Nástěnka (hromadné vzkazy)

Micky_F 1.1.22 00:49

Ať rok 2022 stojí za to :wine: :srdce:

Hanka H 1.1.22 00:52

Šťastný, veselý, voňavý a hlavně zdravý rok 2022! :wine: :unicorn: :dance: :srdce: :rose:

Renusatko 1.1.22 23:50

Přidávám se s přáním krásného roku pro všechny. Ať je lepší než ten předchozí :srdce:

Lucinela 2.1.22 14:38

já si dovoluji přidat se s přáním lepšího roku 2022 pro všechny přátele vůní. Všem pevné zdraví, lásku, voňavé sny a splněná přání :wine: :rose: :kytka:

Zdena 3.1.22 08:39

Dovoluji se také přidat k přání, všechno nejlepší hodně zdraví, lásky a krásné vůně všem v roce 2022 :srdce:

:kytka: Dámy, nemůžu sem, tak píšu teď denně „Parfémové příběhy“ na instagramu: https://www.instagram.com/…emovepribehy

Holky, kluci,
všichni, co jste se zapojili do Fiflen!

Mám pro vás DOPIS Z KOSTOMLAT, přečtětet si ho, jsem si jistá, že vám udělá radost (a to všichni potřebujeme): https://frangipani.cz/…lat-pro-vas/

A taky video z předání: https://youtu.be/gI3Xr6ED-P4

Užijte si to. :)

hatifnat 17.1.22 18:51

@frangipani_romana
:rose: :rose: :rose:
Prosím šel by ten dopis poslat do sz? Chtěla jsem ho stáhnout a on se rozpůlil.

@hatifnat Hm…zkusim rovnou sem, ale asi to nepude, aby to bylo citelné. Mám ho v PDF, když mi pošleš do SZ mail, tak ho přepošlu. :)

JÉ, MNĚ BĚŽÍ AROME, AHOJTE!! :inlove: :rose: :unicorn:

JosefKamil 17.1.22 20:37

@frangipani_romana
Ne že bych ti do toho chtěl kecat, ale proč jsi jela po dálnici tak daleko a neuhla už na Velemín?

@JosefKamil Protože mi to řeklo auto, šak slyšíš to, ne? Je umíněnější, než já a když neposlechnu, posílá na mne hlášení do servisu, ludra, a pak mi volají a vyslýchají mne. 8-) To nejde vyhrát.

Ale nevím proč, buď jsem zapomněla odbočit, anebo mne tam vedly obě navigace, měla jsem puštěný i Waze (to je zase ten Boy George :-D ) a možná byla nehoda nebo uzávěrka, nevím. Já nevím, já u toho nepřemýšlím, prostě jedu, kam mi někdo říká.

Což se mi nedávno nevyplatilo, spěchala jsem do Brna a chtěla jsem se ještě zastavit v Martinicích, tak přibližně vím, kde jsou, šupla jsem to u benzinky do navigace a tradá… já tam občas jezdím, takže se mi to okolí cestou moc nepozdávalo, dokonce mne i napadlo, že jsem na sjezdu z dálnice měla jet na druhou stranu, ale kilometry seděly, navigace se tvářila přesvědčivě…dojela jsem do Martinic, úplně jiné místo, čumím na to…tak jsem si otevřela mapu, mne by tedy v životě nenapadlo, že na stejném sjezdu z dálnice, stejně daleko od dálnice, jsou dvoje Martinice, akorát že jedny vlevo a jedny vpravo. :D

hatifnat 18.1.22 21:01

@frangipani_romana
:palec:
Dekuju moc, takhle mi to jde Stáhnout, vytisknu to těm svým sběratelkám.

Ten nákres výše je super :lol:

JosefKamil 19.1.22 11:07

@frangipani_romana
Jasně, :-) Já ti nechtěl nic vytýkat, chraň bůh. Jen že to tam znám a jel bych kratší cestou. Spoléhání jen na navigaci dokáže někdy udělat pěknou neplechu.

@JosefKamil Ó, já se neurážím. :) Já to tam taky docela znám, čtyři roky jsem tam jezdila do hokny, panebože, dneska se mi z home office zdá neuvěřitelné, že to po mně někdo chtěl… 8-O

Stránka:  « Předchozí 1 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 Další »
Váš příspěvek