Píchnutí do vosího hnízda - ano či ne?

Červánek 29.4.15 19:54
@AnnaBella píše:
To mě teda dost zklamala. Pořád tomu nemůžu uvěřit. :cert:

Nejsi sama a stejně tak i mě překvapují ty flamerské nicky Kakadu, když se vydávala za někoho jiného, :cert: jak psala Adminka v Adminovském vlákně, která by si tuto informaci z prstu nevycucala.
Vydávat se za někoho jiného, kým nejsem, to je snad ta největší podlost, :cert: která je mj. i v reálném světě nezákonná - takhle se chovají podvodníci. Pro mě je to rovněž šokující informace u dlouholeté členky, která měla přes 1000 kladných hodnocení. Jak je vidět, potvrzuje se pravidlo, že pod svícnem je tma, či tichá voda břehy mele.

http://www.arome.cz/…nkovani/336/ - druhý příspěvek shora!

EDIT: slova vydávala a vydávat opravuji na PŘIHLAŠOVALA, aby mě někdo nenapadl. že si VYMÝŠLÍM.

malé P.S. jen si matně pamatuji, že v inkriminované době zde PŘIHLÁSIL chvíli nick MARIBOR, který opět zveřejnil nechutnosti z parfumanie od nicku ELECTRA. Byl pak hned smazán. Může to být samozřejmě jen spekulace, co nesouvisí s ničím!

Příspěvek upraven 30.04.15 v 07:49

paty 29.4.15 20:01

@AnnaBella Bohužel je to skutečnost a určitě tím zklamala a hlavně nas..la spoustu lidí,když vlastně zveřejnila svoji soukromou poštu s ostatními.Ale už nemá cenu to řešit,admina ji smazala a tím je to uzavřeno.

Renusatko 29.4.15 20:03

@Červánek Jenže o tomhle přestupku je tu ticho po pěšině, zatím co Hanka se tady řeší pořád dokola. Přitom jsou to pořád jen informace „jedna paní povídala“.

Vtipné mi přijde, že Kakadu byla jedna z nejvíce pohoršených, že nikdo nemá mít více identit :-).

Červánek 29.4.15 20:07

@Renusatko tak to ani nevím,že Kakadu byla jedna z nejvíce pohoršených :nevim: , i když je trochu zvláštní, že vlastně jak kakadu tak rosa n. byly smazány v jeden den. :think: Je to náhoda - nebo vyřizování účtů mezi dvěma dospělými ženami celkem již v letech? Pravdu se asi nedozvíme- obě jsou již pryč (nejsou-li zde pod jinými identitami, někoho vyhodíš dveřmi a přijde zpět oknem) :mrgreen:

Příspěvek upraven 29.04.15 v 20:10

AnnaBella 29.4.15 20:09

@Červánek Pořád tomu nemůžu uvěřit a teď koukám jako blázen, co se tady děje. 8o Vůbec nevím, co tu proběhlo, nesledovala jsem to, ale všimla jsem si, že je Hana smazaná a teď koukám, že to mělo důvod. Tak to asi hrála na všechny strany, s každým byla nejlepší kamarádka a nenápadně tahala z lidí informace, aby je potom lehkomyslně poskytla dalším lidem. Tohle bych od ní opravdu nečekala. Člověk opravdu nemůže nikomu věřit.
At někdo zneužil, nebo nezneužil její profil- to, že poskytla heslo k profilu aromačkám, aby si přečetly zprávy, co jí jiná aromačka napsala, mi přijde neuvěřitelně sprostý a nemám pro tohle omluvu. At si sdílí svoje soukromé informace s kým chce, ale poskytovat informace o jiných lidech, to je fakt sprostý. :cert: Soukromá zpráva je od toho, aby byla určena jen tomu dotyčnému, ne aby jí četlo půl Arome. Opravdu mě hodně zklamala.

Příspěvek upraven 29.04.15 v 20:13

Renusatko 29.4.15 20:11

Věřím tomu, že pokud má někdo několik nicků, tak nemusí ani admin dohledat všechny. Jeden máš z práce, jeden z domu a jeden od rodičů…každý s jinou IP adesou :nevim: .

hafik 29.4.15 20:11

@AnnaBella Souhlasím s Tebou do puntíku, jsem hodně Hanou zklamaná :?

Červánek 29.4.15 20:12

@AnnaBella vede nás tato situace k větší obezřetnosti ve smyslu, nic moc tu nepsat, nesvěřovat se a věnovat se tomu podstatnému - vůním. Avšak obě kauzy jsou již dnes uzavřené - i ta, o které se moc nemluvilo.

Hana udělala velkou chybu, lidskou chybu, hesla se nevyzrazují, kakadu s flamerskými nicky pod kterými se přihlašovala dle adminky, beru jako podvodnici. Život na Arome poplyne dál i bez nich.

Příspěvek upraven 30.04.15 v 00:00

Sasa 29.4.15 20:21

Většinou se ty flamerské nicky zveřejňovaly, proč ne nyní u kakadu?

• Citovat
  • Nahlásit
Červánek 29.4.15 20:22

@Renusatko Adminka ale psala, že u Kadaku byly flamerské nicky z jednoho zařízení - tudíž to Kakadu činila vědomě. :cert: Však taky hned letěla, jak se na to přišlo a to určitě dostala upozornění, Adminka než udělá „kardinální řez“, odkud není návratu, určitě nějakým způsobem dotyčnou upozorní.

Renusatko 29.4.15 20:25

@Červánek Proto si myslím, že tu ještě další můžou být, třeba z té práce :mrgreen:.

AnnaBella 29.4.15 20:26

@Červánek jo, to je pravda. Já jsem taky proti tomu, poskytovat na veřejně přístupný web soukromé informace, ale chápu, že když si člověk píše s někým, kdo v něm vzbudí důvěru a sám mu o sobě řekne nějaké informace, tak se ten dotyčný třeba svěří s něčím, co by normálně veřejně nepsal. A nemusí to být nic choulostivého, jen prostě očekává, že to ten dotyčný nezneužije. Takové jednání nesnáším.

Červánek 29.4.15 20:32

@Renusatko už se myslím ptala Medojedka, zda jsou ty flamerské nicky smazány - odpověď ale nepřišla, jsem obyč. pc uživatel, tak nevím, zda se dají vyhledat či ne.

@AnnaBella - to je jasné, že do SZ člověk napíše i věci, které by neřešil ve VF - a proto beru tuto situaci jako upozornění k obezřetnosti i do života. Jsem také jako „přejeta parním válcem“, z toho co tu slyším či čtu.
Ale věc je již uzavřena, takže nemá cenu nad ní stále dumat a časem vše postupně odezní.

ijáček 29.4.15 20:38

V každém případě nás život něco učí pořád - Hanku, aby nebyla tak dobrá a důvěřivá a ijáčka, aby nehasil, co ho nepálí. Ijáček požádá admina, aby ho přejmenoval na krávu. Chtěla jsem Hanku očistit od těch strašných sdělení, které psal někdo jiný z jejího profilu, ale kdybych věděla, co to způsobí, držím hubu. V podstatě se jedná jen o tři lidi, komu Hanka to heslo řekla, co vím, není to půlka Arome.

• Citovat
  • Nahlásit
Martula 29.4.15 21:16
@Sasa píše:
Většinou se ty flamerské nicky zveřejňovaly, proč ne nyní u kakadu?
..Třeba proto, že žádné nejsou? A že je Dana příliš hrdá na to, aby se za této situace vnucovala zpět na Arome?
Každý ať si to přebere podle svého..
  • Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
Váš příspěvek