Krem na ruce

Henri 7.1.15 17:50

@Roza
Jsem si ho dnes hned koupila, bude na me i na deti.

Verda2 8.1.15 15:58

@Slimek

Mohu za sebe doporučit toto:
http://www.parfemy-elnino.cz/…r-cream-hand

Z těch, co jsem měla, je na ruce nejúčinnější. Vadila mi jen ta bylinková vůně/nevůně. Někomu voní, mně tedy moc ne, ale je pravda, že víc mi ta vůně/nevůně vadila na tělovém mléku. Krém na ruce jsem používala jen na noc a ruce si vrněly blahem :)
Krém se za chvíli vsákne a ruce nejsou mastné. Koupila jsem ho na elninu kolem 280,– Kč.

MagnolieS 8.1.15 16:38

Dostala jsem šnečí korejský, asi je dobrý, jen mně nesedí ta parfemace divná :nevim:
Zatím mi už delší dobu vyhovuje tenhle od Ma Provence kupuju v Teta drogerii - franšíze.

Slimek 9.1.15 09:10

všem děkuji a postupně vyzkouším :kytka:

Roza 9.1.15 10:11

@Henri Paradoxně nejmladšímu dítěti (lehký exzém) vyhovuje spíš Exipial Lipolotio určený pro všechny věkové kategorie. E.Kids je poměrně novinka, chce to vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného. Jo, a exipial je možný získat na předpis od dětského lékaře, kožního, alergologa v případě indikace a pak je cena nižší, protože je částečně hrazen pojiš´tovnou.

Taky je výborná Lipobase z lékárny

Hodně krémů, zejména na ruce obsahuje mraky silikonů a podobných ucpávačů, ruce okamžitě vyhladí, ale neřeší problém a po umytí je na tom pokožka jako dřív.

Hermesfan 1.2.15 08:22

Jednoznačne Dermacol Gold Elixir, najlepší krém aký som mala. Je to konzistencia olej-krém, trochu tekutejšia, na rukách sa krásne leskne a vonia a ihneď sa vstrebe. Pokožka je jemnulinká a vyživená.

8-hour od AE je prílš mastný a smrdí, myslím že sa hodí na veľmi suché a popraskané ruky a na noc. Aspoň ja som ho tak používala.

Dalia 21.2.15 14:45

Včera jsem si koupila nový krém na ruce (viz foto) a spokojenost veliká!

AnnaBella 21.2.15 16:07

Já mám poslední dobou oblíbený Neutrogena Nordic Berry. Ošetří i extrémně vysušené ruce. Zatím mi nic jiného tak dobře nezabralo.

paty 21.2.15 16:18

Mně se hodně líbí tento

http://cz.oriflame.com/…detail.jhtml?…

Dalia 21.2.15 16:19

@AnnaBella Ten je skutečně hodně dobrý. Používám ho také.

AnnaBella 21.2.15 16:22

@Dalia je, já jsem zatím nic lepšího nenašla. Sice se snažím přejít na přírodní kosmetiku bez parabenů, silikonů, minerálních olejů a vazelíny, což zrovna tento krém nesplňuje, ale nedá se nic dělat, funguje a vyhovuje mi maximálně.

sharush 3.11.15 01:11

Weleda

ahoj, za sebe musím doporučit krémy od Weledy. Mám dlouhodobě problémy se suchou pokožkou, kůži na rukou mám často popraskanou, v zimě opravdu až podrážděnou a dělají se mi dokonce prasklinky, které dost nepříjemně bolí. Jediné, co mi zatím zabralo je tenhle krém http://www.lekarna.cz/…-rukou-50ml/, ale slyšela jsem od známých pozitivní ohlasy i na další krémy od téhle značky..Ruce po něm vydrží dlouho hebké a krém je opravdu příjemný :dance:

bambie5 14.10.16 08:58

Začíná mi zase období suchých rukou a můžu doporučit krém z dm od Balea a je to vůně limetky, citronu a vanilky.. uplně bych ho nejradši snědla:)

mimi 14.10.16 11:23

moj oblubeny krem, ktory mi „zachranuje“ ruky je akykolvek od loccitanne, su sice dost mastne, ale na moje ruky ako balzam. Tiez mam este rada od manufaktury s minerálmi z mrtveho mora, tem je tiez fajn.

Henri 14.10.16 17:07

@mimi
Ja jsem asi od L ´ Occitane vyzkousela nejaky spatny - nejhorsi krem, co jsem kdy mela. :mrgreen: Byl to nejaky s tresnovym kvetem, silena, ale opravdu treskuta parfemace, vytah po mne vonel jste za dve hodiny. Bylo mi z toho az spatne. Navic mastny nebyl vubec, mela jsem pocit vysusenych rukou a jeste na nem byly trpytky. 8o Uplna hruza, zlata Indulona, Nivea, Balea. Das konkretni tipy na ty mastne od L ´ Occitane?

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek