Podkladová báze pod stíny

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
jerry 19.5.11 18:43
křižík píše:
ArtDeco jsem neměla, zkoušela jsem ještě jednu bázi v kelímku (vypadala podobně jako ArtDeco), zpočátku byla dobrá, ale po delší době zatuhla a jakoby zgumovatěla, takže jsem zbytek musela vyhodit, byl už nepoužitelný.

Tak to byla nejspíš podkladová báze od LR Cosmetics - měla jsem ji 2× a pokaždé to dopadlo takto.

Křižík 19.5.11 19:40

Já jsem našla mailovou korespondenci (kupovala jsem ji na Mimibazaru), byla to Malu Wilz.

Barbarra 19.5.11 19:58

Holky, kde kupujute Primer Potion od Urban Decay?

jerry 19.5.11 20:02
křižík píše:
Já jsem našla mailovou korespondenci (kupovala jsem ji na Mimibazaru), byla to Malu Wilz.

Tak Malu Wilz taky nebrat…

Křižík 19.5.11 20:12

Primer Potion kupuju na internetu v obchodě Abby kosmetika, na Jahodě ji totiž nevedou :cry:

Ronna 20.5.11 09:10

Zde ho mají za poloviční cenu, v tom novém balení:
http://www.lookfantastic.com/…imer-potions
Na lookfantastic je poštovné momentálně zdarma.

alin 20.5.11 09:57
jerry píše:
křižík píše:
ArtDeco jsem neměla, zkoušela jsem ještě jednu bázi v kelímku (vypadala podobně jako ArtDeco), zpočátku byla dobrá, ale po delší době zatuhla a jakoby zgumovatěla, takže jsem zbytek musela vyhodit, byl už nepoužitelný.
Tak to byla nejspíš podkladová báze od LR Cosmetics - měla jsem ji 2× a pokaždé to dopadlo takto.

LR Cosmetics podkladovú bázu som mala a takisto ju neodporúčam. Nedávno mi opäť prišiel Urban Decay (na lookfantasic.co.uk je už aj to nové balenie v tube a poštovné je zadarmo). Potvrdzujem, že tiene na tejto báze vydržia celý deň…vôbec sa nerozpijú, dokonca ani tie trblietkavé. Len aplikácia tieňov na podkladovú bázu je pre mňa trochu náročnejšia (tiene sa nedajú dobre rozotierať do stratena, takže treba s nimi vedieť…proste keď sa raz zle nanesú, nejde to len tak ľahko rozotrieť a opraviť :)).

verunka2201 12.11.11 12:48

Mám drobný problém: moje podkladová báze pod stíny od ArtDeca vlivem velmi sporadického používání poněkud zaschla :think: Je to tuhé a nedá se to ani kloudně nabrat, natožpak rozmazat na víčko. Co s tím? Jak jí znovu změkčím, zvláčním?
Zkoušela jsem kápnout tam trošičku vody (jen malinkato) a nechat to tak nějakou dobu, ale nebylo to nic platné, voda zůstala na povrchu, dovnitř se nevsáklo nic.
Někdo nějaký nápad?

Marianna 12.11.11 21:21

Mě se stalo něco podobného, jakoby zgelovatěla. Zkus to nejhorší odškrábnout a vyhodit, třeba bude podtím ještě použitelná. Jinak už pomůže jen popelnice. :-?

Smidlik 12.11.11 22:20

Jj, mně se to také stalo, používám jí každý den, ale stejně jí mám zhruba rok a půl. Nanáší se to teď opravdu špatně, ale protože je jinak výborná, dnes jsem objednala další balení.

bagheta 12.11.11 22:23
verunka2201 píše:
Mám drobný problém: moje podkladová báze pod stíny od ArtDeca vlivem velmi sporadického používání poněkud zaschla :think: Je to tuhé a nedá se to ani kloudně nabrat, natožpak rozmazat na víčko. Co s tím? Jak jí znovu změkčím, zvláčním?
Zkoušela jsem kápnout tam trošičku vody (jen malinkato) a nechat to tak nějakou dobu, ale nebylo to nic platné, voda zůstala na povrchu, dovnitř se nevsáklo nic.
Někdo nějaký nápad?

na to asi nepomůže nic :-( , taky se mi to jednou stalo a bázi jsem musela vyhodit..jinak Artdeco je pro mě jednička, už si vůbec neumím představit, že bych si dávala stíny bez báze :palec:

bagheta 12.11.11 22:25

Mimo Artdeca jsem zkoušela ještě bázi od Manhattanu a bylo to sice lepší než úplně bez báze, ale na Artdeco nemá :think: …a v případě nouze je super i oční zklidňující gel od firmy Paves - stíny na něm drží taky dobře, na denní nošení to stačí a stojí jen kolem padesáti korun :palec:http://pece-o-ocni-okoli.heureka.cz/…a-oci-15-ml/

verunka2201 12.11.11 22:28

Díky za rady. No, něco s tím zkusím, nechtěla bych ji rovnou vyhazovat :-?

Je fakt, že to víčko má takové pofidérní, mám pokaždé dojem, že není skvěle zavřené, i když ho utáhnu na maximum. Nemáte tip na nějakou bázi, která by měla lepší balení?

Příspěvek upraven 13.11.11 v 19:13

emily 12.11.11 22:55

Mne sa stalo niečo podobné veľmi zhutnela-robí to vždy.., našťastie už je na dne, rozotrieť ale ide, už mám kúpenú overenú UDPP v tube.
Inak teraz je tých podkladových báz celkom dosť na výber:
Artedco- najlpešie spotrebovať do 4-5 mesiacov, potom už výrazne zmení konzistenciu z gélovej na tuhú pastu
Urban Decay Primer Potion- výber z viacerých odtieňov
Too Faced Shadow Insurance-výber z viacerých odtieňov
NYX - HD Eyeshadow
Nars Smudge Proof
ELF Mineral Eyeshadow Primer- tá je hrozná, tiene držia krátko a naviac vysušuje viečka
Bare Minerals Prime time eyshadow- farebné podkladové bázy
MAC Prep+Primer Eye
Benefit Stay Don't Stray
Clinique Touch Base
Elizabeth Arden Advanced Eye Fix
Essence i love stage

Barbarra 13.11.11 19:04
Ronna píše:
Zde ho mají za poloviční cenu, v tom novém balení:
http://www.lookfantastic.com/…imer-potions
Na lookfantastic je poštovné momentálně zdarma.

Teď mají akci Primer potion + Primer Potion Sin za cenu jednoho (15 liber), poštovné do ČR zdarma.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek