Maliny a mandle

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Bambitka9mm 14.10.12 16:49

Ty urážky ti patří.Napůjčila sis tu peníze a ještě máš nervy odpinkávat ostatní…

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 16:52

ha, ha, to byl dobrý vtip, ten se Ti opravdu povedl, tu davovou psychozu tady způsobilo pár dam, kterým se to ostatní bojí říct a že chtěly odstoupit, tak jo.....a kvůli tomu nezalezu do nory, už kvůli tomu ne..

Člověk potřebuje 2 roky, aby se naučil mluvit a 60 let, aby se naučil držet jazyk za zuby. (F. Wagner)

• Nahlásit
Bambitka9mm 14.10.12 17:08

Poslyš…jdi s tím,víš kam…já vím,co jsi zač,tak nezaváděj řeč.Mně si nikdy neměla v úmyslu dát vůni.Už ta cena mi byla s podivem.Nejdříve jsi prodávala za 1450Kč-50ml a pak pro tebe nebyl problém,abych Ti nazpět poslala 2 odstřiky.Trvala jsi ještě na zaslání celé vůně na moji adresu,abych to rozdělila já.Chápu,chtěla jsi mě uchlácholit a taky patričně navnadit na velmi dobrý kup.Ostatně obě víme,že by se Ti o do 1450Kč nikdy nemohlo vrátit.Po mně jsi za 25ml chtěla kolik?560kč?Mno,byla jsem pako,a ty to s lidmi umíš,co?Manipulace je tvoje parketa.Končím.Nemá smysl ti něco psát.Už ti tu nikdo nevěří a nikdy nebude.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:15

Sama jsi mě pak oslovila, že máš za těchto podmínek zájem. Já jsem se po Tvém nezájmu nevnucovala Pavlo. Však mi nic nepiš. Kdo mi píše…píše…kdo mě nepíše, má asi důvod. Nebudu zpětně řešit náš neúspěšný obchod, za který jsem se řádně omluvila.Rozviřuješ tu polopravdy. Co je pro mne výhodné či ne, to musím posoudit sama.

• Nahlásit
barbucha 14.10.12 17:16

Holky, nereagujte na tu podvodnici.
Zjevně jí otrnulo, že ji (zatím) ještě nezatkli… a bude tady drze opruzovat, dokud nedostane ten ban - což, jak pevně doufám, nebude už dlouho trvat.
Nestojí ani za plivanec, natož pak za slovo.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:18

„Pamatujte si, že mlčení je někdy ta nejlepší odpověď“.

TY MĚ NEURAZÍŠ. S TEBOU JSEM NEOBCHODOVALA, TAK NEMÁM DŮVOD ANI ODPOVÍDAT NA NĚCO O ČEM NIC NEVÍŠ.

• Nahlásit
Bambitka9mm 14.10.12 17:19

Ty ses neomluvila!!!!!nelži!!!!…sama jsi do mě hučela,že vůně nemusí být,když měsíc dopředu nezaplatím.A vsadím se,že taková tu nejsem jediná.Vidina snadno ulovené vůně za pár peněz…Ty by jsi v bance měla skončit.Nemáš tam co dělat.Je dost možné,že i tam máš už nějaké problémy,o kterých vedení zatím neví.

• Nahlásit
Daisy.zlouky 14.10.12 17:19

@Malinka2011 budeš se divit, jsem naprosto spokojená ;) , jen nemám ráda, když někdo dělá z lidí blbce - jako ty tady a ještě tak hloupě, že je to jasné na první pohled. Proč se sem pořád cpeš, když ti musí být jasné, že tu o tebe nikdo nestojí? Neustále meleš o tom, jak se tu někdo někoho bojí - kolik ti je let?????? Ale strach tady byl, to ano - holky se bály o svoje peníze, které prý byly na tvém spořícím účtě :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
Camellia 14.10.12 17:20
@barbucha píše:
dokud nedostane ten ban

Právě před chvilkou jsem o to admina požádala.
Je to poprvé, co jsem někoho nahlásila, není mi to příjemné, ale tady je vidět, jak jeden člověk může ničit celý web…

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:22

To je Tvůj web Daisy.zlouky???? tak si mě nevšímej.Však já si Tě též nevšímám. Mně tu zajímají jiné věci než hašteření.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:24

Slušnost jste porušily Vy, Ty které se zde nejvíc a pravidelně ozýváte a zajímavé je, že jsme spolu nikdy neobchodovaly. Ban odmítám.

• Nahlásit
Bambitka9mm 14.10.12 17:25
@Malinka2011 píše:
To je Tvůj web Daisy.zlouky???? tak si mě nevšímej.Však já si Tě též nevšímám. Mně tu zajímají jiné věci než hašteření.

Máš to už pomotané.Já si do banky zítra zavolám.A povykládám si s ředitelem(ředitelkou)pobočky…já ti dám spořící účet ty fifleno!

• Nahlásit
holka hnědooká 14.10.12 17:26

@Camellia Jenže to by z ní Natália ty peníze už nedostala - a kdo ví, jestli je Natália poslední, kdo je zpátky nedostal…

• Nahlásit
Sasa 14.10.12 17:27

@Malinka2011
proboha, vzpamatuj se…napřed se fakt několikrát nadechni, než začneš psát o slušnosti! Zrovna ty!
Jo, a vím, neobchodovaly jsme spolu, ale právo na názor mám, jsem gramotná, vše jsem si dokázala přečíst :mrgreen: a udělat názor.
Pokud si myslíš, že to vše, co tu holky psaly, se nezakládá na pravě, tedy tě tu veřejně pomlouvaly, podej na ně trestní oznámení. Pomluva je trestná.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:34

Vím Sašo, řeším a právě proto už tady na sebe nenechám plivat. Já nejsem hádavý typ ale čeho je moc, toho je příliš.

„V tlupě má zbabělec odvahu, když zůstane sám, třese se strachy.“

• Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat