Podkladová báze pod stíny

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Marianna 2.1.13 22:49
@emily píše:
Dnes som mala prvy krat novinku od Avonu a musim povedat, ze je dobra aj sa s nou dobre pracuje nevysusuje sa na vieckach, ale neboli tu extremne podmienky takze budem updatovat.

Tak to moc ráda čtu, mám ji objednanou a nevěděla jsem, do čeho jdu.

andry 31.1.13 18:08

báze Zoeva - široký kalíšek, že i prstem se dobře nabírá, barva je podezřele nažloutlá, ale na víčku je transparentní, takže žluté víčko fakt nehrozí :) konzistence je tužší krémová, roztírá se velmi lehce. složení neobsahuje silikony, pokud by to někoho zajímalo (což se třeba nedá říct o té tekuté bázi NYX HD). stíny se přes ni bezvadně roztírají, včetně přechodů, a ani se nehnou, totéž linka. chválím a doporučuju!
báze Avon - větší polovina je bytelné skleněné balení, obsahu je celkem málo. barva je světle béžová, konzistence krémová až pěnová. za cenu ve slevě (65 Kč) podává slušný výkon - větší část dne vydrží bez problému, večer už se stíny trochu začínají stékat do záhybů, ale líčení je stále ok. pro ty, co nejsou na bázi zvyklí nebo nemají nároky na 24hodinovou trvanlivost perfektního nalíčení (ehm, já ano), je to velmi příjemná volba.

Marianna 22.7.13 14:54

Měla jsem:

Art Deco - trošku tužší, ale zpočátku se roztírala dobře, poté v kelímku zatuhla, zgumovatěla a nešla ani nabrat, ani rozetřít. To se stalo tak po roce užívání, dobrá půlka mi v kelímku ještě zůstala a byla na vyhození. Jinak ovšem plnila svou funkci bezchybně.

E.l.f. - právě jsem dopotřebovala už druhé balení a je výborná. Je balená jako lesk na rty s tyčinkou. Vydrží mi tak asi rok, nevím přesně. Nanášení perfektní po celou dobu, tělová barva, maličko kryje, naprosto funkční.

Avon - na ten jsem najela právě teď. Ble. Už nikdy víc. Trvanlivost stínů mi prodlouží tak max. o dvě hodiny, než kdybych žádnou bázi neměla. Už léta jsem zvyklá, že se ráno nalíčím a večer v téměř neporušeném stavu odlíčím … úplně jsem zapomněla, jak hnusný jsou stíny slitý v ohybu víčka, nalíčený koutek vnitřní a vnější a mezi tím jen „prázdné“ mastné víčko. Tak tohle teda poletí do koše!

Váhám, co si koupit teď, Elf se mi nechce kvůli poštovnému, ArtDeco je v parfumerii drahý (na to, že ho zase půlku vyhodím) … Co ta báze od Essence, je k něčemu?

Harriet 22.7.13 15:31

mne sa výborne osvedčila báza pod tiene od Catrice, fakt celodenná výdrž tieňov, aj sľubované zvýraznenie farby naozaj urobí.Aj keď sa do nej lezie prstami, má dosť hutné zloženie, nedá sa v nej „miešať“ prstom, takže do hĺbky téglika sa nedostanete a preto sa ani neznečistí.. Za mňa naozaj doporučujem.Som spokojná.

http://www.catrice.eu/…70c23519.png

emily 22.7.13 15:54

Ja podam len update o avon base, licim sa denne takmer mi z nej neubuda, konzistencia a po par mesiacoch stale rovnaka, tiene (mac) drzia excellent +30c teploty aj 90% vlhkost, dokonca aj vikendove kupanie v mori

coconut 22.7.13 21:11
@Marianna píše:
Co ta báze od Essence, je k něčemu?

Není, výdrž stínů mi téměř vůbec neprodloužila. Pak jsem zkoušela Catrice a ta byla o chlup lepší (nebyla to ale ta v kelímku), ale stejně nic moc. Tak jsem šla do Too Faced a s tou jsem spokojená. Konečně něco, co funguje. Jediná negativní věc je, že trochu vysušuje.

verunka2201 22.7.13 21:48

@Marianna @coconut Ale jo, Essence se dá, ale asi ne na to celodenní nošení, to jsem s ní měla problém taky. Spíš tak když se nalíčím navečer a pak jdu ven, to zvládne. Barvy lehce zvýrazní, i když žádná hitparáda. Asi takhle: stačila mi, než jsem se dokopala koupit právě Shadow Insurance od TF, ty rozdíly jsou markantní a jinou už nechci.

coconut 22.7.13 22:17

@verunka2201 Mně přijde na nic, ani pouze na večer by mi nestačila, docela rychle jsem hledala náhradu. Ještě jsem koupila bázi od Dermacolu a ta není úplně špatná, z drogérkových mi přišla asi nejlepší, nicméně pokud jsem dala jen stíny, tak to nebylo ono, ale pokud jsem na ni mázla takový krémový vysunovací stíny (nevím jak se to jmenuje) a až na to jsem dala stíny, tak to vydrželo docela dlouho. Ale s bází od Too Faced souhlasím, rozdíl opravdu je a vyplatí se.

Marianna 24.7.13 13:07

@emily To je zvláštní, mě nefunguje ani trochu. Večer sice používám oční krém, ale ráno před líčením ne. Jen pleťovou vodu (tonik) a denní krém, ale ten nedávám na víčka. Asi zas půjdu do toho Elfu, za ty peníze … a stíny s ní drží jak přibité.

Verunko, co se to TF … Tom Ford? Kolik to stojí a kde se to kupuje?

andry 24.7.13 13:21

@Marianna tipla bych Too Faced, ale taky jsem se zamýšlela :mrgreen:

Marianna 24.7.13 13:40

Aha. :lol: Ale stejně - kde a za kolik?

verunka2201 24.7.13 14:34

Sephora, běžně asi 350, při jejich akcích i za 280 ;)
(platí o základní verzi, pak jsou různě zabarvené, což na očích skoro nepoznáš a stojí v základu přes 500… imo zbytečnost)

Marianna 24.7.13 14:40

Díky, při příští návštěvě Sephory se po ní podívám. Jen si myslím, že v té plzeňské asi Too Faced nemají, aspoň si nevzpomínám, že bych tam tuhle značku viděla.

Kupuju si vždy tu nejobyčejnější verzi, např. „nude“ atp., nechci od ní nic jiného, než aby mi držely stíny. ;)

Aethenea 24.7.13 15:07

Za mě byla naprosto skvělá báze Proof 10 od Etude House :srdce: určitě si ji pořídím znovu :)

emily 24.7.13 15:25

@Marianna no zaujimave u mna je zas najhorsia prave ta od elf, skus este nyx hd ak hladas lacnejsiu ;)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek