Mýdla

Ronna 17.03.11 12:49

Mýdla

Zaslouží si svoje vlákno.
Kde koupit levně Nesti Dante? A někdo z Brna nevíte, nemají je někde v centru?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Sissinka 17.03.11 15:42

Ronno, tys mě předběhla, zrovna včera jsem přemýšlela, že tohle vlákno založím 8) A Nesti Dante taky zbožňuju :whistle: Ale jejich koupě je jaksi problematická, v Plzni jsem je snad viděla jen na „vánočním trhu“ na náměstí Republiky. Pak je mají v Sušici v jednom krámku na náměstí a pak jsem na ně narazila v Benešově v obchodě s takovýma různýma dárkovýma předmětama… Jinak nikde nic! Na internetu je koupíš, ale to jsem ještě nezkoušela. Kdo nám poradí, kde by se daly tyhle mýdla sehnat?

mihapiha 17.03.11 19:59

A čím jsou tyto mýdla odlišná od ostatních běžných ze supermarketu?

estelle 17.03.11 20:26

Ty jo, čo to máš za /asi novú/ ikonku? Bavím sa na nej. :lol:

Marianna 17.03.11 21:07

Taky by mě zajímalo, čím jsou tahle mýdla výjmečná. Já zatím používám jen sprcháče, klasické mýdla mě dost vysušují a „stahují“ nebo jak bych to napsala. Sprchové gely nemám žádné speciální, používám všechny, co máme doma a že jich máme. Snad ještě zásoby od min. vánoc. :roll: Ten můj je zas jen na mýdla, takže na mě zbydou i ty jeho pánské, kterými ho obdarovávají příbuzní.

Tak na trzích na nám. Republiky, jo? To se tam budu muset zajít příště podívat, až zas bude nějakýho toho svatýho. Předpokládám, že nejblíž jsou ty velikonoční. :wink:

estelle 17.03.11 21:29

Neviem porovnat ostatné naturálne mydlá, ale po skúsenostiach s olivovými mydlami bez parfumácie a konzervantov - sa asi na ne zameriam viac.
Ja mám skúsenost len s olivovými prírodnými mydlami - nestahujú pokožku, naopak zostáva vláčna, príjemná a jemná na dotyk - až tak, že potom nepotrebujem používat telové mlieko. Spokojnost nadmieru.

mihapiha 17.03.11 22:15

Taky mě klasická mýdla dost vysušují a stahují, svého času jsem používala sprchové oleje, ted momentálně Dově, těl. mléko si dávám občas, jsem na to dost líná. Ty olivové přírodní mýdla teda slibují hydrataci, nevysušují, takže bych to mohla zkusit. Oblídla jsem pár internetovýcobchodů a nabídka je různa od 23Kč až přes 100Kč. Tak uvidím třeba něco koupím. Mám doma jen olivové od alverde,ale asi moc olivové nebude… Chce to něco víc olivovějšího. Ještě mě napadlo,zda Doliva nedělá i tuhá mýdla.

Tigra 17.03.11 23:13

Urtekram dělá tuhá mýdla - vynikající! http://www.urtekram.cz/

Tigra 17.03.11 23:17

A mají i olivové: http://biomarket.inshop.cz/inshop/kosme … g-bio.html

Já si kupuju kulaté levandulové, růžové a dětské.

Marianna 17.03.11 23:18
mihapiha píše: … zda Doliva nedělá i tuhá mýdla.

Zřejmě ne, na jejich stránkách v nabídce nejsou. Jen sprchové gely.

Tigra 17.03.11 23:21

Ale ty olivová mýdla jsou docela běžný sortiment ve Zdravíčkách - já to moc nesleduju, mám Urtekram, takže přesně nevím, ale řekla bych, že v nějakém větším obchodě by se jich našlo víc…

Tigra 17.03.11 23:34

Jů! To je teda gestalt - koukám na vůně a vyskočilo na mne: http://www.parfemy-exclusive.sk/inshop/ … hop_NF.asp

Ronna 18.03.11 14:50

Nesti Dante mají široký výběr ovocných a květinových, která krásně voní.
To olivové turecké, které jsem už zmiňovala bylo skvělé.
Doufám, že Jitka sem něco napíše.

Sissinka 18.03.11 15:33

Přesně tak, ta mýdla krásně intenzivně voní, ještě když jsou zabalená v obalu, provoní skříň s prádlem, že je mi líto je vybalit z papíru a začít používat! Zvláště toto je úžasné, taková jakoby pánská čistá vůně: http://www.jezkovyvoci.eu/cs/hlavni-odd … ItemIdx=26

Dále jsem měla tyhle ještě tyhle: http://www.jezkovyvoci.eu/cs/hlavni-odd … ?ItemIdx=0

http://www.jezkovyvoci.eu/cs/hlavni-odd … ?ItemIdx=6

http://www.jezkovyvoci.eu/cs/hlavni-odd … ?ItemIdx=8

Nějaké to olivové mýdlo mě hodně láká, že by nevysušovalo, ale krásně zjemnilo kůži. Mám totiž problém s citlivou a suchou kůží teď v zimě a taky vlivem chlorovaný vody :roll: Vyhovuje mi neparfemovaný sprcháč z dmka. Výše uvedenýma mýdlama myju pouze záda a dekolt, krásně pak provoní kůži :whistle:

Ale pište sem o jakýchkoli mýdlech, které máte rády, nejen Nesti Dante, uvítám jakékoli typy, já jsem na ty mejdla prostě ujetá 8)

Ronna 18.03.11 16:59

Měli jste někdy někdo tohle:
http://www.suzannedekor.cz/…ejem-hammam/

Na té stránce mají zajímavé věci, např.:
http://www.suzannedekor.cz/…lety-100-gr/

Nebo mýdla ze Sýrie:
http://www.suzannedekor.cz/…-mydla-alep/

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama