kolegyňa a tá sa do toho vložila a zavolala, že určite nie, nie, je to ozaj dobré!!! ale neskôr, pri dlhšom rozhovore s tým kolegom, keď sme potrebovali rozobrať určité problémy, mi dodatočne povedal, že je vôňa celkom ok :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu