Komplimenty

mimi 22.08.19 17:03

@Biely kvet @otakara
Nie som si istá, ktorá to je, raz som na ňu narazila na letisku a bola v takomto flakóne ako ilustračne pripájam nižšie . Totižto, séfová mi najskôr tvrdila, že je to „nejaký Dior“, ale to som hneď vedela, že nie je, pretože väčšinu D. poznám a viem, že excluzivky si nepořídí.
U nej je „pecka“, čokoľvek, v kobinácii množstvo vône + jej pot… :poblion: sorry :lol:

Biely kvet 22.08.19 20:00

@mimi :palec: Ďakujem!

ijáček 24.08.19 22:51

Už mě to fakt štve, mám tolik exotických, drahých, nesehnatelných vůní, ale nejvíc komplimentů dostávám na téměř drogerkovku Jil Sander Sun. :oops:

Brach 03.09.19 18:00

Tak dneska po takovém horším a komplikovaném období jsem si šla udělat radost a koupit kabelku, kterou jsem si včera vyhlédla. Nádherná barva a „střih“, okouzlila mě včera okamžitě, proto mi nedala spát a šla jsem najisto. U pokladny mně mladá slečna prodavačka povídá: " Jé, tu jsem si dneska chtěla koupit!! Jsem tady dneska první den ! Já ji povídám : No , mně nedala spát, já jsem na ni koukala už včera ! Prodavačka : " Tak když je to takhle, tak si ji vezmu v modré ( měly další barvy- černou, modrou a koňak- já mám nádherný odstín bordové- takový jsem nikde neviděla a to jsem poctivě hledala na netu). Pak jsem zaplatila a ta stejná prodavačka : " jé a teda musím vám říct, že nádherně voníte, copak to je ? Není to Chanel ? Vytáhla jsem z kabelky flakonek a dala jí přivonět…seběhly se ostatní prodavačky a všem to vonělo !!! Až jsem si připadala trochu nepatřičně ( jsem jinak docela skromný člověk). Potom se žensky ptaly- jestli je to drahý- byl to Jul et Mad Terrasse a St-Germain ;-) .........ale neuvěřitelný pocit- s krásnou kabelkou a ještě krásným parfémem

lilithc 03.09.19 18:15

@Brach Hezký zážitek a víceronásobná radost. :-) Nová kabelka,hezky navoněná a ještě komplimenty. 8-)

otakara 03.09.19 19:56

@Brach pekný zážitok :-) Dnes ma objala kolegyňa, s ktorou však bývam menej často, gratulovala mi k narodeninám a tiež vyslovila vetu, že pekne voniam - S. T. DUPONT FEMME - čo potešilo, najmä, že bolo zhruba 10,5 hodiny po nanesení, po namáhavej práci, voňala som jej, to celkom povzbudí.

lilithc 03.09.19 20:08

@otakara Připojuji se ke Tvé kolegyni a také Ti přeji k narozeninám jen to nejlepší. :rose:

Biely kvet 03.09.19 20:46

@Brach To je pekné, povedala si im cenu?

Biely kvet 03.09.19 20:46

@otakara Všetko najlepšie!!! :kytka:

Brach 03.09.19 23:25

@otakara :rose: taky přeji vše nej ! Duponta mám ted doma od kamarádky a testuju
@Biely kvet no cenu jsem jim samozřejmě neřekla ;-) - nebudu je přece dráždit, i když Chanel (měly na mysli Coco mademoseille ) je vlastně dražší

otakara 04.09.19 04:03

@Brach @Biely kvet @lilithc ďakujem vám zo srdca :hugging:

Magnolie1 04.09.19 08:36

@ijáček nic si z toho nedělej, recepční v Paříži se mohl zbláznit, jak moje dcera nádherně voní, prý dokonalý parfém. Voněla mojí I love love od Moschina, kterou jsem si koupila z nostalgie pro letní dny do práce.

ZPĚVAČKA 04.09.19 23:45

@Brach tak to je pěkné :-) gratuluju, Terrasse je kráska a k bordo barvě může i ladit :palec:

ZPĚVAČKA 04.09.19 23:47

@otakara dodatečně hodně a hodně dalších voňavých dní :rose: Dupont femme je pěkná i pánská černá noir - je luxusní a není ani drahá

ZPĚVAČKA 04.09.19 23:49

Já měla kompliment na konci června, žákyně povídá, tohle máte paní učitelko hezkou vůni a já na to - viď, děkuju a ona krásně to voní.....................Nin Shar - teplo mu svědčilo :-)
Během prázdnin mi ho ještě pochválila neteř asi 3× :-) ,…ale CM ji nevoněla :think:

Stránka:  « Předchozí 1 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu