Nenáviděný Avon a Oriflame?

MagnolieS 27.10.18 19:01

@Kjitka
Jituš, dostala jsem tenhle zázrak na vyzkoušení MISSION nevíš něco více k tomu?
Píšou že > nejprodávanější výrobky v Japonsku, prodá se 1 kus každé 2 minuty

asi budu kosmetická kritička :pudl: :lol:

On Avon dostal nějakou nobelovku za něco? :think:

Frankie 27.10.18 19:34

AVON

(doposud vyšlo)

Luminata
Little Black Dress Weekend
Far Away Rebel
My Attitude
Perceive Soul for Her
Luck Limitless for Her (Eau de Parfum)
Eve - Confidence
Life Colour for Him by Kenzo Takada
Segno
Musk Titanium
Little Black Dress Party
Luck Limitless for Her (Perfumed Body Spray)
V for Victory
Luck Limitless for Him
Peace & Love Attitude
Eau de Bouquet
Velvet
Far Away Soleil
Perceive Soul for Him
Black Suede Intense
Incandessence Lotus
Eve - Elegance
Eve - Alluring
Life Colour for Her by Kenzo Takada

@Kjitka - mám to všechno?

Příspěvek upraven 27.10.18 v 19:47

Frankie 27.10.18 19:40

ORIFLAME

(doposud vyšlo)

On the Edge
Elvie Summer Joy
Soul Focus
Live In Colour
Miss Giordani Intense
Possess The Secret
VIP Club Ibiza
Leader
Men's Collection - Intense Oud
Love Potion - So Tempting
Venture Power
Lucia Bright Aura
Friends World for Her
Women's Collection - Mysterial Oud
Mister Giordani
Miss Yes to Love
Eclat Mon Parfum
Possess The Secret Man

MagnolieS 28.10.18 10:49
Frankie 04.02.19 10:12

Avon: Little Black Dress Celebrate (2018)
dámská
Fragrance Notes
Lemon, Jasmine, Sandalwood

Kontrola 04. 02. 2019.

Frankie 04.02.19 10:21

Avon: Haiku Limited Edition (2018)
dámská
Limitovaná edice
Fragrance Notes
Jasmine, Lily, Citric notes

Kontrola 04. 02. 2019.

Frankie 04.02.19 10:26

AVON

(v roce 2018 vyšlo)

Luminata
Little Black Dress Weekend
Far Away Rebel
My Attitude
Perceive Soul for Her
Luck Limitless for Her (Eau de Parfum)
Eve - Confidence
Life Colour for Him by Kenzo Takada
Segno
Musk Titanium
Little Black Dress Party
Luck Limitless for Her (Perfumed Body Spray)
V for Victory
Luck Limitless for Him
Peace & Love Attitude
Eau de Bouquet
Velvet
Far Away Soleil
Perceive Soul for Him
Black Suede Intense
Incandessence Lotus
Eve - Elegance
Eve - Alluring
Life Colour for Her by Kenzo Takada
Little Black Dress Celebrate
Haiku Limited Edition

chimaera 05.02.19 05:39

@MagnolieS ad Mission – mám takový kašel, že nemůžu spát. Zaujalo mě to a dívala jsem se na složení - třeba krém Y - jediných 6 zajímavějších složek z 31 se krčí až úplně vzadu, až za konzervantem. A také za vitamínem E, kterého se do kosmetiky přidává maximálně 0,5%, v tomhle případě spíš méně, bude tam jako další konzervant (fungující minimum je 0,02%). Zbytek je klasická avonovská voda s glycerínem a nejrůznější rozpouštědla, emolienty a emulganty (a silikony), zkrátka (jen) to, co dělá krém použitelný, roztíratelný a příjemný (taky levný). Dobrá, trochu hydratace a změkčení, silikony zamakají na zdánlivě hebké pleti.
Proč bych, pro pána Jána, za tohle měla dávat za 30 g tohohle tisícovku, když za tu cenu můžu mít nějaký opravdový poklad korejské kosmetiky, případně i dva, nadupané od shora dolů účinnými látkami?

Ta slavná emulze je na tom o fous lépe, opravdu bude díky nejrůznějším (také levným) chemikáliím odvozeným z palmového a sojového oleje hydratovat, ale proč je hned na pátém místě hydroxid draselný? Vždyť to v té koncentraci může být taky nebezpečné? Jak se to shodne s kyselým pH pleti? Aha, hned dvě místa za ním je kyselina laurová, reakce těchto dvou složek se používá při průmyslovém vaření mýdla. Škrtněte obě zároveň a dosaďte si mýdlo – ale co to, tyrkn, dělá v hydratační emulzi? Chci na pleti levné mýdlo, které nesmývám? A hned kousek dál dva tenzidy, které slouží běžně jako přídavek do šamponů, čistidel pleti, mýdel nebo zubních past – proč? Konzervantem se opět dostáváme pod jedno procento , nacházím další tenzid, který má dělat jemnou pěnu a jdu se podívat na složení Mission čističe, jestli v popiscích neujela někomu ruka. Ujela, takže tady se pravdu nedozvíme. (Pardon, už se mi to nechce mazat.)

Ale podle složení krému, kde se tato „hloubkově hydratační řada založená na výtažku z fermentovaných kvasnic“ může pochlubit hlavní hvězdou zastoupenou ve složení méně než jedním procentem (není to klamavá reklama, když se ukáže, že základ je v množství nepatrném?), to taky asi nebude až taková sláva. Jen pro srovnání – když už se v korejské kosmetice (japonskou skoro neznám, tam nemůžu sloužit) ohánějí výtažkem z fermentovaných kvasnic, ve výrobku je ho 80 – 95%. A to jsem si myslela, jaký jsem hýřil, když za stejné množství jako emulze u Avonu dám při koupi Missha First Essence sedm stovek:) Ale tam je složení úplně o něčem jiném!

Zlobí mě - když už se přiživují na boomu korejsko-japonské kosmetiky - že to dělají tak „klamavě“.

P.S.: ta Nobelovka – píší, že se inspirovali. S tou inspirací je to těžké – můžu se při tvorbě výtvarného díla inspirovat Monou Lisou, ale to nic nevypoví o tom, jaká bude kvalita toho díla (ani o tom, že to zbastlím z plechovek od konzerv).

Biely kvet 05.02.19 08:36

@chimaera .....napísala si to super! :palec: S tým kašľom sme na tom rovnako.

MagnolieS 05.02.19 09:35

@chimaera Leočko, jsi úžasná :-* jinak také mě kašel skolil, budím celé patro, trápím se a cítím se jak po bičování, ani mé oblíbené trio cibule, med, citrón nezabralo :-(

Co se Mission týká, ještě jsem nevyzkoušela, spotřebovávala jsem své produkty a můj TOP je momentálně Moringový olej :srdce:
Nedávno se mě AvonLady na to ptala, já ji slíbila, že brzy, tipuju, že vzorky na 3 - 5 použití snad vyjdou a mohu Ti je klidně poslat na zkoušku :hug: já jsem na tohle lempl bohužel :think:

Nenakupuji Avon často, mám oblíbenej jeden dva laky na nehty kvůli barvy + olejovou sušičku, asi 2-3 rtěnky, levandulovou řadu na nohy a z pletové kosmetiky vůbec nic.

chimaera 06.02.19 09:54

@Biely kvet @MagnolieS To je zas nějaká hnusná epidemie, že? U nás to má taky kdekdo :think: Protože ještě kojím, nemůžu na ten hnusný kašel nic moc brát, tak jsem na majoránkovo-cibulovém čaji a jitrocelovém sirupu a plížím se okolo bez energie jak z hrobu vykopaná lemra. Ale dneska mě pídě nechalo aspoň trochu vyspat - to je vám taková změna:)

Já Avon taky mívala ráda, řada Planet Spa je hezky parfémovaná, šplhli si u mě, že na pěnu do koupele s fialkou dali opravdu obrázek fialek (to rozhodně není pravidlem), rtěnky nebo řasenky nebývají špatné, s levnými krémy tak nějak člověk čeká, že to nebude žádný zázrak, to těch dražších jsem neměla důvod šťourat, protože mě nijak nezaujaly… ale odvolávat se na japonskou kosmetiku a výtažek s fermentovaných kvasnic a dělat si z lidí dobrý den tím, že namíchají obvyklý chemický koktejl, který toho výtažku obsahuje skoro homeopatické množství - to už je skoro výsměch, to se mi nelíbí:(

@MagnolieS moc děkuji :hug: , ale ze vzorečku se stejně jeden moc nedozví. Ono to může být uživatelsky příjemné, o to nic, bude se to dobře roztírat, dobře vsakovat, i nějaká ta hydratace se dostaví - ale proč by s tím jeden ztrácel čas, když nic víc to pleti dát z principu nemůže a na tomhle stromě rostou mnohem šťavnatější jablka:)?
O moringovém oleji už jsem hodně četla, mám toho teď hodně co spotřebovávat, ale koupila jsem si moringu mletou a začala jsem každé ráno popíjet:)

Stránka:  « Předchozí 1 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235
Váš příspěvek