Parfémová Zátiší

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Barbberry 5.4.21 20:31

:rose: @Rosa N. Nevesta s filmovým úsmevom, až teraz som nasla tu fotku.
@Biely kvet to je mile :inlove: 8-)

Barbberry 5.4.21 21:05

Pridávam fotku „vyzlečených“ flakónikov zo série The Collector od Alexandre.J, kde názorne demonštrujem, že sa dajú otvoriť a dá sa skontrolovať množstvo. :-)

Rosa N. 5.4.21 21:21

@Biely kvet :rose: díky, Jaruška @Barbberry přidala jsem ji tam později, právě dnes jsem měla fotku v ruce :-) díky, holky!

Barborko, ten vtáčik vystupuje z roviny papiera! Jak je to možné? :-)

Biely kvet 5.4.21 21:44

@Rosa N. Vtáčik vyletel z papiera? Ako je to možné? :think: Tiež sa pýtam @Barbberry .

Biely kvet 5.4.21 21:48

Pohrabala som sa v archíve a na dnes pre vás vyberám túto:

Barbberry 5.4.21 22:15

@Rosa.N
@Biely kvet sú to vzorkovníky tapiet a vtáčika som vystrihla z útržku na inej strane. Podlepila som ho zrolovanou lepiacou páskou, aby to držalo na chvíľku z oboch strán a tiež aj lístky ktoré má v zobáčiku sú z inej tapety. :-)

Biely kvet 5.4.21 22:19
Rosa N. 6.4.21 09:50
@Biely
@Biely kvet píše:
@Barbberry :rose:
:rose:
Barbberry 6.4.21 09:54

@Biely kvet Rozprávkové. Úžasný vrchnáčik. Ešte princeznú a pol kráľovstva k tomu. :andel:

Biely kvet 6.4.21 10:13

.

Rosa N. 6.4.21 10:16

Klikněte na srdíčko :o)

@Barbberry také jsem právě tuhle vůni jednou fotila večer na terase při svíčce a na skleněném stole. Myslím, že fakt byl spolu s @mmaat u mě ma návštěvě .. u toho jsme měli i miniaturky ty byly myslím moje.. pokusím se tu fotku najít.

pozn. mohly bychom možná čerpat i odtud.. snad to nebude nikomu vadit Já osobně bych se cítila spíš poctěná než dotčená
Je tu spousta stran dopředu i dozadu.
„Push-up“něte na srdíčko Kdo chcete
:srdce:

Příspěvek upraven 06.04.21 v 10:18

John_Nw 6.4.21 10:18

… no tak jo, tady je jedna už nedostupná.

Rosa N. 6.4.21 10:23

@John_Nw Johne! Ty jsi přišel! :wine: :wine:
To je krása!

„Napuštěný a vypuštěný“ by se mohl jmenovat. :-)

John_Nw 6.4.21 10:38

@Rosa N. … když už jsi mne oslovila, nemohl jsem jinak. Přidám ještě jednu, ale rozbitou. … A ozvu se Ti. :srdce:

Rosa N. 6.4.21 10:45

@John_Nw Ovšem to je originální!

..jako Ze života

Vsadím se, že kdyby to bylo milion ebo ještě víc příspěvků, nikde by žádný nebyl rozbitý..
Děkuji! :rose:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek