Nástěnka (hromadné vzkazy)

Biely kvet 18.8.21 13:51
John_Nw 18.8.21 15:59
@Rosa N. píše:
Přijde mi úsměvná snaha o rozviřovávání konspirací o tom, že to někdo vymazal, aniž by se třeba zeptal autorky příspěvku.

:palec: :palec: :palec: Tomu říkám nachytat někoho při nelogickém uvažování. :palec: :palec: :palec: :rose:

lilithc 18.8.21 19:09

@Biely kvet Vtipný článek.Kdo ale mohl vyplodit slova,že tyto vůně jsou vhodné pro pracující ženy a všech těch,které si nemohou originál pořídit? Dotyčná autorka žije mimo realitu.

Hanka H 18.8.21 19:30

@lilithc Dotyčná autorka slov o „pracující ženě“ je reprezentativní vzorek :lol: !

@lilithc píše:
@Biely kvet Vtipný článek.Kdo ale mohl vyplodit slova,že tyto vůně jsou vhodné pro pracující ženy a všech těch,které si nemohou originál pořídit? Dotyčná autorka žije mimo realitu.

Mně přijde spíš dost podlé umístit pomlouvačný článek na vlastní blog, kde se pomlouvaní nemůžou bránit. Co to je za ekl způsoby?

A důvod takového článku? Autorka si potřebuje poléčit sebevědomí? To má tedy dost velký komplex… obzvláště když má sama máslo na hlavě, co se týká reklamních článků a propagace čehokoliv za peníze.

BTW - vy jste vůbec nepochopily, že tam vysmívá i vás - čtenářky Arome?

Příspěvek upraven 18.08.21 v 19:33

@Hanka H píše:
@lilithc Dotyčná autorka slov o „pracující ženě“ je reprezentativní vzorek :lol: !

Nojo, to chce dobře se vdát!

lilithc 18.8.21 20:24

@frangipani_romana Já vidím rozdíl mezi členem Arome a jen čtenářem Arome, i když i člen samozřejmě může může být čtenářem. :-) Velmi krtitickým.Tím chci říct,že nemám pocit,že by se mi někdo vysmíval.
A na to aby si žena koupila originál parfém se nemusí dobře vdát, ani nemusí mít nadstandardní příjmy. :-)

@lilithc píše:
@frangipani_romana Já vidím rozdíl mezi členem Arome a jen čtenářem Arome, i když i člen samozřejmě může může být čtenářem. :-) Velmi krtitickým.Tím chci říct,že nemám pocit,že by se mi někdo vysmíval.
A na to aby si žena koupila originál parfém se nemusí dobře vdát, ani nemusí mít nadstandardní příjmy. :-)

Nemluvím o tom placeném článku tady. Ten je neutrální, reklama, slova za peníze. Nezájem.
Mluvím o tom druhém, pomlouvačném, plném zla a komplexů.

lilithc 18.8.21 20:44

@frangipani_romana Reagovala jsem na tento článek.https://snidanevparfumerii.wordpress.com/2021/08/15/ado-ty-to-vidis/ na která dala odkaz @Biely kvet

O jiném tady zmínka nebyla.Nebo mi něco uteklo?

Hanka H 18.8.21 22:25

@frangipani_romana @lilithc Už jsem to zmiňovala při první vlně věnované tomuto článku. JE tam jistá škodolibost :pudl: , kam to arome dopracovalo, a NENÍ :pudl: tam znát, že by nás, zde přebývající, neházela do jednoho pytle s autorkou onoho dehonestovaného elborátu o „vůních pro řádně pracující ženy“ - to je fakt slovník, to by jeden nevěřil, že je něco takového počátkem jedenadvacátého století ještě možné. :lol:

No, každopádně jsem zjistila jednu užitečnou a překvapivou věc: lidi věří reklamě a nejsou schopní odhalit placený článek, i když jsou ve známém prostředí.
A pak někomu vyvracejte, že letadla DHL nepráškují covid… :-D

Nelly 918 18.8.21 22:48

@lilithc vnímám to stejně. Necítím z článku, že by autorka útočila na nás, spíš na Arome redakci a s tím se ztotožňuji.

lilithc 19.8.21 12:01

@Nelly 918 Já jsem ten článek četla od včerejška asi desetkrát a také nevnímám nic proti nám ale jen kritiku Arome.A nejvíce diskutovaná slova jsou citací z reklamy. „Myslím si, že Krásné vůně jsou alternativou všech studentek, pracujících žen a všech těch, které si prostě „originální“ parfém nemohou dovolit.“

Magnolie1 19.8.21 12:58

@Nelly 918 sama autorka je členkou Arome, tak to by pak bylo tak nějak kontraproduktivní :lol:

Barbberry 19.8.21 12:59

Nevidím tu vôbec útok na členov Arome ale skôr vystihla ako to tu je. :-)
Spraviť z dobre rozbehnutého webu s potenciálom náučne populárnej (Ó, áno áno, to sa mi páčilo. Preto som sem začala chodiť.) literatúry :unicorn: :nail: :lipstick: Bravíčko :strawberry: :relax: :pudl: . Odignorovať dobre myslené pripomienky komunity a zamerať sa na nechcem povedať jednoduchšiu cieľovú skupinu ale pri všetkej úcte - poviem to. Človek až žasne. To je kumšt !

Stránka:  « Předchozí 1 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 Další »
Váš příspěvek