Podobné pánské vůně různých značek

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Hanka H 12.7.19 16:16

@Frankie Hele, Frenkí, co máš proti kadeřnictví a kadeřnicím :lol: ?! To vyznívá hnedle urážlivě ;-) .

A klidně uvíznu ve stádečku parfémových snobů - Yodermu zkoumat netoužím, protože ...... blablabla … mám ráda ten příběh, vážím si tvůrců, anebo jsem prostě ten snob. Nemůžu posoudit kvality obecně - důkladně jsem se seznámila pouze s její verzí D&G Light Blue - na exšvagrové voněla (v rámci možností :-D ) příjemně a vlastně na první čuch byla k nerozeznání od originálu.

hromar 12.7.19 17:50

@Hanka H je to poměrně složité cesta, vytvořit kvalitní parfém. Tyhle napodobeniny jsou vlastně jenom nějakým chromatografickým rozborem originálů a jak říkáš, chybí srdce, nápad atd.
Tohle jsem zkopčil, ale líp bych to nenapsal.
Snob je ten, kdo pouze napodobuje chování lepších lidí, aniž by skutečně lepším byl, a s pohrdáním shlíží na ty, kdo na nějakém hodnotovém žebříčku stojí pod ním. Snob jenom přejímá symboly, aniž by přejímal základ, na němž tyto symboly stojí. Snaží se prostě vypadat lepší, než je.
celý článek, fakt moc hezký https://g.cz/snobismus/
Já zcela jistě nejsem snob, ale kupuji si kvalitní věci. Většinou např. oblečení, na kterém není vidět značka nebo značka málo známá, byť je zboží velmi kvalitní. Nevzal bych na sebe nic typu Hilfiger, Ralph Lauren, Gant atd. Ale plno lidí po tom celoživotně touží a jsou v sedmém nebi, když mají krokodýla na tričku. Stejně tak vrcholem mnoha lidí je Chanel či Dior. Obvykle proto, že těžko můžou říct v kanclu, že si konečně koupili Tango od Masque Milano, protože by byli za pošahance. A je škoda, že třeba k té vůni nikdy nečuchli. Protože ta vůně je opravdu „Tango“.
Už jsem to říkal mnohokrát, že mainstream ve vůních nemá dnes co nabídnout a za tím si stojím. A je tu mnoho vůní „vyšší třídy“ za cenu Dioru, někdy i levnější. Chce to jen začít zkoušet a zkoušet a .....

Frankie 12.7.19 17:55

@Hanka H
Vlastně máš Yodeymu v městě coby kamenem dohodil, takové štěstí! :-P

Příspěvek upraven 12.07.19 v 17:58

Hanka H 12.7.19 17:57
@hromar píše:
@Hanka H Obvykle proto, že těžko můžou říct v kanclu, že si konečně koupili Tango od Masque Milano, protože by byli za pošahance. .....

Pokud bys v kanclu řekl, že sis od Masque Milano (bohužel mám dojem, že značce dochází dech :-( ) koupil Tango (a poslední samohlásku zadrmolil ;-) , možná by ses odezvy dočkal :lol: .

Hanka H 12.7.19 17:57

@Frankie Ano, domluvím s nimi exkurzi 8-) .

hromar 12.7.19 18:09
@Hanka H píše:
Pokud bys v kanclu řekl, že sis od Masque Milano (bohužel mám dojem, že značce dochází dech :-( ) koupil Tango (a poslední samohlásku zadrmolil ;-) , možná by ses odezvy dočkal :lol: .

Oni dělaj i kalhotky???? 8-O

Hanka H 12.7.19 18:53

@hromar No nedělaj, ale to by bylo to jediné, na co by kancelář zareagovala ;-) .

Martin660 20.8.19 22:23

Zdravím vás, mám dotaz. Můj oblíbený Davidoff Silvershadow altitude, se bohužel přestal vyrábět :-( . Psal jsem přímo výrobci, jestli neudělali nějakou náhradu, a prý ne. Nemá někdo nějaký tip, co by tomu mohlo být hodně podobné? Díky. :palec:

hromar 20.8.19 22:36
@Martin660 píše:
Zdravím vás, mám dotaz. Můj oblíbený Davidoff Silvershadow altitude, se bohužel přestal vyrábět :-( . Psal jsem přímo výrobci, jestli neudělali nějakou náhradu, a prý ne. Nemá někdo nějaký tip, co by tomu mohlo být hodně podobné? Díky. :palec:

Na Fragra píšou, že Montblanc Starwalker. Stojí kolem 5C můžeš zkusit.
a tady https://www.parfumela.cz/…ni-voda-50ml píšou, že je skladem, otázka je zda je tomu opravdu tak ;-)

Martin660 20.8.19 22:41
@hromar píše:
Na Fragra píšou, že Montblanc Starwalker. Stojí kolem 5C můžeš zkusit.
a tady https://www.parfumela.cz/…ni-voda-50ml píšou, že je skladem, otázka je zda je tomu opravdu tak ;-)

Díky za rychlou odpověď. Jo, 100ml za dva litry :lol: , když byl normál k dostání, stal do 600kč. Zas tak moc ho nepotřebuju, abych za to dal takovej balík :-D . Ten Montblanc vyzkouším.
Ale kdyby někdo měl ještě nějakej typ, budu rád. :palec:

Frankie 20.8.19 22:48

@Martin660
Obávám se, že by Vám mohla postačovat La Rive: Blue Band,

ta je jí jasně nejpodobnější.

http://www.la-rive.de/…ukt_view.php?…

Martin660 20.8.19 22:54
@Frankie píše:
@Martin660
Obávám se, že by Vám mohla postačovat La Rive: Blue Band,

ta je jí jasně nejpodobnější.

http://www.la-rive.de/…ukt_view.php?…

Ano, díky, už jsem ji našel taky, ovšem ji nikde nemají :-? Aspoń v čr ne.

Frankie 20.8.19 23:10

Za předpokladu, že nechcete ani utrácet, ani vynaložit energii na nákup v cizině (třeba Polsko),
mám v hrsti(čce)
Avon: Life anebo Avon: Full Speed, Benetton Blu. :-P

Příspěvek upraven 20.08.19 v 23:19

Martin660 20.8.19 23:17
@Frankie píše:
Za předpokladu, že nechcete ani utrácet, ani vynaložit energii na nákup v cizině (třeba Polsko),
mám v hrsti(čce)
Avon: Life anebo Avon: Full Speed.

Děkuji. Utrácet, proč ne, ale ty 2000kč , vzhledem k původní ceně jsou fakt moc. A nákup v cizině, tak to polsko by asi šlo ;-) vyzkoušet.
Avon někde v prodejně vyzkouším :palec:

Frankie 20.8.19 23:23

Ještě Blu.
Starwalkera mám pochopitelně doma, buď se rychle odporoučí, nebo ho moje kůže brzy vypije. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek