Nástěnka (hromadné vzkazy)

MagnolieS 29.7.22 11:01

@frangipani_romana Soukromo, kdo je tam správce?

@MagnolieS @MagnolieS

Všichni Frangipáni, už jste všichni poschvalobani

A čumím, kdo najednou kliká na odkazy, jak kde o kšeft, jdou city stranou, co? Kde jsou zásady, děvčata?:laughing:

MagnolieS 29.7.22 12:17

@frangipani_romana To je radosti na Starém Bělidle co? :lol:
Nevíš kam s tím, valíš to sem a pak máš škodolibou radost, nechápu??? :nevim:
Jinak nechci starobky, které nemohu opakovat a sběratelka nejsem, malinko se mnou cukla Sisley, i když paní chce zatím „jen poradit“ 8-)

@MagnolieS

Že nevím kam s tím? :laughing: Mně je fakt srdečně jedno, komu to paní prodá, netuším kdo to je, a sem to davam proto, že by se vám to asi líbilo, tak ať o tom víte první. Vzhledem k tomu, že se tady pořád pláče po starých vunich, tak je škoda, ať to koupí někdo jiný. Nepochybuji, že to bez problémů prodá někde jinde.

Moje poznámka patřila těm, kdo prohlašují, že na moje odkazy nikdy neklikaji - tak mne to rozesmalo, jak děcka ve školce, s tebou se už nikdy kamarádit nebudu…ale jak se rozdávají žvýkačky, tak hrdost leží odhozená na pískovišti… :D

Nikomu jinému, všichni jste zváni, samozřejmě. Pokud se to někoho dotklo, tak se omlouvám. :rose:

MagnolieS 29.7.22 14:09

@frangipani_romana Ok, já po ni nakonec hrábla, paní čeká na další nabídky, pokud mě někdo přeplatí mám smůlu :-? a hroutit se z toho nebudu :dance: a v robotě klikám na vše co tu kde najdu, doma na to čas nemám.

@MagnolieS A dyt to vůbec nebylo na vás…držím palce, paní tam rozjela dražbu, co? :)

MagnolieS 29.7.22 16:21
@MagnolieS píše:
@frangipani_romana Už řádí na Vinted https://www.vinted.cz/…32-dorina356

Dobře to nacenila, to jsem zvědavá na ten fičàk. 8-)

MagnolieS 29.7.22 18:11

@frangipani_romana Myslím, že pofičí z kopca dolů 8-) a ty kecy kolem TH, proč?
Tak bud bednu dostala, nebo to koupila?? Úplně se mi zprotivila :-?
No uvidíme, kdo chce moc, nemá nic … :pudl:

@MagnolieS No, paní se toho nebojí :-D Si asi představuje, že dostala krabici parfémů a koupi si za to auto :laughing: toho Gucciho už prodala? A za kolik? Za 30 tisíc? :

mmaat 1.8.22 15:19
@frangipani_romana píše:
Dobře to nacenila, to jsem zvědavá na ten fičàk. 8-)

Já tam u ní nic nevidím… že by už všechno prodala?

@mmaat Nějaký milionář?

mmaat 1.8.22 17:09

@frangipani_romana Za kolik co měla?

MagnolieS 4.8.22 15:15

@mmaat Já myslím, že to jen stáhla, jestli se proklikala až sem.
Hilfígra měla za 7 tis, Sisley limitku 5 tis. další nevím a teda nikde nic, ticho po pěšině :think:

mmaat 4.8.22 17:57

@MagnolieS Fíha, to jsou ceny. :oops:

Stránka:  « Předchozí 1 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 Další »
Váš příspěvek