Konkrétní příklady - fotky

Eunika 11.10.16 20:05

@soigia
Opatrnost je určitě na místě. Ukrajina, Rusko…vyhýbám se hodně velikým obloukem. Vím tolik, že za prázdné orígo flakóny by zaplatili málem posledním zlatým zubem, co mají…je po nich veliká poptávka (po těch flakónech :lol: ), protože oni je dokáží nějak šikovně rozdělat a naplnit „něčím“.
Měla jsem možnost na Ukrajině držet a odzkoušet pár vůní, byl to smrad, že by jeden …ehm, ale v orígo flakónu. Opravdu jsem pečlivě zkoumala, jestli neuvidím na flakónu nějakou vadu a ne, docela by mě zajímalo, jak to do toho flakónu dostávají.

porjk 11.10.16 20:36

@Eunika To víš,dobré nápady se rodí většinou tam,kde není nadbytek :)

soigia 12.10.16 02:16

@Merkur_CZ Urcite nedela! Mam ale par Ruskych kamaradu, obcas za nimi cestuji a moc dobre vim jak to tam funguje.
To o cem jsem psal je podivne chovani skupiny prodejcu z Ruska, kteri se specializuji na prodej Byredo a Tom Ford - viz muj druhy prispevek. Proste to o cem tu diskutuji vychazi z principu vic hlav vic vi, to je to proc sem ty prispevky davame jeste pred tim nezli hnani nasi uchylkou koupime neco „podezrele lakaveho.“
Vsem dekuji za rady…

michala333 12.10.16 16:47

@Eunika to je zaujímavé a znepokojúce zároveň…a dotaz : čo krabičky od tých flakónov, ako boli vypracované ?
keď už dali takú prácu a nejak napchali šmejd do origo flakonu..

Doteraz bola kúpa FAKE pomerne dosť jasná, ku príkladu, v júni dostal k narodkám jeden moj kamoš od frajerky VRAJ 8) Fahrenheit 100 vkové balenie, doniesol mi to ukázať a poradiť sa…
bol to očividný a úplne zjavný FAKE aj JEMU :think:
ofotila som si to, prikladám ako ukážku velmi :mrgreen: nepodarenej kopie, ani to nerozbaloval :,(
vraj mu to kúpila na bazosi :pocitac:
no blamáž :cert:
vrátili to, peniaze dostali - 30 Eur - ako i platila, ešteže tak :dance:

no ale o takomto ZLEPŠOVATEĽSKOM hnutí FAKE do origo flakonov na Ukrajine čítam prvý krát :pankac:

Merkur_CZ 12.10.16 21:35

@michala333

Díky za info. :) Je to síla..

Eunika 12.10.16 22:17
@michala333 píše:
@Eunika to je zaujímavé a znepokojúce zároveň…a dotaz : čo krabičky od tých flakónov, ako boli vypracované ?
keď už dali takú prácu a nejak napchali šmejd do origo flakonu..

Krabičky jsem do ruky nebrala, ale na první pohled nic podezřelého. Ještě jsem ani nenapsala, že to nebylo nikde na trhu, ale v klasické prodejně.

marranna 14.10.16 09:28

Dobrý den, potřebovala bych od těch zkušenějších poradit, zda nabízený parfém viz. foto je skutečně originál nebo ne. prodávající jej nabízí jen za 900,00 Kč,což se mi nezdá. Budu ráda za jakoukoli radu.
Děkuju.

soigia 14.10.16 10:25

@marranna Vsechno sedi, jen cena ne. Ale mezi lidmi toho beha docela dost.....

prokera 14.10.16 10:37

Myslím si, že je to reálné, pokud vůni nabízí věci neznalý člověk ;) .

Medojedka 14.10.16 10:40

@marranna Vypadá jako originál. Jen aby nebyla vůne již zkažená :think:

michala333 14.10.16 10:40

@marranna to je asi 50 vkové balenie, však ? cena je naozaj priaznivá , je to bez rozprašovača, flakon VINTAGE zo 70 tych rokov, teraz sa už dáva do iných flakonov a myslím, že už aj jemne reformulovaná :nevim:
aj keby bol obsah flakonu staršieho dáta, myslím, že to na kráse DIORELLY neuberá,
pozri si hodnotenia predajcu ak sú. a v popise má čo? nový/to asi nie/ alebo používaný /to skorej/ :P

Hermesfan 14.10.16 10:50

@marranna

takýchto fejkov sa predáva strašne veľa lebo je to splash a nie spray. Na druhej starne môžeš mať šťastie a môže to byť originál, to ale nezistíš kým to nevyskúšaš.

michala333 14.10.16 10:55

@Medojedka ja mám z roku 1979 miniatúrku dobre skladovanú a vôňa nie je skazená, vtedy sa vyrábalo zo špičkových najkvalitnejších ingrediencii, :think:
takže asi preto :dance:

Frankie 14.10.16 10:59

@marranna
Co přesně se Vám nezdá?
Jde a splash verzi značné historické hodnoty, ale zda je obsah v kondici nebo vyměněn, v jaké kondici, to na dálku nepoznáme.

soigia 14.10.16 11:15

@marranna At to rozsekneme. Osobne bych rekl, ze za ten risk to stoii.

Stránka:  « Předchozí 1 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 Další »
Váš příspěvek

Další témata z kategorie