Komplimenty

Myška1977 30.10.19 20:02

@mmaat jj, už je její čas. ;-)
@Lucinela v ČR ji nekoupíš. :-(

Tento týden je na komplimenty plodný a to je teprve úterý. Testovala jsem na jedné ruce Boucheron Ambre d'Alexandrie a na druhé Angélique Noire. Když se okolo mě mihla 7letá dcera, hned závětřila a řekla: Maminko, to je krásná vůně, ty tak krásně voníš. Dala jsem jí přivonět k Boucheronu a kývla, že ne. Na druhou ruku s AN se hned chytla, že to je ono.
No, škoda… dcera má sice dobrý vkus, ale AN mně houpe žaludkem, takže z toho nic nebude. Z mé dcerky snad ano. :-D

mmaat 31.10.19 09:44

@Lucinela bohužel ne.

MagnolieS 31.10.19 19:38

Po delší době a ohrnutejch nosech na Interlude č.p. :srdce: dnes na BR 540 :inlove:
Dopol. pošta, pak nehty, v Penny a u řezníka - tady jsem paní za mnou psala název na účtenku :-) bylo to milé a v průběhu cca 6 hodin.

Henri 31.10.19 21:19

@MagnolieS
Tyjo, to je uzasny, takova smrst a od cizich lidi. :-) To se mi jeste nikdy nestalo. :-( A vuni uz musim konecne vyzkouset!

MagnolieS 1.11.19 12:18

@Henri Také mě to překvapilo 8-O po cca 2-3 letech co ji používám, včera se valila asi vyloženě do prostoru v té zimě :think:

otakara 1.11.19 13:05

ahoj, ja mám tiež svoju nádielku komplimentov, až dva v krátkej dobe po sebe. Minulý týždeň, keď sa ešte dalo sedieť v záhrade na slniečku, mi moja teta vystrúhala kompliment na Acqua Colonia Blood Orange a Basil - potešilo ma, zvlášť keď som aplikácii moc nevenovala pozornosť, veľmi som sa vtedy ponáhľala. Druhý kompliment som dostala v práci od, nie, nie je to kolegyňa, je to jedna mladá žena z nášho útvarového osadenstva a zvedavo sa pýtala na názov vône - mala som z odstreku V Canto Mandragola a hovorila niečo o vôni ihličia, stromčeka, čo ma spočiatku zarazilo, neznelo to ako pochvala a keďže začala ona, musela som sa uistiť, čo vlastne myslí, už mi to nedalo. Áno, hovorí, je to krásna vôňa, odniekiaľ ju poznám, niekde som ju už cítila. Čo ma tiež trochu zarazilo, pretože si myslím, že to vôňa rozhodne nie je bežná, ale možno si len namýšľam ;-)

Arome lenula 4.11.19 10:56

Včera pochvala na LANCÔME La Nuit Tresor EdP ,mladá paní mě naháněla přes celý Lidl,aby zjistila název :-) , a na tento parfém rovněž nekompliment před měsícem od šéfové :když jsem došla do práce tak si pro sebe prohodila:fůj to je smrad a provokativně otevřela okono

otakara 4.11.19 12:03

@Arome lenula :-( 8-O takýto komentár mrzí aj mňa, hoci sa ma to priamo netýka.

prokera 7.11.19 17:00

@Arome lenula Závist ;-) .

ica1973 7.11.19 21:01

Opäť pochvala na Chloe Nomade edp :inlove: v práci.
Je úžasná. :srdce:

mimi 7.11.19 21:22
@Arome lenula píše:
Včera pochvala na LANCÔME La Nuit Tresor EdP ,mladá paní mě naháněla přes celý Lidl,aby zjistila název :-) , a na tento parfém rovněž nekompliment před měsícem od šéfové :když jsem došla do práce tak si pro sebe prohodila:fůj to je smrad a provokativně otevřela okono

Ma ho kolegyna, a ked jej poviem, ze „jej dnes mas zase ‚nocny‘ tresor“ tak sa cuduje, ze to citim, lebo ona uz nie. :rose:

ZPĚVAČKA 11.11.19 23:28

V pátek kompliment od žákyně, když vešla do třídy - u vás to vždycky tak pěkně voní, to ja asi nějaká vaše vůně :-) (Houbigant QFO) a dnes na poradě kompliment od kolegyně na CM č.p. - to potěší

Frankie 11.11.19 23:51

Musím udělit kompliment @Magnolie1 na vůni Porpora, která jí opravdu slušela.

Magnolie1 12.11.19 08:20

@Frankie tak to děkuju za kompliment :-) pravda je, že jsem ji ze sebe cítila ještě ráno po večerní sprše a nočním spánku, je opravdu nádherná, ještě, že ji holky z Plzně objevily.

Hanka H 12.11.19 09:13

@Magnolie1 @Frankie Porpora je krásná, ale jak je zřejmé ze zkoušecího vlákna, ne pro každého …A dík patří Yvonně - tak ji kdesi v Itálii vyčmuchala :-D .

Stránka:  « Předchozí 1 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu