Neparfémová tlachárna

hafik 27.11.08 19:54

:D , já se někdy cítím taky na 30, ale tento týden už na 50 :D . Ráno jsem se předklonila pro pantofle a ruplo mi v zádech. S námahou jsem se narovnala, ale byla to makačka :D

Amy 27.11.08 19:57

Jé záda, já se občas těžko obouvám, takže tohle důvěrně znám a bude hůř :cry:

Popelka 27.11.08 20:02

holka já tomu říkám hříchy mládí :lol: to jsou ty krátké sukně holé pupíky a záda a pak jak překročí 35 tak se záda ozývají.Bolestmi zad trpím jako pes každou zimu.To se po ránu cítím tak na 190 :lol:

Lenka7717 27.11.08 21:32
Amy píše:
Alena píše:
jo, jo a když na ní vlítneš a řekneš jí, co se Ti nelíbí, můžeš malou rovnou nechat přeřadit do jiný školy :cry:
Věř, že bych to nejradši udělala :?

Amy, o tom přeřazení uvažuj…není normální, aby dítě v první třídě dostalo pětku. Známky by měly být ze začátku hlavně motivační - jedničky, max. dvojky. Prvňáček se má do školy těšit! Taky mám doma prvňáčka…a navíc jsem učitelka :roll:

Vera 27.11.08 21:40

Diktát v 1. tř. :shock: :shock: :shock: ještě tak v květnu, ale po 3 měsících?, všude se teď mluví o škole hrou, no někde asi jen mluví…

Lenka7717 27.11.08 21:45

Určitě to byl diktát písmenek, maximálně slabik.....to prvnáčci píšou…ale neměli by dostávat pětky. To je odradí…

Trillian 27.11.08 22:08

Teda to je hnusné, ako môže niekto prváčikovi po troch mesiacoch v škole dať päťku. Ja by som za to tú učiteľku dala zavrieť. :evil:

U nás sa prváci nesmú známkovať, na každej škole je v prvom ročníku slovné hodnotenie a na škole, kde chodia synovia je dokonca slovné hodnotenie až po štvrtú triedu a je to super. Žiaci sú hodnotení na percentá a je to oveľa spravodlivejšie ako známky, to vidím najmä teraz keď je starší syn už na druhom stupni a z nerozhodných známok dostane na vysvedčení tú horšiu. Percentá boli oveľa spravodlivejšie.

janas 27.11.08 22:33

Amy - můj vnouček chodí taky do 1.třídy a zatím dostávají místo známek hvězdičky. Když něco udělá špatně, tak mu úča hvězdičku sebere.
Hodnocení - slovní píše učitelka každý týden do notýsku a většinou chválí.
Dokonce ještě píší tužkou. Diktát, to si neumím představit?
Mají tedy každý den hodně úkolů a to i o prázdninách.
Dávat pětky po 2 měsících školy - to jsou metody, jak před 40ti lety.
Amy, vůbec se neboj a ozvi se! Vždyť to tvojí holčičce školu úplně otráví.

sarrafinka 27.11.08 23:18

:o Amy teda taková učitelka,by vůbec neměla prvňáčky učit,je mi malé upřímně líto,taky bych určitě za třídní zašla,takhle jí školu hned od začátku znechutí :roll: :roll: po třech měsicích diktát na známky,je cákla,fakt :twisted: fuj,jsem si musela ulevit :lol:

domenica 27.11.08 23:52

Amy, určitě se ozvi!!! Zajdi za učitelkou, event. za ředitelem/ředitelkou školy. To opravdu není normální! :evil:

Taky jsem překročila čtyřicítku :shock: … nějak nemám čas se nad tím moc zamýšlet - mám ještě docela malého syna (3. třída), zase studuju, chodím občas na muziku do klubů … Zatím se necím jinak, než ve třiceti … 8)

fiore 03.12.08 18:59
ivona 04.12.08 10:27

Take mam doma prvnacka. Prvni mesic nosil razitka, ted uz znamky. Zatim ma jen jednicky,ale vim, ze uz deti mely i dvojky, kdyz se neco vylozene nepovedlo. Na vysvedceni v pololeti budou mit oznamkovane vsechny predmety. Pisi tuzkou, ale diktaty uz maji - tedy diktat slabik, pismenek atd. Davat horsi znamku nez dvojku takhle brzy je podle meho velice zvlastni, urcite bych za ucitelkou zasla. Nektere deti jsou velmi citlive a tenhle pristup se mi nelibi.

Amy 04.12.08 12:34

Jste všechny hodné, díky za podporu :wink: My jsem to s Romankou zatím vyřešily tak, že se snažíme hodně doma trénovat a psát a psát a číst a číst, při počítání si trochu plete + a -, ale počítá dobře, takže aspoň něco :wink: A když to nebude k ničemu, tak za učitelkou zajdu. Nechci zatím zbytečně dítko zatěžovat ještě tím, že si na ní učitelka zasedne. Teď dostala 2× z diktátu za 1 :lol:

S manželem jsem vzpomínali, jestli měl někdy někdo v 1.třídě za 5 a nepřišli jsme na nikoho, myslím, že chtěla učitelka Romču potrestat, protože asi povídala se sousedkou Evičkou :roll:

Mirka V. 04.12.08 12:40

No ty brďo,proboha kam ta tvoje holčina chodí????
Můj kluk nosí jen jedničky a když to zkazí,tak nic.To je teda opravdu „výborná“ učitelka :roll: :twisted:

Amy 04.12.08 12:43

Do Dukelský, já jí chtěla dát k Caldrovi do Grünwaldovky, ale manžel nechtěl. Neměla jsem na něho dát, no teď už těžko bycha honit. Myslím, že přeřazení je pro dítě stejný jako 5 :cry: Učitelka je nová, nikdy neučila.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 119 Další »
Váš příspěvek