Maliny a mandle

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Daisy.zlouky 14.10.12 17:35
@Malinka2011 píše:
To je Tvůj web Daisy.zlouky???? tak si mě nevšímej.Však já si Tě též nevšímám. Mně tu zajímají jiné věci než hašteření.

To není, ale jeho úroveň, kterou ty špiníš, se mě dotýká. A tebe nezajímaly věci, ale peníze druhých, ovšem jen do té doby, než si musela začít vracet - to už poněkud vázne. A nevšímat si tě, když se klonuješ, to je dost těžké :zed:

• Nahlásit
barbucha 14.10.12 17:41
@Bambitka9mm píše:
Ty by jsi v bance měla skončit.Nemáš tam co dělat.Je dost možné,že i tam máš už nějaké problémy,o kterých vedení zatím neví.

Kozel zahradníkem! 8o
Ještě že mám účet jinde, člověk by se skoro začal bát.

• Nahlásit
Camellia 14.10.12 17:42

@holka hnědooká Já jen nevím, jak k navrácení peněz pomůže to, že Malinka zaneřádí svými plky celé fórum. Už se to rozlezlo do tří vláken. Já samozřejmě všem nešťastníkům přeju, aby se se svými penězi shledali, ale pokud vím, je k dispozici její mail i adresa.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:45

Prosím??????
Takže naposled, ač bych nemusela.
Nikomu jsem nic nenutila, upozorńovala jsem, že je ze zahraničí, ale ne přímo že bych já objednávala z domu přes web, datum přibližný plus mínus několik dní. Placeno dopředu. Protože kdo by mi v zahraničí kupoval vůně za své. A najednou schíza. Ano protáhlo se (mám doklad proč), ale já komunikovala se všemi, nikdy jsem se nikomu neodmlčela. Nebudu nikomu já sahat do svědomí, kdo mi zde šel po krku, pak mi psal do SZ a mejlíku, žádal vůni. Když mě někdo veřejně urazí, peníze dostal, neprodala jsem ji jemu ale jinam. Po přečtení toho co tady vytahovaly nezúčastněné pro mě bylo jednodušší vrátit peníze. A ty které dostaly, dostanou, ať se pochlubí samy, není to však jejich povinnost. Tento web to nenakazuje.Takže zklamání někdy plodí zlo. A to je vše, co jsem chtěla k mému prodeji napsat.

"V tlupě má zbabělec odvahu, když zůstane sám, třese se strachy.“

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:50

Bambitko Ty jsi asi ne š´tastná žena, viď. Je mi Tě líto. Protože to co tady prezentuješ, je víc než ubohé.

• Nahlásit
emilly82 14.10.12 17:52

Malinka, komunikovať s tebou cez SZ nemienim, svoj názor som si utvorila

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:54

V pořádku emilly82, jsou věci, které se nemusejí veřejně vypisovat.

• Nahlásit
barbucha 14.10.12 17:56
@Camellia píše:
@holka hnědooká Já jen nevím, jak k navrácení peněz pomůže to, že Malinka zaneřádí svými plky celé fórum. Už se to rozlezlo do tří vláken. Já samozřejmě všem nešťastníkům přeju, aby se se svými penězi shledali, ale pokud vím, je k dispozici její mail i adresa.

Přesně tak. Dokonce několik adres. A jak už víme, stejně nejúspěšnější (t.j. nejrychlejší) postup byla ohlášená osobní návštěva. Jelikož se doma nemusí zrovna zdržovat, radila bych posledním věřitelům, kteří se po dobrém nemohou domoci svých peněz, návštěvu v zaměstnání. Proces by to mohlo výrazně urychlit.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 17:59

Je vidět, že Tvé informace nejsou aktuální Bárb, nebo jak Tě nazývají, v mých SZ i jinak. Tak hlavně že máš o čem psát. Možná se nudíš. Nemáš do čeho píchnout. Ani bych se nedivila, kdybys ten dopis mně psala Ty. No uvidíme.

• Nahlásit
Malinka2011 14.10.12 18:00

pro dnešek se odmlčuji, snad Vám vyjde čas i na parfémy, neboť tento web je o vůních, ne o zlobě a šikaně :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
Fleur 14.10.12 18:04

@Malinka2011 , ano, s tím souhlasím a měla by ses zde odmlčet již navždy, abychom se opět mohly nerušeně věnovat parfémům a nikoli podvodům a lžím.

• Nahlásit
Medojedka 14.10.12 18:27
@Malinka2011 píše:
A ty které dostaly, dostanou, ať se pochlubí samy, není to však jejich povinnost. Tento web to nenakazuje.Takže zklamání někdy plodí zlo. A to je vše, co jsem chtěla k mému prodeji napsat."V tlupě má zbabělec odvahu, když zůstane sám, třese se strachy.“

A ty se bojí… :roll: že je hyperaktivní osazenstvo (hlavně ty nezúčastněné - závist je mrcha, co?) zakousne :evil: Proto spousta Aromaček z celého fóra Arome využívá jen inzerci a SZ :!

• Nahlásit
Alena 14.10.12 18:32

jak „ban odmítám“ ?!?!? ban se uděluje, nikdo se ptát nebude, zda chceš či nechceš :? máš jediné štěstí, že jsou zatím admini asi zaneprázdněni, jinak už měl dávno být!!

• Nahlásit
Bambitka9mm 14.10.12 18:39

Jsem nešťastná,že tu je někdo,jako jsi Ty.Co nám je do toho,že komunikuješ,když neodpovídáš celou dobu na přímé dotazy?!!!…nejdřív vůně dorazily,pak zase ne,nemoc,balíky jsou na poště,pak je nemá kdo odeslat,reklamace rozbitého balíku…velmi opožděné vratky atd.To je čí ostuda?Je to tvá ostuda!

• Nahlásit
Daisy.zlouky 14.10.12 18:52

@Alena čeká se, až uhradí vše, co dluží, pak snad bude klid.......

• Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat