Nástěnka (hromadné vzkazy)

@Magnolie1 Jakože tady má registraci, jo? A kdy naposledy se tady aktivně účastnila zlepšování úrovně? Sama vám to tam píše, že Arome je dnes web pro puberťačky…

Biely kvet 19.8.21 16:28
@lilithc píše:
@Nelly 918 Já jsem ten článek četla od včerejška asi desetkrát a také nevnímám nic proti nám ale jen kritiku Arome.A nejvíce diskutovaná slova jsou citací z reklamy. „Myslím si, že Krásné vůně jsou alternativou všech studentek, pracujících žen a všech těch, které si prostě „originální“ parfém nemohou dovolit.“

Ja som to tiež takto nejak pochopila. :-)

Biely kvet 19.8.21 16:29
@Barbberry píše:
Nevidím tu vôbec útok na členov Arome ale skôr vystihla ako to tu je. :-)
Spraviť z dobre rozbehnutého webu s potenciálom náučne populárnej (Ó, áno áno, to sa mi páčilo. Preto som sem začala chodiť.) literatúry :unicorn: :nail: :lipstick: Bravíčko :strawberry: :relax: :pudl: . Odignorovať dobre myslené pripomienky komunity a zamerať sa na nechcem povedať jednoduchšiu cieľovú skupinu ale pri všetkej úcte - poviem to. Človek až žasne. To je kumšt !
:palec: :rose:

Tak nenapsala nic, co by tady v diskusi na Arome nepadlo už dřív. Jen to tady čte a opsala nejčastější nadávky a přidala k tomu trochu osobního jedu a komplexů.
Takže mne udivuje, jak vás to najednou vzrušilo - jakože když to napíše někdo zvenku, kdo sem už dávno nechodí, nemá to tu rád, neví, jak to tady chodí - tak je to najednou větší pravda? A ani vám nevadí, že vás - ani ne mezi řádky, ale explicitně - urazí? Vy si fakt myslíte, že je na vaší straně?

A když je to taková chápající členka, tak je divné, že se nepřipojí a neobhájí to tady, jak to vlastně myslela?

Ona samozřejmě na blogu vidí, že ten odkaz tady v té diskusi je, takže sem kouká, hltá to tady…a ani slovíčko, aby napsala, jak to tedy s váma kamarádkama má? Proč vám napsala tu urážku o puberťačkách? :think:

Hanka H 19.8.21 18:33

Já bych tuto diskuzi odpískala. To, co se stalo onoho památného květnového roku léta Páně 2017 :pudl: , opravdu není naše chyba, a že došlo k poklesu úrovně webu i tím pádem i jeho prestiže, je neoddiskutovatelné. Článek na onom parfémovém webu vnímám částečně jako konfrontační, ale nemíním se už tím víc zabývat. Jdu dopsat recenzi.
:hug: :rose: :wine:

MagnolieS 19.8.21 19:05

@Hanka H No to je škoda, odskakuju si sem v pauzách mezi uklízením Augiášova chlívu, kterému familiérně říkáme „dětský pokoj“ a dost jsem se u toho tady odreagovala.

Hanka H 19.8.21 19:10

@frangipani_romana Pouč se z dějin a vezmi na to hadici! :-D

@Hanka H Lego plave?

Hanka H 19.8.21 19:30

@frangipani_romana Plave - než se potopí! ;-)

Rosa N. 26.8.21 08:47

Myslite, že by z lega bylo možný postavit lodičku, která by se udržela na hladině?

Magnolie1 26.8.21 15:21

@Rosa N. pokud bude mít plachtu :lol: :srdce:

Lucinela 26.8.21 22:21

Ať už je to myšleno jakkoli, mrzí mě to, protože s @dzona jsem tady vedla diskuzi o parfému Pohadka (Ys.Uzac).
Myslím si, že je tady teď tak poklidno, snad jen fakt bychom mohly/i více psát, co jsme zkoušely, stačí i postřehy. Jaké si to uděláme, takové to máme ;-) .

Magnolie1 27.8.21 07:49

@Lucinela svatá pravda, myslím, že z převážné části je to opravdu jen a jen na náss :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 Další »
Váš příspěvek