Komplimenty

Frankie 12.11.19 13:08

@Hanka H @Magnolie1
Velmi slušnou longevity mohu potvrdit, cítím Porporu i nadále po ranní studené sprše, i. e. právě teď…
Nicméně Daniela @daniela si koupila opravdu zajímavou růži od 4160 Tuesdays.

Kassiopea 12.11.19 18:02
@Frankie píše:
Musím udělit kompliment @Magnolie1 na vůni Porpora, která jí opravdu slušela.

Závidím :-) Já mám s Porporou asi utrum, manžel je na ni nějaký alergický… myslím jako opravdu alergický, kýchá a slzí… to je u něj neobvyklé… mám smůlu… já osobně bych si s ní asi docela rozuměla… no uvidíme, třeba si časem zvykne :think:

Frankie 12.11.19 19:04

@Kassiopea
Zvykne si…
Osobně nijak zvláště růži nepreferuji, ale tady jsem kapituloval.
Vůni jsem poprvé očichal nedávno na našem skvělém srazu.
Jak jsem se dozvěděl z jiného zdroje, s touhle směskou méně (aplikace) je více.

Kassiopea 12.11.19 19:22
@Frankie píše:
@Kassiopea
Zvykne si…
Osobně nijak zvláště růži nepreferuji, ale tady jsem kapituloval.
Vůni jsem poprvé očichal nedávno na našem skvělém srazu.
Jak jsem se dozvěděl z jiného zdroje, s touhle směskou méně (aplikace) je více.

Snad máš pravdu… půjdu na to pomaloučku polehoučku :-)

Magnolie1 13.11.19 08:41

@Kassiopea poprvé jsem se s ní taky zlila a šla jsem na školení…to byl malér.
Dneska jsem poučena, že skutečně málo a vůně nádherná. Jde poměrně dost do prostoru, zkus si dát s ní chvíli pauzu a potom pomaloučku a jako s šafránem. :-)

Kassiopea 13.11.19 12:08
@Magnolie1 píše:
@Kassiopea poprvé jsem se s ní taky zlila a šla jsem na školení…to byl malér.
Dneska jsem poučena, že skutečně málo a vůně nádherná. Jde poměrně dost do prostoru, zkus si dát s ní chvíli pauzu a potom pomaloučku a jako s šafránem. :-)

Ano, přesně tak to udělám :-)

MagnolieS 13.11.19 18:52

@Magnolie1 @Kassiopea O čem mluvíte? :think:

Já včera kam jsem se hla na SLONA :srdce: tohle počasí je pro něj ideál!! A myslím si, že po různejch davovkách co se Prahou a MHD melou je to pro mé okolí fajn zpestření ;-)

Hanka H 13.11.19 18:55

@MagnolieS O Porpoře ;-) .

Kassiopea 13.11.19 18:57
@MagnolieS píše:
@Magnolie1 @Kassiopea O čem mluvíte? :think:Já včera kam jsem se hla na SLONA :srdce: tohle počasí je pro něj ideál!! A myslím si, že po různejch davovkách co se Prahou a MHD melou je to pro mé okolí fajn zpestření ;-)

Máš prostě štěstí :-) Já když měla nedávno na sobě Slona, přišla tchýně, nakrčila nos a dotázala se, co to tak příšerně smrdí :cert: Naštěstí manželovi Slon voní :-)

Brach 14.11.19 09:15

Kolegyně v práci se nemohla vynačuchat La vie est belle :pankac: …

lilithc 14.11.19 14:10

@Brach Ještěže máme ty voňavé chutě tak rozmanité. :-) Při dvouhodinové pracovní schůzce s velmi milou klientkou jsem myslela,že se touto vůní udusím.Bez legrace.Začala jsem kuckat,kašlat,dávit se.Nevím co si mohla myslet,ona blázen do vůní není,tak ji nenapadlo,že je to tou vůní.Zvládla jsem to s vypětím všech sil.
A proto úplně chápu ty kolegyně, o kterých se tady píše v Nekomplimentech. :-)

Brach 14.11.19 18:06

@lilithc měla jsem pouhý 1 střik 8-) , ale chápu

ica1973 14.11.19 19:41

@Brach
Ja osobne na LVEB mám najviac pochvál. ;-)
A dokonca od cudzích ľudí… Čašníčka v reštaurácii, v nákupnom centre predavačka, sestrička v ambulancii… Aj keď viem že tu ju veľa ľudí neznáša, ja ju mám stále na poličke. :inlove:

lilithc 14.11.19 23:21

@ica1973 Určitě nevoní špatně ale je v ní pro mě nějaká složka,se kterou kdyby mě někdo někam zavřel, tak by z toho byla neobjasněné úmrtí. :lol:

Frankie 14.11.19 23:26

Musím udělit kompliment @Magnolie1 na dnešní vůni Chanel No. 5 (EDP), která jí opravdu zase slušela.

Porporu si budu muset koupit, min. odstřik pro sebe, ta už se u mne prodrala na 2. místo v žebříčku dámských. :oops:

Stránka:  « Předchozí 1 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu