Krem na ruce

Verda2 15.10.16 12:50

Už jsem vyzkoušela spoustu krémů na ruce, levné, drahé, ale nejvíc mi sedí Kamill a Atrix. Manufaktura je fajn, krásně voní, ale ta hydratace je docela malá a v zimě mi nestačí. Ještě je dobrý Dermacol SOS, ale na Kamill a Atrix nedám dopustit :)

mimi 15.10.16 14:33

@Henri nuz viem, su parfemovanr az prilis. Mam ten s 20% maslom karite. Aj tento ma dost vyraznu parfemaciu, ale tak co uz.
Zas napriklad klasicka modra indulona je pre mna „smradlava pohroma“ spusta mi migrenu. Este mi svojho casu vyhovoval glycerinovy krem z avonu, ale tusim, ze zmenili zlozenie a uz nie je co byval. Co sa tyka kremov s rastlinnymi vytazkami-mozem zabudnut, ako silny alergik kremy s kamilkami musim obchadzat oblukom. Inak som testovac a skusam vsetko co mi pride pod (na) ruky. :mrgreen: ale tiez nemozem trblietky - tie susia az hroza.

John_Nw 16.10.16 15:27

Pro nezajem prispevek mazu.

Je to divne. Nekdo se na neco zepta a kdyz dostane odpovedi, vubec nereaguje. … Uz dlouho si kladu otazku, o cem toto forum je a zda ma vubec smysl mu venovat pozornost .

bambie5 21.9.17 08:55

Mám nejraději Dove vanilkový, krásně voní a rychle se vstřebá že nemám ruce po něm ani mastné :)

Mirika 27.2.18 10:17

V této zimě bohužel jediné co pomáhá je excipial. Extrémně mastný a jediné co aspoň trochu pomáhá. Bohužel se mi k tomu přidal ještě ekzém takže obyč krémy musí stranou :(

MagnolieS 27.2.18 12:14

@Mirika Excipial je fajn - na doma, ale vem rukavice na mastný ruce :think: také v práci nemohu pracovat s mastnýma rukama.

Já vyzkoušela na doporučení Baleu s 10% ureou na nohy.
Celkem fajn, ale vadí mi divná parfemace a žádná výživová hodnota, jen zjemnění co se rukou týká, na hohy úplně ok :-D
Mamce ta 10% bohužel rozežrala kůži na rukou :-( takže 5% spešl na ruce už ani nezkoušela.

Spíš bych potřebovala něco fakt účinného na kůžičky kolem nehtů na rukou.

Eunika 27.2.18 21:40

@MagnolieS
Pavlo, pokud nemůžeš narazit na opravdu dobrý krém na ruce, vyzkoušej některý krém z řady Dead Sea Minerals.
Poměr cena/kvalita … neuvěřitelný luxus, za ty peníze. Krémy mám vyzkoušené všechny, ruce si mažu několikrát denně, tuba krému vydrží opravdu na dlouho a mají nemastnou strukturu.
https://www.kosmetikahb.cz/…uce-a-nehty/

Hanka H 27.2.18 22:44

@MagnolieS Pavlo, vyloženě léčivé účinky má
https://www.drmax.cz/hemagel-5g - nanést na noc na problematická místa a za pár dní by to mělo být výrazně lepší. Stačí malé balení.
Ruce také pořád musím promazávat, ale mám dojem, že velkou část „vstřebá“ klávesnice. Vyzkoušela jsem všechno možné, drahé, laciné, a vlastně nejlepší zkušenost mám se starými dobrými - s Niveou a Marynou.

MagnolieS 28.2.18 13:58

@Eunika Díky moc :kytka: vůbec neznám tuhle kosmetiku, určitě něco vyberu a je mi sympatické, že u nich to konečně chlapi mají dražší :-D

@Hanka H Také děkuji :kytka: tak zhuntované ruce nemám, ale dobré vědět ;-)

rocky 28.2.18 23:42

@Eunika máš nějaký tip na neparfemovaný? Ráda bych vyzkoušela.
Měla jsem dobrou zkušenost s krémem na ruce Sensai, byl dobrý, dlouho vydržel, ale už jsem si ho nekoupila kvůli ceně. Už více něž rok používám Neutrogenu-neparfémovanou. Jsem s ní spokojená, ale chci zkusit ještě něco jiného bez parfemace. Mám ještě odzkoušenou 8.hod. péči od E.Arden, vůbec se mi nelíbil, ruce ulepený a byl silně aromatický, což mi vadilo. Také není špatný krém na ruce od Nivei - modrý 100 ml, v těhotenství mi trochu vadila jeho vůně, ale jinak byl na mé vysušené ruce super. Ještě od Weledy není špatný mandlový.

Eunika 1.3.18 10:37

@rocky
Bez parfemace není žádný z nich. Všechny mají jemnou parfemaci. Momentálně používám Rose a jemná vůně je cítit opravdu chvilenku, nic silného, nic rušivého. Silně aromatické mi také nevyhovují.

MagnolieS 3.3.18 12:36

Krém zatím čeká, ale protože jsem měla dnes cestu na Notino, koupila jsem si olej na kůžičku, zatím nemohu posoudit jak je účinný, ale štve mě ta kulička k aplikaci, preferovala bych štěteček :think:

Biely kvet 3.3.18 13:35

Ja používam momentálne krém z Lidlu zn. Cien Anti Age s vitamínom E. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a ruky sú po ňom jemné a vláčne. :srdce:
A kto má veľmi suché ruky, tak vyskúšajte zn. Avene, tá je naj…zo všetkých! Používam aj krém na tvár, lebo iný moja pleť netoleruje.

Aja 5.3.18 20:33

Nádherně se rozvoní na rukou Balea MED pH5,5, navíc krásně ruce zvláční a hydratuje, je můj oblíbený. Brala bych, kdyby existovala taková vůnička :palec:

Mirika 6.3.18 12:48

@MagnolieS To je fakt, to je tak na to napatlat pořádně před spaním :)

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek