Podobné pánské vůně různých značek

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
MichalBr 1.5.18 20:26

Nevite nekdo na kolik je podobna Yodeyma Caribbean originalu Sauvage Dior? :-)

Frankie 1.5.18 20:45

Korloff: Black Vetiver vs Dior: Homme (2005)

Frankie 26.5.18 12:57

Zara: :palec: Y Collection (2017) vs YSL: :mavam: La Nuit de L'Homme (Eau de Toilette) (2009)

Mizyan 26.5.18 13:56

Guerlain Jicky vs Eau d´Hermès

Mizyan 26.5.18 14:35

Dior Homme Eau for men vs Prada L´Eau L´Homme
Dior mnohem lepsi. Nevim, proc Prada tak casto kopiruje viz Carbon LR Sport, Extreme a dokonce i sama sebe Infusion Homme vs Infusion Iris cedre.

Reveur 26.5.18 15:43

@Mizyan Asi zjistili, že vulgární parfumerií se dá vydělat víc než tou poctivou. Jinak Infusion d'Homme se už nevyrábí a Iris Cedre měla být jakousi její novou inkarnací v nové produktové řadě. Oficiální stanovisko zní, že Iris Cedre je EdP verzí Infusion d'Homme, ale řada fanoušků původní vůně to zpochybňuje.

1rožec 27.5.18 21:52
@Mizyan píše:
Guerlain Jicky vs Eau d´Hermès

Opravdu?

Mizyan 27.5.18 22:10

@Reveur
Dekuji za doplnujici info.
@1rožec
Ano, hodne podobna, i kdyz naprimo jsem je neporovnaval. Obe unisex, ale Hermes myslim pro damu neni.

Kriss 4.7.19 17:17

Tak dnes som vyskúšala Yodermu akože Terre, Prada & Allure Homme Sport. Skrat asi z tepla. Trpko som to oľutovala, doteraz ´´to´´ neviem umyť z kože. Hulvátstvo proste. Myslím, že popri nich aj La Rive z Kauflandu mi už pripadá ako celkom kvalitné zboží… Plus ako trest ma ešte začala svrbieť koža na predlaktiach. Škoda času vôbec skúšať.

imperator 10.7.19 16:32

8-O a Franta to tu tak ospevoval

Určite sa k tomu vyjadrí :-D

Frankie 10.7.19 21:07

Dáma evidentně zkoušela v kadeřnictví jednu prošlou vůni přes druhou, asi ji v tom vydatně podporovala kadeřnice, až z toho dostala v teple zkrat.
Anebo se to odehrálo jinde a jinak.
Musím poukázat, že tady dříme silný potenciál pro recenze vůní, poněvadž přinejmenším jsem se její cílené experimentální empirii, či dokonce umění povědět několika slovy všechno podstatné, od srdce zasmál.
Anebo zasnil.
A vymyslil novou idiomatickou vazbu - ‚Have a zkrat‘. :palec:

Inspirace Terre a AHS od Yo jsem si kupoval ze zvědavosti v malém balení, zejména Root bych ve velkém teple nenosil.
Bratrovi se Metal Sport od Yo líbil, vybíral si ho ze 4 vzorků. Řídí autobusy všech druhů, dost se při jízdách potí.
Do veder bych od této firmy doporučil kupř. Platinum, což je IMHO absolutní tutovka.
Zalíbila se švagrovi, nosil ji coby finanční poradce při školeních, aby dlouho zůstal svěží.

xblok 10.7.19 23:59

Pro můj nos většina vůní Yodeyma není žádný zázrak, ale najde se tam pár povedených kousků. Mně se z pánských dost líbí Ice Pour Homme (Dior Homme Cologne) a Success (Dior Homme). Manželce i mně se z dámských hodně líbí Cheante (Chanel Coco Mademoiselle) a For You (Chanel Chance Eau Tendre).
Nejsou to 100%-ní kopie, ale tyto uvedené jsou podle mě dost kvalitní vůně - voní pěkně a mají docela dlouhou výdrž.

Frankie 12.7.19 15:17

Někde jsem narazil na tabulku, která pomůže ve výběru hledajícím.
Třeba těm, kteří neuvázli s paralýzou ve stádečku snobů.

Frankie 12.7.19 15:23
:unicorn:
Frankie 12.7.19 15:25
:unicorn:
Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek